-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
[quote name='psyja'] [URL]http://i1212.photobucket.com/albums/cc449/psyja/11-10.jpg[/URL] [/QUOTE] Rozbroiło mnie to zdjęcie :p Zwłaszcza te ząbki :eviltong:
-
Ja chcę nowe fotki Frodo :diabloti:
-
Gdzie nowe fotki??
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Polari'] A Lumpek naprawdę nie zadowolony z tego że na dworze jest... [/QUOTE] Ale on lubi być na dworze, tylko nie lubi być w szelkach i na smyczy ;) [quote name=':: FiGa ::']Co u was kochani? ;)[/QUOTE] A u nas porażka :shake: Wróciałam z intensywnego weekendu z PL, tzn. w piątek w nocy wyjazd do PL, a w niedzielę rano powrót. Masakra :crazyeye: Za stara jestem na takie wyjazdy. Postaram się zrobić kilka zdjęć Torce jutro na spacerku :p. Póki co Tora jest w małej niedyspozycji. Nabawiła się jakiegoś paskudztwa i bierze antybiotyki :-( -
[quote name='monika15']Wpadłam tylko powiedzieć, że Paco ma małego braciszka (znalazłam zachudzonego i masakrycznie zapchlonego szczeniaczka). Jak na razie piesek zostanie u nas(odpchlimy go itp.), ale nie wiem jak będzie później. Jak się ogarnę to napiszę więcej ;)[/QUOTE] Ale fajnie, że jest mały braciszek :multi: Trzymam kciuki, żeby został z Wami, bądź znalazł miły domek :p
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='kavala']Przyszłam z rewizytą, bo też lubię oglądać fotki. Fajne masz zwierzaki i maja świetne imiona. A Lumpek jest podobny do mojego Łatka, który niestety odszedł kilka miesięcy temu :([/QUOTE] Dziękuję ;) Lumpek jest Lumpkiem, bo takie imię miał w schronisku. A pasuje mu w 100% do jego charakterku :evil_lol: [quote name='kalyna'][URL]http://imageshack.us/m/836/3529/dsc0439e.jpg[/URL] minę ma taką jakby mu się nie podobało bycie na smyczy... :) a Tora szczęśliwa na swoich włościach :)[/QUOTE] Bo mu się nie podoba :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Wrocil i downuje :lol: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TdQYA6EPPtI/AAAAAAAABYw/YWi4d38Yt1Q/s576/DSC_2227dogo.jpg[/URL] Chociaz dzisiaj nie pozwalalismy mu jeszcze za duzo szalec ;)[/QUOTE] No widać, nawet szaleje z zamkniętymi oczami :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
*Magda* replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Mam zdjecia :multi: Wczoraj umierajacy, dzis... :diabloti: [/QUOTE] No to super, że tak szybko wrócił do zdrowia :multi: -
Witam się w galerii. Frodo jest śliczny :loveu: I szczurek też mi się podoba, uwielbiam długoogoniaste zwierzaczki :loveu: Będę częściej zaglądać, także proszę o duuuuuuuuuuuużo fotek :p
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[IMG]http://imageshack.us/m/834/3448/dsc0440w.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/m/6/6641/dsc0441cq.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[IMG]http://imageshack.us/m/821/1774/dsc0435w.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/m/862/7029/dsc0436l.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/m/199/5645/dsc0437sc.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/m/17/3320/dsc0438yi.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/m/836/3529/dsc0439e.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Tora & Lumpek w ogródku ;) [IMG]http://imageshack.us/m/5/2324/dsc0430j.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/m/695/7284/dsc0431yn.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/m/841/7791/dsc0432t.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/m/15/5129/dsc0433nb.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/m/820/3087/dsc0434xu.jpg[/IMG] -
Dzięki wielkie ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='kalyna']jakie wygłupy na trawce :) chyba mocno tęskniła za zieloną trawką :) a te koziołki to bezpieczne są? bo jak oglądam z boki to mnie trochę przerażają, coby sobie czegoś nie zrobiła :) [URL]http://imageshack.us/m/709/3640/dsc0410fiku.jpg[/URL] ale z drugiej strony tak samo robi Sonia, żeby kaganiec ściągnąć... :lol:[/QUOTE] No właśnie ona tak wariuje zawsze w ogródku. Jest tam każdego dnia i zawsze tak reaguje :D Co do koziołków, to chyba bezpieczne, skoro tak "bryka" od roku. Jak pierwszy raz to zrobiła (rozbieg, pysk między łapki i obrót), to była zaledwie 8 tygodniowym maleństwem. Byłam tak przerażona tym co zobaczyłam, że całą ją zmacałąm czy wszystko całe, itp. A że robi tak prawie codziennie, to już się przyzwyczaiłam. -
[quote name='sator_k_']Klateczka zamówiona. Sator dostanie taki domek: [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/transporter_klatka_dla_psa/klatki_transportowe/transportowe/32926[/URL] rozmiar XL[/QUOTE] Oby było mu przytulnie i wygodnie ;) --- Gdzie kupiłaś te szelki dla Satora o które pytałam kilka dni temu? Szukam coś w tym typie i nigdzie nie mogę znaleźć :(
-
[quote name='Polari']Dzięki za pocieszenie... Magda miałaś sondę żołądka? Ok Ja to rozumiem ale się boję.... :([/QUOTE] Miałam sondę jak miałam 8 lat, nic nie wykazała. Dopiero jak zrobili gastroskopię, to znaleźli to czego szukali :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Obiecany fikołek w wykonaniu Tory :D [IMG]http://imageshack.us/m/42/6606/dsc0399fiku.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/m/818/6648/dsc0406fiku.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/m/109/7075/dsc0407fiku.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/m/845/5466/dsc0409fiku.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/m/709/3640/dsc0410fiku.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[IMG]http://imageshack.us/m/827/9936/dsc0423kz.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/m/545/2783/dsc0425tm.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/m/585/6930/dsc0426f.jpg[/IMG] Moje oczęta :loveu: [IMG]http://imageshack.us/m/191/1395/dsc0422j.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Moja wariatka :D [IMG]http://imageshack.us/m/51/3005/dsc0400wariatka.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/m/12/4826/dsc0401wariatka.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/m/37/5176/dsc0402wariatka.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/m/848/4246/dsc0403wariatka.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/m/683/1101/dsc0405wariatka.jpg[/IMG] -
[quote name='kalyna'] a co d gastroskopii to te opowiadania są mocno przesadzone, Nie powiem, że mi się podobało, bo nie podobało ale najgorsze to nie było. i o wiele szybciej zgodziłabym się na gastr niż na pobieranie krwi.....[/QUOTE] [quote name='Polari'] Ja się boję i chyba wolę badanie krwi... :oops: [/QUOTE] Gastroskopia to pikuś w porównaniu z sondą żołądka :( Pomyśl tak: gastroskopia trwa kilka minut i po krzyku. A sonda żołądkowa trwa kilka godzin :/ I po gastroskopi masz szybki wynik co Ci dolega.
-
A ja właśnie wczoraj odrobaczałam Torę ;) I zjadła wszyściutko w żółtym serze, nie zawodny sposób na nią :D A kota jak kiedyś wet odrobaczył tabletka (na chamca :( ), to od tamtej pory nie da się mu podać żadnej tabletki i muszę go odrobaczać kropelkami między łopatki.
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='mychaaaaa']Ahedok, pozwolę sobie odpowiedzieć za Magdę ;) Magdzie bardzo nie podoba się sposób wystawiania ONków - podwójne wystawianie, chaos, hałas i zamieszanie wokół ONkowego ringu. Wygląda to masakrycznie i w sumie nie dziwię się, że Magda nie chce w tym cyrku uczestniczyć.[/QUOTE] Nic dodać nic ująć :shake: Do wystawiania muszę sobie kupić innego psa. Może Grzywka??:p -
A miałaś robioną gastroskopie?? Bo mnie tak męczyli kilka miesięcy, nie wiedzieli co mi jest i dopiero jak zrobili mi gastroskopie, to wyszło, że mam wrzody na żołądku :(