Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Biednego psa zamknęli pod prysznicem :( Nie dobra pańcia :P Ale widać, że "po" był całkiem zadowolony :)
  2. Tak, matę mam, ale nie mogę znaleźć nigdzie zabawki, którą mogłabym powiesić na miejscu tej uszkodzonej piłeczki :( A bez, wygląda tak jakoś łyso :/
  3. No seksualne ;) Pierd*lę to :D Właśnie ja też chcę na dworze, bo ona w wannie nie lubi :/
  4. Hej Marta :) Aga, ebay zwrócił mi, a teraz on będą dochodzić zwrotu od sprzedającego ;)
  5. Ooooooooooo, ile fotek :) I nawet owieczki się załapały :D
  6. Sienka łamAga :) U mnie 23'C - idealnie :) Ja muszę wykąpać tą moją sucz, ale coś mam seksualne podejście do tego :/
  7. Hej Aga :) Niestety, mam złą wiadomość - nie wzięłam aparatu ze sobą :/ I w sumie, to nikt wczoraj zdjęć nie robił, więc... :P Dziś Ebay zamknął sprawę z moją reklamacją maty ;) Po moim zgłoszeniu, że towar jest uszkodzony, koleś zaproponował mi zwrot 5 euro na konto, zostawiam sobie uszkodzoną matę i zapominamy o sprawie. Jako że mata kosztowała 22, to się nie zgodziłam. Zresztą,facet nie wie po co i dla kogo to kupiłam. Może to miał być prezent?! Dziś mu odpisałam, że się na takie coś nie zgadzam. Kilka godzin później, ebay zamknął sprawę, zwracając mi pełną kwotę zakupu na konto ;) A mata również zostaje w moim posiadaniu :D
  8. "Dziś" powoli się kończy :P
  9. Miałam iść spać, bo trochę % w krwi mam :P Ale chciałam najpierw looknąć co się dzieje na dogo :D
  10. Gratki :)
  11. Dzięki dziewczyny ;) Właśnie wróciłam z urodzin :P
  12. Aguś, za kilka miesięcy spojrzysz na to trochę inaczej ;) Nie twierdzę, że będzie mniej boleć, ale pewnie będzie lżej o tym mówić ;) Ja do tej pory ryczę, na samą myśl o mojej kochanej Tiamat :( Minęło ponad 10 lat...Ale teraz już jest inaczej niż kilka lat temu. Owszem, tęsknię, ryczę, ale umiem o niej pisać/rozmawiać ;)
  13. Dziś mnie trochę poniosło z aparatem :D I dziękuję :*
  14. Jakie znowu :P Jeszcze nie wiem co, ale na 100% jadę w następnym tygodniu coś sobie kupić :)
  15. Skacze koło mnie, nie ucieka, więc... :P Ale miałam właśnie fajną niespodziankę :) Weszłam na konto, a tam zwrot podatku za 2014 rok. Mam trochę kasy do wydania
  16. Ale bez siatki Theodora na trampolinie nie mogę zostawić samego :/
  17. Muszę Bogdana pogonić, żeby siatkę w końcu zamontował na trampolinie :/ Miał pasek, ale i tak się boję :/
  18. Co będziesz robiła? Spodobało mu się robienie zdjęć i chciał ciągle focić :D Ale boję się, że upuści aparat, bo on jednak trochę waży :/
  19. Dla mnie od samego początku są do siebie podobni ;)
×
×
  • Create New...