Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Aga, to jaki ten strój był luźny, że by Cię na basen nie wpuścili? No, nie mam szczęścia :( A z Polski 10 butelek wina przywiozłam :) I z kim to pić? :P Aga, Ty pamiętasz jak on wygląda? :D
  2. Jak wódka, to owszem z kielicha ;) Tylko, że ja wódkę piję sporadycznie :P Za to lubię usiąść wieczorem i wypić lampkę wina ;) Tylko lepiej smakuje jak mam towarzystwo :) Ola, zmuszać Cię nie będę ;) I jak odmówisz, to się nie obrażę - nie bój się ;)
  3. Może dziewczynki inaczej do tematu podchodzą ;) Za to Theodor potrafi się poryczeć, że jest chłopcem i nie mam cycków jak mama
  4. My jutro pierwszy raz z Nathanem na basen ;) Ale aparatu nie biorę, więc zdjęć nie będzie :P Nie, no jak ona nie chce pić, to jej zmuszać nie będę ;) Choć liczyłam, że w końcu będę miała kogoś do towarzystwa picia winka :/
  5. Wiecznie nie mam towarzystwa do wina :(
  6. Theodor, to jest mały niedowiarek i jemu trzeba pokazywać :D
  7. Ola, a ja mam zamiar z Tobą pić codziennie :D No to jutro będziesz miała fajną zabawę Aga :)
  8. A co, miałam nogi rozłożyć? :P A tak poważnie, to zaskoczył mnie dziś tym pytaniem. Nie spodziewałam się, że w taki wieku będzie go interesować, skąd wychodzą dzieci ;) On ma frajdę zawsze jak widzi wodę :D Dziękuję :*
  9. My jutro znowu grill, bo znajomi wpadną na kawę, to jeszcze takiego szybkiego grilla też zrobimy :)
  10. Ja też dopiero weszłam, bo grillowaliśmy :) A winko?
  11. Po co pić świeżą wodę z miski, skoro można pić deszczówkę z piaskownicy :d I złożone meble ;) Parasol nie rozłożony całkowicie, bo musimy go dociążyć :/
  12. Nie mówiłam mu, że bolało :P P.S. Foty zaraz będą ;)
  13. Już się przyzwyczaiłam, że wszędzie jeżdżę z kompletem ubrań na zmianę, pieluchami, mlekiem....:D
  14. Theodor ma takie muszle ;) Normalnie to jest zakryta piaskownica, ale jak jest bardzo gorąco, to do "pokrywki" nalewam mu wody :)
  15. Ja już drugie kończę :P
  16. Dzięki Aniu :* Jeśli Nathan będzie zawsze tak spał w nocy, to spokojnie mogę wracać w przyszłym roku do pracy ;) Dziś obudził się dopiero o 4:45 na mleczko :) Czyli 9.5h od ostatniego karmienia. Wypił pełną butlę, zasnął ponownie i wstał dopiero o 7:20 :) Żyć, nie umierać :D A Theodor mnie dziś powalił porannym pytaniem. Siedzimy na kanapie, karmię Nathana, on ogląda bajką. I nagle pytanie ni z gruchy, ni z pietruchy "Mamusiu, ale jak wyciągają dzidziusia z brzuszka? Przecież brzuszek się nie otwiera!" A ja, sprytna mamusia, pokazałam mu bliznę po cesarce i wytłumaczyłam, że najpierw mi musieli przeciąć brzuszek, wyciągnęli dzidziusia, a potem go zaszyli :)
  17. To biorę na 100% ;) I ubranka, pieluchy....
  18. Nie wchodźcie na wagę :P
  19. Piękna ta Norwegia :)
×
×
  • Create New...