Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Moim zdaniem to na wystawie nie powinien być w ogóle oceniany wygląd wizualny psa, bo co osoba, to inna ocena :D Wystawa, to dobre miejsce, żeby zobaczyć jak pies reaguje na różne bodźce, sytuacje itp. A nie na to, żeby wybierać "pięknego" psa ;)
  2. Tyś, ja mam teraz w cieniu 27'C, a w słońcu 45'C 3 tygodnie wolnego to i tak wystarczająco ;) Nie będę mu wydłużać wakacji :P Mój brat myśli i może do nas dojedzie z córką :)
  3. W sierpniu moje dziecko wraca do przedszkola :P Więc urlop tylko w lipcu ;)
  4. Dogo umiera powolną śmiercią :( Lumpek ma problemy z uszami odkąd go mamy :/ Był leczony przez weta w Polsce i przez 3 wetów tutaj :/ Żaden nie potrafi mu tego ucha wyleczyć do końca :( Czasem jest nawrót po pół roku, a czasem już po miesiącu :( Wiem, że źle zrobiłam, ale jakieś 2-3 lata temu odpuściłam i przestałam go wozić do weta z tym uchem. Dla niego to jest tak duży stres, że trzeba zobaczyć co się z nim dzieję jak ma być w transportówce, a potem jest wyciągnięty u weta. Kot robi się tak małą kulką, jakby to był kociak, a nie 5kg kocur :/ Ale wczoraj gadałam z tą wetką i będziemy próbować, ale najpierw zrobimy właśnie ten antybiotykogram, żeby nie pakować na ślepo leków ;)
  5. Mając w sypialni 26'C ciężko będzie zasnąć :/ Ale dziękuję :* Skanuję kompa i potem się kładę spać ;)
  6. Też sobie termin wybrałaś na jazdę nad morze :P Kuźwa, spać iść powinnam, ale mi się nie chce :/
  7. To przyleć :) Albo dołącz do nas nad morzem ;)
  8. Te ślady po nosie też mnie wkurzają :mad: Dobrze, że u nas są w bagażniku :P
  9. To musisz ją opitolić na łyso :P
  10. Dla mnie :) A ja po powrocie z urlopu zabieram mojego Lumpka do weta i będziemy robić antybiotykogram i może w końcu uda się wyleczyć to jego ucho :/
  11. Ola, trzeba kupić sobie matę ochronną do auta i wtedy psy mogą jeździć, nawet jak autko wysprzątane :P
  12. Witam :) U mnie w tej chwili jest jeszcze 28'C :P Jeszcze jutro ma być tak gorąco, a potem już ochłodzenie ;) Hej :) Któż to zawitał w moje skromne progi?! :D Theoś duży, a Nathan też rośnie jak na drożdżach ;)
  13. Dzień dobry urlopowiczko :) Wracaj już z nad tego morza, bo cicho na dogo :P
  14. Wyprowadź też moją sukę, bo mi się w tym upale (30'C w cieniu) nie chce wychodzić :P
  15. Ania, to będzie jak rozwód-bolesne :P
  16. Cześć :) Byłam dziś u weta, bo w tym miesiącu kończyła się ważność szczepienia na wściekliznę ;) Pojechałam rano, dzieci zostały z tatusiem. I jak pojechałam, tak zaraz wróciłam, bo tyle ludzi było, że około 2h bym musiała czekać :/ Podjechałam popołudniu ponownie. Byłam 10 minut przed otwarciem, a i tak byłam druga w kolejce :D Nasz poprzedni wet "zniknął", więc ten u którego byłam dziś jest dla nas nowy. Na miejscu okazało się, że jedna praktykantka mówi po angielsku, bo jest z Anglii ;) Wypełniłam wszystkie papiery i potem przyszła do mnie ta angielka i pyta czy ja jestem z Polski, skoro pies jest z Polski :D Potwierdziłam. No i okazało się, że jeden z weterynarzy (jest ich tam troje), mówi po polsku :D Od razu została nam przypisana w kartotece pani weterynarz, mówiąca po polsku, żeby nie było problemów ;) Torka zbadana, zaszczepiona i teraz może jechać na wakacje :D
  17. Ale tłumy na dogo :D Więc ja się w swojej galerii witam i żegnam, bo idę spać
  18. I teraz Ci nogi w tyłek wejdą :P
  19. Aguś, ale akurat butla mleka o 6 rano, to u nas norma z Theodorem. On do dziś jak się budzi, to pierwsze co robi, to pije mleko :P To mi akurat nie przeszkadza, że rano jest butelka mleka :D Nawet mnie to cieszy, że tak lubi mleczko i pierwsze o co prosi po przebudzeniu, to jest mleko :)
  20. Aga pewnie już w drodze... Szerokiej drogi, złota na wystawie i miłego wypoczynku ;)
  21. Dzieci mi dorastają Dziś Nathan przespał całą noc bez karmienia. Jak jadł wczoraj chwilę po 19, to owszem, obudził się o 3:40, ale pokręcił się, przykrył buzię pieluchą i zasnął ponownie. Obudził się dopiero dziś o 7 rano i dopiero wtedy go karmiłam ;) Nie wiem czy to jednorazowy incydent czy już mu tak zostanie?! Fakt jest taki, że 2 miesiące temu też z dnia na dzień (a raczej a nocy na noc :P) zaczął budzić się tylko na jedno karmienie w nocy :) Poza tym, od zeszłego tygodnia wprowadzam mu nowe pokarmy i wczoraj np. zjadł już dość dużą jak na takiego maluszka porcję ziemniaka z marchewką :) Przez to też wczoraj (i dziś również) po obiadku nie dostał już butelki mleka :P Być może jest bardziej syty i dlatego też nie obudził się w nocy?! Zobaczymy co będzie dzisiaj :) No i Theodor też robi się już bardziej samodzielny :) Dziś np. zrobił mi awanturę, bo odkurzałam, a on chciał to zrobić :D No i musiałam dziecku oddać odkurzacz ;) Poodkurzał mi jedno pomieszczenie i korytarz ;) Oczywiście, trzeba było po nim trochę poprawić, ale jak na 4-ro latka, to posprzątał całkiem dobrze :)
  22. Zaraz będzie weekend :P
×
×
  • Create New...