Jutro jedzie oglądać Lade Nivie, bo sobie wymyślił, że będzie jeździł "w teren" Quad i cross, to za mało. Musi jeszcze mieć terenówkę Dziś nawet przez telefon rozmawiał z moim wujkiem, który miał takie auto, tylko trochę starszy model. No i jutro po pracy jedzie 200km w jedną stronę, żeby auto zobaczyć i pewnie kupić :/ A że ja znam mojego męża i on się szybko potrafi napalić, to go dziś poinformowałam, że jedziemy wszyscy. Trochę mu mina zrzedła z tego powodu