Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Dokładnie. Bratowa też nie chciała dużego auta, a jak kupili, to się szybko przekonała ;) To będę je często chować :D
  2. Bo na Bogdana już są 2 auta (jego i kolegi) i miałby wyższe ubezpieczenie, a ja mam tylko sharana ;) Przecież ten captur, to też nie takie małe auto :P
  3. To drugie ważniejsze ;)
  4. Aaaaaaaaaaaaa, i żeby było śmiesznie, to auto będzie zarejestrowane na mnie :D
  5. Dzięki :P Skąd? Z pod domu? :D W końcu jakiś "normalny" kierowca :)
  6. Szukasz winnego na siłę :P
  7. Ja jeździłam busem vw i boxer'em, teraz sharanem i takimi dużymi autami jeździ się dużo lepiej ;)
  8. A to już jest Twój problem, a nie wina Fabiana :P
  9. Kalafior też jest pycha :) Ale siedzi się wysoko i to jest bardzo wygodne ;)
  10. Chyba odwrotnie :P Jeśli on zje to co Ty chciałaś zjeść, to będzie szła w dół ;)
  11. Cukinia jest pyyyyyyyyyyyyyyyszna :) Czemu byś nie widziała? Nie będę gotowa :P
  12. To teraz cierp :P Albo przyleć ;) Właśnie, miałaś przylecieć dziś wieczorem :P Ja dziś młodemu do obiadku dodałam kalafior "z naszego" pola. Ale chyba go nawet nie poczuł, więc pojutrze ugotuję mu sam kalafior z mięsem ;)
  13. Tak Aguś, tylko quad i cross, to był koszt zakupu, a teraz tylko paliwo i czasem jakieś świece, kabel...tanie pierdoły ;) Z autem trochę gorzej, bo oprócz kosztów zakupu, będzie jeszcze ubezpieczenie i podatek :/
  14. Może ma teraz taką "fazę" i będzie jadł non stop ;) Theodor też tak miał ;)
  15. Zaproponowałam mu sprzedaż quada albo crossa, zanim kupi "terenówkę", ale nie był zachwycony tym pomysłem :D A to nie moja wina, że nie poszłaś :P Co jesz?
  16. Lepiej nie :P Jak Fabian ładnie zajada :)
  17. Jutro jedzie oglądać Lade Nivie, bo sobie wymyślił, że będzie jeździł "w teren" Quad i cross, to za mało. Musi jeszcze mieć terenówkę Dziś nawet przez telefon rozmawiał z moim wujkiem, który miał takie auto, tylko trochę starszy model. No i jutro po pracy jedzie 200km w jedną stronę, żeby auto zobaczyć i pewnie kupić :/ A że ja znam mojego męża i on się szybko potrafi napalić, to go dziś poinformowałam, że jedziemy wszyscy. Trochę mu mina zrzedła z tego powodu
  18. To witaj w klubie :D Kuźwa, chce ktoś mojego męża? dopłacę :D
  19. Dziękuję :* Takie tłumy na dogo, że nie nadążam z odpisywaniem :D
  20. Dobranoc :) Ja się muszę jeszcze wykąpać :P
  21. A ja weekend będę miała normalnej długości ;) Za to w weekend będzie niespodzianka na dogo :P
×
×
  • Create New...