U mnie 17-30 lipca. I od razu mówię, że w styczniu robię rezerwację nad morzem, więc wtedy wybiorę któryś tydzień z tych dwóch kiedy będę nad morzem :P
Na samej plaży psów w ogóle nie było :P Przez tydzień była tam moja Tora i tylko 2 inne psy widziałam ;) Ogólnie psów było dużo, więc nie wiem czemu ich na plaży nie było, skoro zakazu brak.
Z racji tego, że ty jesteś fejsbukowa, a o spotkaniu nic nie wiedziałaś, to stawiam, że Ci się nie uda na nim być :P
Ale zapraszam w lipcu nad morze, to spotkasz się z nami :)