To wrzuć nam jakieś plis :) A nic straconego zawsze możesz nas odwiedzić :) Zreszta teraz na pola będziemy w weekendy jeździć więc jeśli blisko mieszkasz to zawsze możemy sie umówić :)
Aga dziewczyna piękna ale obawiam się, że rozniosłaby mi dom ze Shrekiem ;) Foczka też cudowna! Tak jak rozmawiałyśmy te szczepienia, kleszcze etc za 55 PLN w maju sponsoruje ciotka Celebrinfea ;)I wstaw zdjęcia jak odpoczniesz! :)
Dzięki Gosia, staramy się :) Właśnie kolejna porcja łapek się gotuje. Może teraz nie wykipią?
Trzymajcie kciuki dziewczyny bo ciężko na sercu dziś mamy. Pozdrawiam.
Iljova wirtualny przytulas, u mnie też dziś kiepsko z godzinę temu dowiedziałam się, że mój przyjaciel zginął w wypadku... A tylko przechodził przez przejście dla pieszych, przepisowo. Dlaczego??? Ciężko dziewczyny jest. :(
Cześć dziewczyny minęły już dni pracy i wreszcie od 12 mogę cieszyć się weekendem :) Zaraz na Pola Mokotowskie ruszymy, jak mi się uda psiaki do samochodu wpakować ;) Trzymam kciuki za wszystko co dobre i za Nesię!!!! :)
Hej AlfaLS jestem na zaproszenie :) Deklaruję 10PLN miesięcznie (tylko proszę w razie co przypominać bo juz się gubię) I jeśli nie macie na nią wykupinych ogłoszeń to wyślijcie ogłoszenie plus zdjęcia do [email protected] mam wykupiony u niej bazarek z 50-cioma ogłoszeniami tylko podajcie, że ode mnie. :)