[quote name='pina_collie']Mam banerek do Waszej galeri:
[IMG]http://imgh.us/9648157-abstrakcyjna-akwarele-recznie-malowane-tla_%282%29.jpg[/IMG][/QUOTE]
O, dziękujemy pięknie :loveu::loveu::loveu:
[quote name='pina_collie']Jasne że ładnie w różowym :D[/QUOTE]
Tylko dlaczego ludzie się patrzą krzywo i od razu zakładają, że to suczka? :evil_lol:
[quote name='ewes']ale miał towarzyszy do zabaw, czy jak kto woli walk :-D[/QUOTE]
Niestety, Max, Bestia i Klusek są fajni... ale oddzielnie... zupełnie go olali, gdy byli w takim stadku :placz: No, ale odwołałam M. i równie fajnie się ze mną bawił ;)
[quote name='deer_1987'][URL]http://img403.imageshack.us/img403/3995/p1060705s.jpg[/URL]
cudny ma ten ogon :loveu:[/QUOTE]
Ogon a'la szpic :cool3:
Też go kocham :loveu:.
Morus zawsze go zwija, gdy jest szczęśliwy, gdy biega, skacze i ma zajęcie. Prostuje go rzadko - gdy jest zaintrygowany czymś, choć się nieco boi (nie wie czego się spodziewać), kiedy jest zmęczony lub kiedy chce odstraszyć psa :cool3: