Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. W hodowli? :p
  2. To naprawdę Ty :O :p
  3. Ty$ka

    dubel

    To Ty nigdy się nie nudzisz ;)
  4. Żyjecie :D Czyli widzę, że powoli do przodu, cieszę się z Waszych postępów :loveu: I bywajcie chociaż czasami na dogo.
  5. [quote name='agutka']Zasada jest prosta dajesz miskę na 15 min pomemla zabierasz do dnia następnego , uwierz że syncio szybko zrozumie że ma zjadać do ostatniego ziarenka ;)[/QUOTE] Uwierz mi, że są takie ewenementy, na które taki sposób nie działa. Większość psów się złamie, ale znam takie, które potrafią nie jeść przez te 5dni, bo.... bo nie :p Acz Oscar to faktycznie z tych, które myślą, że są arystokratami i wybrzydza, bo może :D
  6. Na plusie powiadacie... :siara:
  7. A gdzie jesteście? ;p No takie widoki :loveu:
  8. Ładny ten avek. No, ale co się dziwić: na nim Torka :p
  9. ... ale zawsze możesz coś pisać. Patrz: moja galeria :p
  10. Moj pies jest głodzony. :mdleje: Dostał tabletkę na odrobaczenie przemyconą w pasztetówie takiej sklepowej, w folii. Połknął z folią :mdleje: To była chwila, 2s po podaniu nie było pasztetu. Ani folii :mdleje: A u nas szklanka. Dzisiaj z domu wyjśc nie mogłam :P. I wszystko pięknie się błyszczy, a jak pięknie się człowiek wywraca :loveu: Psa nie widziałam, myślę że hycel zadziałał albo ktoś się ulitował.
  11. E tam, pies brudny to pies szczęśliwy :lol: Czekam na świeże zdjęcia ;)
  12. Psie walki, wszędzie psie walki :D
  13. I tu kolejne: [url]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/211489/Oddam-6miesieczzna-king-charles-cavalier/#[/url]
  14. Ty$ka

    dubel

    Łał, haszczak wykonujący przez ponad 4min tą samą sztuczkę to jest coś. Mnie by się znudziło ;D Ale fajnie to wygląda.
  15. Zmienia się chłopak, pięknieje coraz bardziej :loveu: Właśnie mnie uzmysłowiłaś jak dawno byłam na ozzikowym :mdleje:
  16. Też chcę w góry....
  17. Ty$ka

    Diabły dwa.

    [quote name='trabeska']A u Ciebie nie ma śniegu?[/QUOTE] Właśnie o to chodzi, że jest :p
  18. Świetna fotorelacja :) A ubranko mi się baardzo podoba :D
  19. Zimowo i u Was :) Cieszę się, że chociaż Żabulę ten śnieg uszczęśliwia ;ppp hehehe.
  20. Odwiedzamy, ale nic nie piszemy :p
  21. Ładnie Ci się rozwija :) Za plesniakami nie przepadam, ale młoda baaardzo mi się podoba :)
  22. Doberek.... baaardzo zimny 8) http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/album2/DSC_5051_zpsadcd7cc3.jpg hahaha, mina Tory :lol: Kocham ich :) Normalnie jak rodzeństwo ;p
  23. Świetnie razem spędzacie czas :) [url]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/12510541-b6a8-4fd8-8c6c-ff9a559188a6_zps4469ff6f.jpg?t=1390144893[/url] jak zadziera łeb :lol: Czy tylko u mnie jest tak okropnie zimno?
  24. Hahaha, te zdjęcia powinny być zakazane :lol:
×
×
  • Create New...