-
Posts
15994 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ty$ka
-
[quote name='maryg22']Nie wiem :P Tak ogólnie na tym zdjęciu młodziej wygląda :lol:[/QUOTE] Buhahha. Może po prostu tak wyszedł. Sama nie wiem ;p [quote name='zmierzchnica']Śliczne fotki :) Morus pięknie wygląda, ma takie nasycone kolory :loveu: I zielska też niczego sobie :evil_lol:[/QUOTE] Dziękujemy. Google+ lubi robić autokorekty. I choć zdjęcia miały nasycony kolor, to i tak serwer nam je polepszył, nie narzekam :D Dla Morusa najlepsza tak czy inaczej jest trawa, potrafi posadzić dupsko na tulipanie, bo mu przeszkadza w pasieniu się. :siara: [quote name='Collie']Heej :loveu: Dłuuugo mnie u Was nie było, ale Morus faktycznie się nie zmienił, a jakby mu lat ubyło. Nie wiem dzięki czemu, ale poproszę coś takiego dla Neli :evil_lol: Z potrzebą podrapania się nie wygra :D [URL]https://lh3.googleusercontent.com/--Gx2ezTJ79I/U1qgaiHT5gI/AAAAAAAABrY/pFT2Ddg__S4/w428-h321-no/P1150844.JPG[/URL][/QUOTE] Hej, kogo moje oczy widzą :loveu: Ojej, nawet nie wiem jak ja robię te czary-mary, że Morus młodszy. Jak znajdę sposób, popakuję do słoiczków i Wam wyślę :lol: Pewnie, że tak. ;p
-
[quote name='Sonka95']Jakie piękne :loveu: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/--1PoTR2xoz4/U1qgQkO28oI/AAAAAAAABrI/KKLMSOJyrBQ/w428-h321-no/P1150836.JPG[/URL] Ja ostatnio to też sporo zdjęć kwiatów robię :)[/QUOTE] Dziękujemy. Oczy cieszą, więc człowiek robi fotałki :D [quote name='phase']Nie wierzę... TUTAJ SĄ ZDJĘCIA!!! :grins: I to jakie cudne :loveu: Szczęśliwy [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-lAM0F3Sm2y0/U1qgt8bPHrI/AAAAAAAABsQ/_Uraw3vcRkw/w428-h321-no/P1150852.JPG[/URL][/QUOTE] Buahhahahaa. Jakoś tak wyszło. ;p :loveu: Dziękujemy. [quote name='maryg22'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-lAM0F3Sm2y0/U1qgt8bPHrI/AAAAAAAABsQ/_Uraw3vcRkw/w428-h321-no/P1150852.JPG[/URL] Morus jakoś tak... odmłodniał :lol: :loveu:[/QUOTE] hehehehehe... czmeu odmłodniał? :p Po prostu jest w trkacie linienia. I faktycznei trochę niepoważnie wyszedł, jak nie on :D [quote name='rashelek']Relacja i fotki, taką tą galerię uwielbiam :loveu: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-YBlJJEgrLK0/U1qgK5A1AeI/AAAAAAAABus/1l2mjM9OfRM/w428-h321-no/P1150835.JPG[/URL] co to za szarpaczek?[/QUOTE] U, czujemy się zaszczyceni :). Dzięki. yyy, jakiś, zabij mnie, ale nie wiem, od 3lat leżał w pudełku. Jak mnie pamięć nie myli to z Dingo. [quote name='szalej']piękne są te oznaki wiosny już teraz... aż chce się wychodzić z psami :P i spędzać na dworze cały dzień :D[/QUOTE] Dokładnie. Właśnie tak :D Tylko doba taka krótka... :(
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-204ZQlAFsTU/U1qgx19psQI/AAAAAAAABsg/RbEPmRxx5p4/w428-h321-no/P1150854.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-az1dPrlm_-k/U1qg2Kz8PCI/AAAAAAAABso/Oqo8w_c1Q4g/w428-h321-no/P1150855.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-C_tXQfV4dIo/U1qg8aLLY6I/AAAAAAAABtE/eDpzB0elc2c/w428-h321-no/P1150864.JPG[/IMG] Koniec.
-
Tulipan [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Id_-tSvNrFA/U1qgVl9gSEI/AAAAAAAABrQ/PcmpxKPPqfY/w241-h321-no/P1150843.JPG[/IMG] Zero romantyzmu w tym psie. Chciałam z kwiatkami, musiał się podrapać :D [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--Gx2ezTJ79I/U1qgaiHT5gI/AAAAAAAABrY/pFT2Ddg__S4/w428-h321-no/P1150844.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-pchU2A1fb8k/U1qgfF2Q-pI/AAAAAAAABrk/CfkyIZ9C6qI/w428-h321-no/P1150845.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9iVH2f3WPIs/U1qgjyVi-7I/AAAAAAAABrw/KuacghCEjZ4/w428-h321-no/P1150848.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-59eIWZUHdcc/U1qgpBaOffI/AAAAAAAABsA/NEiy1Xj7CFg/w428-h321-no/P1150850.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-lAM0F3Sm2y0/U1qgt8bPHrI/AAAAAAAABsQ/_Uraw3vcRkw/w428-h321-no/P1150852.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2nZ5Mro1OH8/U1qf9bXzPTI/AAAAAAAABqo/63TsrLGjBPY/w241-h321-no/P1150828.JPG[/IMG] Skupienie :loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-khGWV2wKZkk/U1qgA0gTu_I/AAAAAAAABqw/fPtBMQwxhEk/w241-h321-no/P1150829.JPG[/IMG] Gdzie jest pies? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-DB8HNWX0r6k/U1qgGKG8nuI/AAAAAAAABq4/y_koIY2OAu8/w428-h321-no/P1150832.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-YBlJJEgrLK0/U1qgK5A1AeI/AAAAAAAABus/1l2mjM9OfRM/w428-h321-no/P1150835.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--1PoTR2xoz4/U1qgQkO28oI/AAAAAAAABrI/KKLMSOJyrBQ/w428-h321-no/P1150836.JPG[/IMG]
-
Jeszcze ciepłe :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-KRz4vdZeky0/U1qfi1QRPCI/AAAAAAAABt4/PxCCN1Xhivg/w241-h321-no/P1150805.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GxYHTkgV0S8/U1qfn2bSpMI/AAAAAAAABuA/2txFqcdV7YQ/w428-h321-no/P1150811.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lwj0QJxVW34/U1qfs4e2QUI/AAAAAAAABuU/FRd2N07JeKQ/w241-h321-no/P1150814.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-yYwj-uiDDZ4/U1qfxk72-HI/AAAAAAAABqY/q-5m4PZddgY/w241-h321-no/P1150815.JPG[/IMG] Zmiana pozycji siad-waruj [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-DGKgjqR7lE8/U1qf2uLc58I/AAAAAAAABqg/POkP_uBBrJ4/w428-h321-no/P1150824.JPG[/IMG]
-
[quote name='Molowe']A co Ci się dzieje? :evil_lol: Bardzo mi przykro z powodu Milki,ja doskonale Cię rozumiem bo chyba w tej sytuacji postąpiłabym tak samo,trzymaj się! :calus:[/QUOTE] Mam nawrót chorób wszelakich. Normalnie plaga. Najpierw wróciła mi astma. Przynajmniej tak przeczuwam, bo się duszę jak za bardzo się męczę. U lekarza jeszcze nie byłam :p. Natomiast po świętach wróciła mi alergia pokarmowa. Dzięki Bogu tylko z dwóch składników, a nie z całej listy nie mieszczącej się na całej kartce a4 ;p Jednak... no ale... wczoraj testowałam na co to. I wyszło szydło z worka: wróciła alergia na czekoladę i orzechy. Ajć, od jednego i drugiego byłam, jestem uzależniona. Efektem testów własnych jestem cała w plamach. Dzisiaj już mniej, bo (z wielkim trudem) odstawiłam alergeny, ale smutno tak. Kochałam czekoladę. I orzechy :(. W najbliższym czasie przejdę się po lekarzach, by się upewnić o co biega ;p Mam kilkanaście zdjęć kundla. I filmik się robi :p
-
Morus też tak myśli, ale... on faktycznie jest mały i jego wchodzenie na moje nogi/ramiona nie robi na mnie ogromnego wrażenia :lol: No pewnie, że tak. Tylko, gdzie ja znajdę klona kundla? Na fotki będziecie mogły liczyć, spokojnie :p Właśnie mi szkoda na samo patrzenie. Poza tym dzisiaj wyglądam jak salamandra plamista, jak mi nie przejdzie to tak się nie pokażę do ludzi ;p.
-
Zdjęłam z neta ogłoszenia o zaginięciu Milki. Powiecie pewnie, że za krótko... ale to nie ma sensu. Nikt jej nie widział. Jedyna informacja to ta, że w niedzielę podobny kot do naszego pochowany został przez sąsiadów, bo przejechał go samochód na [U]naszej[/U] ulicy. Sąsiedzi zapewniają, że kot był identyczny jak ten ze zdjęcia... Czuję się dziwnie, zdejmując ogłoszenia. Bardzo. Jednak dziwnie też się czuję, widząc jej ogłoszenia wszędzie i nie mając żadnego odzewu. A tak poza tym to nie ma to jak się dowiedzieć o semi obi w Lublinie właściwie po terminie. Są miejsca jeszcze, ale tylko dla obserwatorów. I się waham. Obi w tę sobotę... przydałoby się, ale nie wiem czy jest sens wydawać hajs. Przecież w sumie stoimy w tym obi, nic ostatnio nie grzebiemy. Waham się. Morus dzisiaj na widok dzieci dostał szjaby. Za dużo ostatnio było wizyt :p Nie mógł się ogarnąć w ogóle, choć na szczęście na moje komendy reagował. Trochę ociężale, ale reagował. To jest pocieszające.
-
[quote name='maryg22']O Tysia, wybacz że Cię pominęłam :evil_lol: Nie tylko Ciebie rozwala :P[/QUOTE] Zdążyłam się już przyzwyczaić, że mnie ignorujesz :D Powtórzę się, ale Joy jest jedyną zabawką, którą lubię :D I mini hałhałkiem :D
-
To cieszę się, że tak się układa :). Dobrze jest czasem porozmawiać ;p Ty masz JUŻ wycieczkę? :( Wyjdź i nie wracaj :<
-
Shira ma świra :D :loveu:
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Ty$ka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Oj, to współczuję bardzo. Musi to być bardzo bolesna zmiana, powrót do pracy. Jednak dasz radę, Kinia też. Hehehe... to u nas dzisiaj skwar, można było się smażyć. Chyba jednak ten skwar lepszy, przynajmniej słońce było :lol: Jej, no proszę, doceniasz w końcu swojego Waldi, jestem wzruszona :lol: To uważajcie, co mówicie :p -
Nie wchodzę więcej do tej galerii, bo całkowicie się zakompleksię :diabloti: Zazdroszczę Ci psiolubnego chłopaka, nóg, relacji z Molowatą i pięknego "bajora" :eviltong: A tak poważnie, cieszę się, że masz ogromnego farta w życiu. Ot co :cool3:
-
[url]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/580cc85b-f3b5-4b90-9337-983a2755244d_zpsf609f066.jpg?t=1398182441[/url] cała w trawie :eviltong:
-
Decyzja i słuszna, lepiej kilka razy psa nie ciąć. Trzymam kciuki za Was :) O, Nana bezobrożowa ;)
-
ManMat robi mega trwałe rzeczy. Ewentualnie 3rd Pole. Robi też moja znajoma (Szamański Krąg) - przejechała zęby na zaprzęgach, więc mam do niej zaufanie. Czasem coś robi, głównie z przeznaczeniem pieniędzy na potrzebujące psy u niej w hoteliku lub zaprzyjaźnionym stowarzyszeniu, więc można do Niej zagadać: nawet jak nie robi już sprzętu dla innych (nie wiem, nie jestem już w temacie) to pomoże Ci z doborem sprzętu ;). Są jeszcze inne konkurencyjne marki, ale nie wiem, nie orientuję się w tych nowszych ;).
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ty$ka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dobry wieczór :D -
Annówka :loveu: Wspaniała fotorelacja. Przyjedźcie kiedyś do malowniczego Roztocza Środkowego :siara:
-
Za każdym razem rozwala mnie to pierwsze zdjęcie :lol:
-
Cieszę się, że umiesz mu pomóc pozbyć się nadmiaru energii, a jak Wam dzisiaj to poszło? :)
-
[quote name='Vailet']lato? w zimę reaguje tak samo :evil_lol:[/QUOTE] I w zimie też go puszczasz na pływanko? :p
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Ty$ka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Ja też chcę takie wolne :placz: I te widooooki :placz: Jadę do Was! Hahaha, mały patyczek sobie Walduś znalazł :evil_lol: Kinia jaka już duża. A słownictwo zastanawiające... zwłaszcza ten "le-nin" :diabloti: -
Kradziej fotałek :D Ale też bym kradła :loveu: