Jump to content
Dogomania

Agula99

Members
  • Posts

    9820
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agula99

  1. Trzymam za was psiaczki kciuki! I zagłosowałam na schronisko!!!
  2. Kowuś, jakiś ty śliczny na tych zdjęciach!! :)
  3. Leduniu masz domek i jeszcze wariujesz??? Nie wolno!! Wykorzystaj swoją szansę i bądź szczęśliwa!!!!
  4. Kaja dziś też spacerowała i biegała cały dzień, bo spędziłam w przytulisku klika ładnych godzin. Jest wytulona, wygłaskana, wycałowana i wybiegana. Ślicznie grzała się w słonku, zjadła kluseczki i poszła grzecznie spać :)
  5. Pakuś czeka na domek i czeka! Dzisiaj wyspacerowany do bólu, niestety nie jest fanem naszego nowego nabytku - Felusia, no ale tamten na ogródku a Pakuś z Funią harcują. Kiedy wreszcie ktoś cię pokocha Pakusiu?????
  6. Funia dzisiaj z kolegami na spacerku :) [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/2230/dscn3317v.jpg[/IMG] A tutaj z Felusiem spacerują sobie jak starzy znajomi. Funia od razu polubiła Felusia :) [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/9862/dscn3309p.jpg[/IMG]
  7. A oto nasz nowy nabytek. Feluś jest bardzo miłym, kochanym, słodkim pieskiem, błąkał się i przylepił do jakiejś pani, ale ona go nie chciała. Feluś ślicznie chodzi na smyczce i jest taką malutką przytulanką!!! Kochaniutki!! [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/97/dscn3275b.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9052/dscn3277n.jpg[/IMG]
  8. ........................................................................................................................:(
  9. Ja też mam nadzieję, że to nie Blondi...
  10. Wczoraj rozmawiałam z Panem i poprosiłam o fotki, no i są, szybko i sprawnie...Ninka szczęśliwa, to widać, chociaż jej się udało...:(
  11. Benuś to taki śliczny, uśmiechnięty psiaczek, że ludzie powinni stać w kolejce żeby go zaadoptować :)
  12. Biedna Jadzia, jak można tak nie chcieć takiej psinki? Nie rozumiem ludzi, z jednej strony ok, rozumiem, strata ukochanego psa, ale czy to znaczy że trzeba się zamknąć, a innemu nie pomóc?? To właśnie dla mnie oznacza "nie mieć serca"...bidulka :(
  13. [quote name='Kajka_72']przerażająca cisza :([/QUOTE] Czy ktoś jeszcze interesuje się tymi biedakami??? Napiszcie coś!!!! :(
  14. Słuchajcie, ja już na serio nie wiem co robić, każdy pisze ci innego, mówi co innego...a ja rozdarta między tym a tamtym. Wczoraj rozmawiałam z Panem i też mi powiedział, że to nie ma sensu przyjeżdzać, tak samo jak Anette i Majuska i pewnie kilka innych osób. Każdy mi mówi, gdzie będziesz szukała, to ogrom, my robimy co możemy...no i co ja mam zrobić??? A jakbym wysłała te szmaty dziś busem, to ktoś by odebrał??? Nawet nie wiecie jak ja się czuję...dopiero wróciłam z pracy...wszystko mi się wali...
  15. Majuska,ja już nie potrafię myśleć na chłodno ani racjonalnie! Jakbym przywiozła coś z przytuliska, kocyk, sweterek na którym leżały z Kają, tak jak Florentynka pisała, pociąć, porozrzucać, a nóż!!! A potem mam sobie wyrzucać, że nie zrobiłam czegoś, a mogłam...
  16. Kurcze, to się już powoli ciemno robi!!! ktoś jeszcze będzie szukał???
  17. No właśnie tylko pod jaką???
  18. A w sobotę o której??? Bo ja cały czas szukam jakiegoś noclegu i jak mi się uda to przyjadę jutro w nocy, a w sobotę chciałabym zacząć jej szukać, tylko ja nie znam Wawy!! Kto mi pomoże????
  19. No a ten Pan?? I te osoby o których pisała Florentynka???
×
×
  • Create New...