Ja myślałam, że Pako na Becie jest!!!Daj na Becią, bo jak na razie przepełnienia nie ma, a ona najprędzej odbierze!!! Kurcze z tym Pakusiem!! Becia, zgadzasz się, żeby Pakuś był na Ciebie?? A jak zrobiłaś na majuskę, to trudno, może kiedyś odbierze i to będzie to?? Kto to wie!!! :)