O matko, jakie one cudne, śliczne, jakie oczka, matko, takie maliznotki, niech im się dobre domki trafią, jejuuuu, tyle przeszły już, niech choć mają szczęśliwe życie!!!!
[quote name='karolciasz28']No pewnie że dobrze :) Tak sobie myślę właśnie że skoro jeszcze będę siedzieć w domu to porobię psiakom całkiem świeże ogłoszenia;)[/QUOTE]
A co to za lenistwo??? No ale rób, rób, żeby na każdej stronie w necie, tylko nasze psiaki się pojawiały ;)
[quote name='majuska']Taaa...zwłaszcza Ciebie:diabloti:...a może podfarbować cosik jeszcze, np. różowe grochy na grzywce :)[/QUOTE]
A może bym i skorzystała, skorzystała ;) Majuska, kiedy nas odwiedzisz w przytułku??? No, chyba się stęskniłaś za tymi spacerkami, co??? Trza popracować nad kondychą, nieee??? ;) :)
Wiem majuska, moja Flora też miała padaczkę i była właśnie z drgawkami itp, ale też jest właśnie taki rodzaj padaczki bez drgawek, ja tego nie mówię że to na sto, ale muszę zapytać czy jest taka możliwość, wszystko trzeba sprawdzić.
[quote name='karolciasz28']Barb poszło :)
A piesek cudowny!:loveu: Moja mama go zobaczyła i mniej więcej taki tekst: " o jaki ładny owczarek":evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
No, przynajmniej mama Karolci doceniła naszego ślicznego :)
Barb, masz zapchaną skrzynkę!!! Podaj swój e - mail, bo chce Ci wysłać to do wyróżnienia Kai. :)
W sumie, to po raz pierwszy zdarzyło jej się to w lecie, gdy było tak gorąco, ale ja myślałam że to z przegrzania w tym gorącym boksie, ale teraz mamy podejrzenia że to może być padaczka....jutro pójdę do Justyny i z nią pogadam.
Barb, Kaja bez spacerku??? To dla niej jak kara!!!