[quote name='figa33'][SIZE=2][COLOR=black][B]OTO BENIO - PIES , KTÓRY MARZY O SWOIM DOMU
[/B][/COLOR][/SIZE]
Mieć ukochanego Pana tylko dla siebie , kochać go bez granic i na zawsze .
[LEFT][SIZE=2] Oooo , bo Benio umie kochać człowieka jak nikt inny . Słodki jak cukiereczek , bardzo lubi się przytulać .
To jeszcze takie duże dziecko , skłonne do zabaw i pieszczot.
[/SIZE]
Benio błąkał się po okolicznych miejscowościach , miał na szyi kawałek paska, do którego było przyczepione ogromne kółko od łańcucha...
Jego całe życie to był łańcuch , za krótki , za ciężki , okrutny.
[SIZE=2]Benio jest niezwykle posłuszny i piekielnie inteligentny . Potrzebuje dużo ruchu , dlatego szukamy mu domu najlepiej z ogrodem i właścicieli , którzy lubią ruch i aktywny tryb życia .Bo Benio uwielbia spacery .
Przyjazny w stosunku do innych psów ,ludzi wprost uwielbia . Ma ok. 2 lat .Jest zaszczepiony i odrobaczony .
Taki duży , kochany olbrzym , śliczny miś , który szuka swojego domu , lepszego jutra . Już na zawsze.
[/SIZE][/LEFT][/QUOTE]
O cho cho, ale zmobilizowałyśmy do biegu Fugunię, niee Karolcia??? ;)