[quote name='Klaudia M.']Zadzwoniłam do Pani, około 17.00. I zapytałam o spotkanie i odpowiedziała, że jest chora. Nie wiem czy rzeczywiście tak bardzo żeby się nie móc spotkać czy to była wymówka. W każdym razie powiedziałam, że z mojej strony jest wszystko nadal aktualne i czekam na telefon.[/QUOTE]
Trochę to mi się wszystko nie podoba...no ale nie znam pani, nie rozmawiałam z nią. Czasami ktoś jest chory, ale swoją postawą, rozmową w czasie której mówi, jestem chora, ale mam nadzieję, że szybko stanę na nogi bo tak bardzo bym chciała zaadoptować tego pieska, to od razu człowiek wie na czym stoi, a tutaj, hmmm, no ale ja nie rozmawiałam, tylko czytam i takie to trochę hm hm ...