Dziewczyny trzeba coś pomyśleć, co z tym Tobim, to że nie ma go u nas w przytulisku to nie oznacza, że problem znikł, albo trzeba go zabrać, albo ruszyć z kampanią ogłoszeniową i to konkretną bo inaczej to nigdy domku nie znajdziemy. Czasami ktoś przyjdzie do przytuliska i pyta o małego psa, a my wtedy tak mamy ale w DT, proszę sobie popatrzeć na zdjecia w Kundelku!!! Bez sensu, na żywo to co innego! No i co z tym fantem zrobimy??? Przecież nie zabierzemy go na te upały!! Pamiętajcie o nim, bo tak jakby się o nim zapomniało, bo on nie u nas, ale nasz!!!!