[quote name='Ewa Marta']Agatko, dopadł mnie jakis paskudny wirus, który wyssał ze mnie siły. Od środy prawie cały czas spałam, dopiero dzisiaj wstałam o 9 rano i jakoś funkcjonuję.[/QUOTE]
Polecam rokitnika, super jako profilaktyka i wspomaganie. Do kupienia np. u Benedyktynów.