Jump to content
Dogomania

marmosia

Members
  • Posts

    2987
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marmosia

  1. A Luna, śliczna Luna? Są jakieś wieści?
  2. Jesooo, znowu spaniele w schronie?
  3. Podrzuciłam amstafowym ciotkom na wątek...
  4. Przepraszam cioteczki- zerknijcie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/208136-SZUKAMY-DOMKU-DLA-TUPTUSIA-wyrwanego-z-obj%C4%99%C4%87-%C5%9Bmierci-dzi%C4%99ki-interwencji[/url]!!!
  5. Złowroga cisza .............
  6. Co dwa diablątka, to nie jedno :) Raźniej będzie :)
  7. I jeszcze w łeb, że o bazarku nie wiedziałam nic- dopiero litościwa Karolcia mi podesłała:)
  8. Eeee tam , ciotka, Luna jest cudna, młoda, da się na pewno ułożyć :)
  9. Polcia, a ty jeszcze tu???????????
  10. A może Pani z Namysłowa wzięłaby jednak Lunkę?
  11. No, oczywiście za wyjątkiem incydentu z blondynką:evil_lol:
  12. Trzymam, Madziula, trzymam :)
  13. Buziaki od Julii, a wspomóc, to na pewno wspomożemy :)
×
×
  • Create New...