-
Posts
2987 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marmosia
-
Znaleziono owczarka niemieckiego -WROCŁAW-okolice Komuny Paryskiej!!!
marmosia replied to Kenzo's topic in Już w nowym domu
Czas, kochana, czas :) Rozkręci się na pewno :) -
Felerny Feler, czyli niskopodwoziowy labrador ;)
marmosia replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Na dobranoc podrzucę ... -
Felerny Feler, czyli niskopodwoziowy labrador ;)
marmosia replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
To się nazywa dozowanie napięcia chyba ;) -
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
marmosia replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Maleńki nasz staruszeczek ... -
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
marmosia replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Loluś na pierwszą :) -
Felerny Feler, czyli niskopodwoziowy labrador ;)
marmosia replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']Selef ...ciocia salvo cos mowila ze ma chate dla labka.... zaraz zapytam czy aktualne:)[/QUOTE] Jak by cudnie było :) -
Dzinka-mam mame piekną i kochaną...dziekuje ciocie
marmosia replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Cuuuuudny awatarek :) Ale nie mnie dziękować, tylko Grażynce, bo to ona zaraża... Mnóstwo wieczornych uścisków dla dziewczynek ze stolicy :) -
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
marmosia replied to kora78's topic in Już w nowym domu
To dane do przelewu poproszę :) -
Saturn i Sawa wrocili do domu ale blagam o pomoc to jest pseudo
marmosia replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Zaglądam i ja ... -
[quote name='Isadora7']"Śpij piesku, śpij... już odpocząć trzeba Może będziesz miał swój kawałek nieba Może będzie tam piękniej niż tu teraz Może spotkasz tych, których tu już nie ma... Śnij, piesku śnij... w snach jest zawsze pięknie Ciepły dom, miejsca dość na twe wierne serce Przyjdzie czas spotkać się potarmosić uszy lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć Lecz dziś sobie śnij a czas łzy osuszy" Powtórzę...
-
Iwan -labkowaty mam dom i swoja kanape w domu bez dzieci-dzieki:)
marmosia replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Też bardzo się ciesze,że Was poznałam i dzięki Wam miałam Iwana u siebie.To był wspaniałe doświadczenie,bo sprawdziłam na własnej skórze,jakie to cudowne uczucie pomóc zwierzęciu w potrzebie.Przeżyć radość z tego powodu,że trafił do kochającej rodziny.Dlatego póki będę miała możliwość być DT to będę pomagać.[/QUOTE] To może teraz Feler- Seler? ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210580-Felerny-Feler-czyli-niskopodwoziowy-labrador-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/210580-Felerny-Feler-czyli-niskopodwoziowy-labrador-%29[/URL] -
Felerny Feler, czyli niskopodwoziowy labrador ;)
marmosia replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
To ja późniejszym wieczorkiem ;) -
Saturn i Sawa wrocili do domu ale blagam o pomoc to jest pseudo
marmosia replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']biegaja za murem widze je...ale zamknieta teraz brama na klodke i troche zreperowany mur. co jakis czas wysylam im maila ze pamietam i czekam do stycznia ze teraz czas na powiatowego i jego ogladziny psiakow pozniej powiadomie wojewodzkiego ot,takie gadanie do obrazu ale niech czuja moj oddach na placach tyle tylko moge zrobic przepraszam:([/QUOTE] Nie przepraszaj, Grażynko, dla nich to aż tyle. Na pewno będzie dobrze, zobaczysz... -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
marmosia replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/7326/tess1001258.jpg[/IMG] [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/4926/tess1001244.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/7056/tess1001255.jpg[/IMG] [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/2641/tess1001246.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/483/tess1001251.jpg[/IMG][/QUOTE] Jesooo, jaka ona cudna :) -
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
marmosia replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Może ktoś przebije ;) -
Loluś, kudłaty staruszek po przejściach, dt sie zakochalo i zostalo ds
marmosia replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Loluś za stówkę :) -
Dzinka-mam mame piekną i kochaną...dziekuje ciocie
marmosia replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4'][IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/321683_2509500211994_1087759890_32878214_1383346418_n.jpg[/IMG] widac ze szczesliwa dama dziekuje mamulko::)[/QUOTE] Bo damą się trzeba urodzić ;) Mnóstwo uścisków dla nowego domku i "kradziejki" :) -
Felerny Feler, czyli niskopodwoziowy labrador ;)
marmosia replied to Drzagodha's topic in Już w nowym domu
Wieczorkiem podrzucę ... -
Dzinka-mam mame piekną i kochaną...dziekuje ciocie
marmosia replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Lubię szczęśliwe zakończenia :)