[quote name='terierfanka']Rozumiem, że Siu wygrała konkurs na najpiękniejszego psa Oleśnicy? :)[/QUOTE]
Walczyłyśmy z jelitówką, na festyn nie dotarłyśmy, więc pozostaje nam niezmiennie od lat dwóch tytuł Miss Osiedla, który same sobie nadałyśmy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
A w SPA regularnie co 2 tygodnie bywamy na podcinanie włosków wokół oczu i co miesiąc na zabiegach :eviltong::eviltong::eviltong:
Pani Kasia jest fachowcem w pełnym słowa tego znaczeniu. Bardzo jesteśmy jej wdzięczne za Siusiowe stylizacje:Rose: