Jump to content
Dogomania

marmosia

Members
  • Posts

    2987
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marmosia

  1. Czekajcie, czekajcie, jak jej uszyjemy ruszofffą spódniczkę, to padniecie:)
  2. I tak porównanie do czekolady z pomarańczą jest najtrafniejsze :) Teraz to mi żadne wampajery wodorostami plujące niestraszne :)
  3. [quote name='Bgra']co tam miss,Siu to królowa :loveu: żałuję,że tak daleko mamy do stylistki Siusiowej[/QUOTE] Stylistkę możecie zaliczyć przy okazji wizyty u Siusinki :)
  4. A powiem nieskromnie, że ciotka Osa też się zachwyciła Siusinym cięciem :eviltong:
  5. [quote name='Bella1']A możesz zdradzić gdzie ta pani Kasia ma SPA o ile to nie jest tajemnicą ;) też bym chciała ze swojej zrobić takie cudo[/QUOTE] Wrocław, ciocia, Wrocław :) Ul. Palisadowa 25 na Osobowicach [url]http://coco.wroclaw.pl/[/url]
  6. [quote name='terierfanka']Rozumiem, że Siu wygrała konkurs na najpiękniejszego psa Oleśnicy? :)[/QUOTE] Walczyłyśmy z jelitówką, na festyn nie dotarłyśmy, więc pozostaje nam niezmiennie od lat dwóch tytuł Miss Osiedla, który same sobie nadałyśmy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A w SPA regularnie co 2 tygodnie bywamy na podcinanie włosków wokół oczu i co miesiąc na zabiegach :eviltong::eviltong::eviltong: Pani Kasia jest fachowcem w pełnym słowa tego znaczeniu. Bardzo jesteśmy jej wdzięczne za Siusiowe stylizacje:Rose:
  7. Ja też się martwię, że tu taka cisza......
  8. Krasawica :cool3: [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/431933_512988315435325_1104358545_n.jpg[/IMG]
  9. Najnowsza fryzura królewny mej :cool3: [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/264525_512988658768624_1307205922_n.jpg[/IMG]
  10. Kto do Oleśnicy w niedzielę zawita na psi festyn, przyznać się :)
  11. Ja to się już popisałam :( Wstyd jak cholera. Faux-pas- wybacz, Haneczko cudna :)
  12. A to? A to? Czyż nie jest cudne? Do wycałowania... [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5vc0NxQ_vf8/UYDAfbFSEJI/AAAAAAAA-1A/Sj6i4xbyQNs/s640/IMG_2289.jpg[/IMG]
  13. Nutusiu, Ty nie umieraj, bo do setki Twoich DT już niewiele brakuje:diabloti: I Siu tam w kolejce też stała :lol: A my śledzimy Twoje wątki na- mię- tnie i wprawdzie do Milci trochę nam brakuje, ale się staramy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. PRZEWODNIK STADA :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/537877_599625956716258_190752056_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/922864_599625750049612_1850451425_n.jpg[/IMG][/QUOTE]
  15. Ale tu wszyscy mądrzy :) Ciekawe co mi doradzicie- Siu nie załatwi się na smyczy. Sikooo i owszem, ale kooopy nie:diabloti: Poza tym chciałyśmy się przywitać i sprawdzić przyrost Hanusiowego włosa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...