Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. A nie napisalas,ze EVITA tyz ma dom. Zoja mozna podac nr.konta moj albo twoj.Jak sie cos nazbiera to przeslemy na fundacyjny.
  2. Madie,bardzo dziekujemy :klacz: STRASZNE jest teraz dogo :lmaa: Mamy z Zoja zrobic bazarek,nie wiem czy ja ten bazar ogarne :nonono2:
  3. SMS-od zoji''nie ma jej,lata po Minsku jak wczoraj".Przeciez ona na pewno jest glodna:shake:Dobrze,ze po sterylce,bo by dopiero bylo,az nie chce mi sie myslec:shake:
  4. Wracaja, suni nie ma.Szefowa mowi,ze kreci sie w kolko,a podejsc nie chce.Nowy domek zostawil otwarta furtke.Moze sie zlituje i wejdzie-z glodu.
  5. No wlasnie,zeby milion razy mowic ludziom,zeby nie puszczac luzem dopiero co adoptowanego psa to zawsze wiedza lepiej.:mad: Dziewczyny jeszcze nie wrocily z poszukiwan.:-(a za chwile ciemno sie zrobi.
  6. zapisze:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:pozdrawiam SZKODNIKI
  7. Jakbyście nie wiedzieli, to czekamy tez na wieści od szczeniaków-trojaczków -dziś miały wizytę potencjalnego DS -może któremuś się poszczęści.. No i poszczescilo sie? Nina w DS jest smutna (bo tęskni za mną!!! kocha mnie, kocha!!!), ale spokojna. Myślę, że za 2dni o mnie zapomni i wtedy zauważy jakiego ma farta w życiu :)[/QUOTE] Co Ty jej robilas,ze Cie tak pokochala,za bardzo:loveu:
  8. [quote name='zoja.']Ninka w Mińsku Mazowieckim :) Dom z polecenia i sprawdzony :) [URL="http://[url=http://fotozrzut.pl/][img]http://fotozrzut.pl/zdjecia/77a60c7e8f.gif[/img][/url]"]http://fotozrzut.pl/][/URL][/QUOTE] No i gitara.A zdjatka jakie beda,bo ja lubie zdjatka z DS ogladac:eviltong:
  9. balam sie zajrzec,a tu nareszcie dobra wiadomosc:multi: Powodzenia Nince zycze:lol:a gdzie jest ten DS?
  10. czy ktos wie co z tym konkursem "na elektrownie":lol:i gdzie mozna zobaczyc te prace konkursowe
  11. [quote name='kejciu'][FONT=Helv][SIZE=2][FONT=Helv][SIZE=2]Dosłownie przed sekundą otrzymałam telefon bo wczoraj późnym wieczorem jak wstawiłam zdjęcia Wierki na wątek - podmieniłam na OLX i gumtree. Zadzwoniła pani spod Opola, pierwsze pytanie jak duża jest Wiera i ile waży - odpowiedziałam po czym " bo my mamy budę murowaną..." ja przerwałam Pani i powiedziałam że nie wydam Wiery do adopcji do budy - na co pani ( specjalnie z małej litery :P ) że oni mieszkają na wsi, ja mówię ale to nie ma znaczenia gdzie się mieszka - ważne jakie serce ma się dla zwierząt - pani powiedziała że czyta że ludzie oddają psy na łańcuch i do budy - na co ja grzecznie że każdy ma swoje zasady wydawania psów do adopcji i wymogi co do domu - Wierce szukam domu w DOMU nie na dworzu przy budzie i że szanując jej czas życzę miłego dnia :) [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/QUOTE] Kasiu ja to bym tej pani odpowiedziala,ze skoro ma bude murowana to niech sama w niej zamieszka.:mad: Dobra pani,ze psu bude wymurowala:mad:a Ty sie czepiasz.
  12. [quote name='mimiś']Ula nic nie wiem,na stronie gminy nic nie ma Ale trzeba byc czujnym:cool3:tak sie u mnie w pracy mowi:evil_lol:
  13. mimis czy te dozynki u Ciebie to aktualne?
  14. [quote name='andegawenka']Niestety nie, Igunia zamieszkała na nowym osiedlu a ja w centrum.[/QUOTE] oj tam,oj tam.:lol:jedno miasto:lol:
  15. [quote name='andegawenka']No to Igusia została moją sąsiadką. Jestem trochę zazdrosna;)[/QUOTE] Bedziesz ja miala na oku:lol:
  16. Zoja moze FLIP i FLAP:multi:Moje imiona dlugo nie czekaja:eviltong:to i tym razem sie uda. gdzie one sa? znaczy sie te malizny
  17. z Krakowa to jest elik i taks jak same nie pojda to pewnie kogos poleca
  18. [quote name='Moli@']Stres też, nie miała łatwego życia, na bank była bita, nikt jej nie uczył, na początku nie wiedziała o co nam chodzi....[/QUOTE] :-(:-( [quote name='doris66']O matko kochana.........[/QUOTE] Dobrze,ze ja zabralas
  19. [quote name='Grażyna49']Podejrzewam,że pani Jola na stojąco posypia. No bo kiedy, jak tyle zajęć poza normalnymi codziennymi troskami. Pozdrawiam serdecznie.[/QUOTE] Zasnela kiedys prowadzac samochod:diabloti:ze zmeczenia:-(
  20. Jak ten Latek huligan:mad:wyglada bez ogona:-( Jolu,a wogole to kiedy spisz?:placz:
  21. [quote name='bajk21.']Kości czaszki badane ręcznie wyglądają na całe, ale sunia musi mieć zrobioną tomografię głowy bo ma zmiany neurologiczne, chodzi calymi nocami i dniami i jęczy, staje przed ścianami i wpatruje się w nie, a potem znowu kursuje do następnej, takie typowe zmiany neurologiczne. Na razie nie mamy kasy na tomograf bo to aż 800zł. + wizyta u neurologa. Ja jestem już tak zmęczona, że nie chce mi się żyć i popełniam błędy. Dzisiaj nie zauważyłam wpuszczając psy, że stoi za mną kot Łatek i uciekł mi między nogami, nie dałam rady go złapać i oczywiście przy moim "szczęściu", wrócił po 20 min. z oberwanym ogonem, być może chciał go złapać jakiś pies lub lis, nie wiem, wiem tylko że przy i tak wielkich długach, dochodzi niepotrzebnie następny. Do tego dzisiaj znowu byłam u lekarza z sunią i Roko, bo roko wróciło rozwolnienie, bardzo się martwię, bo dopiero co poprawiło mu się po parwo. Nie mogę spać bo sunia cały czas jęczy.[/QUOTE] Nawet nie wiem co napisac.:placz:. Co z Latkiem,bo nie watpie,ze pojechalas do lekarza.
  22. [quote name='bric-a-brac']Taką odpowiedź dostałam na dzisiaj zrobione ogłoszenie: ... ręce opadają... A im więcej wątków na dogo czytam, tym bardziej się zastanawiam czy tu się jeszcze pomaga psom... fundacje prozwierzęce nieuznające sterylek aborcyjnych czy usypiania ślepych miotów... hotele dla mikro psów za ponad 600zł + wyżywienie.... to jakiś absurd jest... a jak człowiek skromnie przygarnie psa na skromny kojec ze skromną michą, żeby nie umarł pod kołami, to się go niszczy. Obrońcy zwierząt... :([/QUOTE] To trzeba bylo napisac,ze oprocz budy jest jeszcze lancuch.Jakis debil:stupid: Taki to "obronca zwierzat"Ciekawe ilu psom pomogl.
×
×
  • Create New...