UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
A nie napisalas,ze EVITA tyz ma dom. Zoja mozna podac nr.konta moj albo twoj.Jak sie cos nazbiera to przeslemy na fundacyjny. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Nie ogarniam. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Madie,bardzo dziekujemy :klacz: STRASZNE jest teraz dogo :lmaa: Mamy z Zoja zrobic bazarek,nie wiem czy ja ten bazar ogarne :nonono2: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
SMS-od zoji''nie ma jej,lata po Minsku jak wczoraj".Przeciez ona na pewno jest glodna:shake:Dobrze,ze po sterylce,bo by dopiero bylo,az nie chce mi sie myslec:shake: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Wracaja, suni nie ma.Szefowa mowi,ze kreci sie w kolko,a podejsc nie chce.Nowy domek zostawil otwarta furtke.Moze sie zlituje i wejdzie-z glodu. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
No wlasnie,zeby milion razy mowic ludziom,zeby nie puszczac luzem dopiero co adoptowanego psa to zawsze wiedza lepiej.:mad: Dziewczyny jeszcze nie wrocily z poszukiwan.:-(a za chwile ciemno sie zrobi. -
zapisze:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:pozdrawiam SZKODNIKI
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Cezar za TM:placz: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Jakbyście nie wiedzieli, to czekamy tez na wieści od szczeniaków-trojaczków -dziś miały wizytę potencjalnego DS -może któremuś się poszczęści.. No i poszczescilo sie? Nina w DS jest smutna (bo tęskni za mną!!! kocha mnie, kocha!!!), ale spokojna. Myślę, że za 2dni o mnie zapomni i wtedy zauważy jakiego ma farta w życiu :)[/QUOTE] Co Ty jej robilas,ze Cie tak pokochala,za bardzo:loveu: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='zoja.']Ninka w Mińsku Mazowieckim :) Dom z polecenia i sprawdzony :) [URL="http://[url=http://fotozrzut.pl/][img]http://fotozrzut.pl/zdjecia/77a60c7e8f.gif[/img][/url]"]http://fotozrzut.pl/][/URL][/QUOTE] No i gitara.A zdjatka jakie beda,bo ja lubie zdjatka z DS ogladac:eviltong: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
balam sie zajrzec,a tu nareszcie dobra wiadomosc:multi: Powodzenia Nince zycze:lol:a gdzie jest ten DS? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
czy ktos wie co z tym konkursem "na elektrownie":lol:i gdzie mozna zobaczyc te prace konkursowe -
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
UlaFeta replied to doris66's topic in Już w nowym domu
zagladam i ja:lol: -
[quote name='kejciu'][FONT=Helv][SIZE=2][FONT=Helv][SIZE=2]Dosłownie przed sekundą otrzymałam telefon bo wczoraj późnym wieczorem jak wstawiłam zdjęcia Wierki na wątek - podmieniłam na OLX i gumtree. Zadzwoniła pani spod Opola, pierwsze pytanie jak duża jest Wiera i ile waży - odpowiedziałam po czym " bo my mamy budę murowaną..." ja przerwałam Pani i powiedziałam że nie wydam Wiery do adopcji do budy - na co pani ( specjalnie z małej litery :P ) że oni mieszkają na wsi, ja mówię ale to nie ma znaczenia gdzie się mieszka - ważne jakie serce ma się dla zwierząt - pani powiedziała że czyta że ludzie oddają psy na łańcuch i do budy - na co ja grzecznie że każdy ma swoje zasady wydawania psów do adopcji i wymogi co do domu - Wierce szukam domu w DOMU nie na dworzu przy budzie i że szanując jej czas życzę miłego dnia :) [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/QUOTE] Kasiu ja to bym tej pani odpowiedziala,ze skoro ma bude murowana to niech sama w niej zamieszka.:mad: Dobra pani,ze psu bude wymurowala:mad:a Ty sie czepiasz.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='mimiś']Ula nic nie wiem,na stronie gminy nic nie ma Ale trzeba byc czujnym:cool3:tak sie u mnie w pracy mowi:evil_lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
mimis czy te dozynki u Ciebie to aktualne? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Zoja moze FLIP i FLAP:multi:Moje imiona dlugo nie czekaja:eviltong:to i tym razem sie uda. gdzie one sa? znaczy sie te malizny -
UMIERALNIA Kto pomoże ratować te i inne sieroty?
UlaFeta replied to romenka's topic in Już w nowym domu
z Krakowa to jest elik i taks jak same nie pojda to pewnie kogos poleca -
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
UlaFeta replied to doris66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Moli@']Stres też, nie miała łatwego życia, na bank była bita, nikt jej nie uczył, na początku nie wiedziała o co nam chodzi....[/QUOTE] :-(:-( [quote name='doris66']O matko kochana.........[/QUOTE] Dobrze,ze ja zabralas -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Grażyna49']Podejrzewam,że pani Jola na stojąco posypia. No bo kiedy, jak tyle zajęć poza normalnymi codziennymi troskami. Pozdrawiam serdecznie.[/QUOTE] Zasnela kiedys prowadzac samochod:diabloti:ze zmeczenia:-( -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Jak ten Latek huligan:mad:wyglada bez ogona:-( Jolu,a wogole to kiedy spisz?:placz: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bajk21.']Kości czaszki badane ręcznie wyglądają na całe, ale sunia musi mieć zrobioną tomografię głowy bo ma zmiany neurologiczne, chodzi calymi nocami i dniami i jęczy, staje przed ścianami i wpatruje się w nie, a potem znowu kursuje do następnej, takie typowe zmiany neurologiczne. Na razie nie mamy kasy na tomograf bo to aż 800zł. + wizyta u neurologa. Ja jestem już tak zmęczona, że nie chce mi się żyć i popełniam błędy. Dzisiaj nie zauważyłam wpuszczając psy, że stoi za mną kot Łatek i uciekł mi między nogami, nie dałam rady go złapać i oczywiście przy moim "szczęściu", wrócił po 20 min. z oberwanym ogonem, być może chciał go złapać jakiś pies lub lis, nie wiem, wiem tylko że przy i tak wielkich długach, dochodzi niepotrzebnie następny. Do tego dzisiaj znowu byłam u lekarza z sunią i Roko, bo roko wróciło rozwolnienie, bardzo się martwię, bo dopiero co poprawiło mu się po parwo. Nie mogę spać bo sunia cały czas jęczy.[/QUOTE] Nawet nie wiem co napisac.:placz:. Co z Latkiem,bo nie watpie,ze pojechalas do lekarza. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bric-a-brac']Taką odpowiedź dostałam na dzisiaj zrobione ogłoszenie: ... ręce opadają... A im więcej wątków na dogo czytam, tym bardziej się zastanawiam czy tu się jeszcze pomaga psom... fundacje prozwierzęce nieuznające sterylek aborcyjnych czy usypiania ślepych miotów... hotele dla mikro psów za ponad 600zł + wyżywienie.... to jakiś absurd jest... a jak człowiek skromnie przygarnie psa na skromny kojec ze skromną michą, żeby nie umarł pod kołami, to się go niszczy. Obrońcy zwierząt... :([/QUOTE] To trzeba bylo napisac,ze oprocz budy jest jeszcze lancuch.Jakis debil:stupid: Taki to "obronca zwierzat"Ciekawe ilu psom pomogl.