Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. [quote name='paros']Astro wócił bo zrobił demolkę w mieszkaniu. :shake: Państwo oddali go "z bólem serca" bo pies fajnie dogadywał się z dzieckiem i przy ludziach jest grzeczny. Jak tylko zostaje sam to przebudowuje mieszkanie. :shake: Pan mówił, że przy ostatniej demolce zbił szybę i boją się, że wyskoczy przez okno. Dla niego najlepszy byłby dom z ogrodem (mógłby tam czekać na powrót opiekunów z pracy) albo dom, w którym ktoś jest stale - nawet sam z dzieckiem jest grzeczny.[/QUOTE] A nie mozna bylo z kenelem sprobowac i chodzic na szkolenie.Szkoda psa a "bol serca" ludzi niewiele mnie obchodzi. Boze,gdzie Jola go "upchnie":-(
  2. [quote name='zoja.'][CENTER][SIZE=5][FONT=book antiqua]zapraszam na mimisiowy bazarek:[/FONT][/SIZE] [/CENTER] [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/252230-Elegancja-Francja-R34-36-spódniczka-R40-dla-Znajdek-do-12-04"][IMG]http://images52.fotosik.pl/317/a9b5207ceb259124.jpg[/IMG] [/URL][/CENTER] [/QUOTE] ja juz bylam jak se wkleic ten cudny banerek?
  3. [quote name='zoja.']Dzień Ziemi. 27kwietnia. Zbiórka znajdkowiczów koło 8ej rano. Sama impreza ma się zacząć od 10ej. Póki co zgłosili się do pracy Ola, Ula, Paulina i Mimiś. Ktoś jeszcze wpadnie? Czy ktoś z pracujących z imprezie dałby radę pojechać w najbliższy poniedziałek na 12ą żeby przejąć karty parkingowe i zapamiętać gdzie jest miejsce na nasze stanowisko? Jeśli tak prosimy o pilne info do JB :)[/QUOTE] Jeszcze Eva pojedzie:multi:
  4. Ma moze ktos namiary na tansze obroze Kiltixa,ceny w tym roku zwalaja z nog:-(
  5. ;) [IMG]http://images53.fotosik.pl/300/0609172810ae757f.jpg[/IMG] [IMG]http://images52.fotosik.pl/300/4818855838771832.jpg[/IMG] Romek i Julka -i niech mi ktoś powie, że oni nie są cudowni: [IMG]http://images51.fotosik.pl/299/f4d4ce4fd360fb6c.jpg[/IMG][/QUOTE] Jolu to sa zdjecia Julki i Romka.Inne pewnie ma Dorota.Ona dziala na fb,do nas nie zaglada.:-(Mozena fb u nas sa jakies inne.
  6. [quote name='Aleksandra95']Możesz do mnie wysyłać ;)[/QUOTE] Olus nie mam do Ciebie nr.tel.:evil_lol:
  7. [quote name='bric-a-brac']Ula, dostałam mms. Ale odkąd przeszłam tym telefonem do Play, mam niewłaściwie ustawioną konfigurację telefonu i żeby obejrzeć mmsa, muszę się logować online i też nie zawsze dochodzi jak powinno.... A jakoś nie miałam czasu się zalogować...[/QUOTE] To juz nie bede mogla Ci fotek posylac:placz:Ja jedna mam fotki Pixela,bo bylam na podworku jak przyjechal Nowy Domek:eviltong:.Reszta poszla z psami. Mam tez zdjecia Franczeski.:loveu:
  8. [quote name='bric-a-brac']Erin, łączę się w bólu jako ta, która ma kawałek dalej ;) I pozdrawiam wszystkich tych, którzy dzisiaj byli obecni na pozytywnym znajdkowym dniu! Ja musiałam się zadowolić telefonicznymi ploteczkami, ale dobre i to.:roll:[/QUOTE] Jako,ze Pixelik pojechal wczoraj do nowego domku wyslalam Ci zdjatka,nie dostalas?
  9. No i serce mi peklo.:placz:Wiem jak to jest jak pies wraca.:-(
  10. Taka malizna na lancuchu:placz:
  11. [quote name='Kwiaciarenka']Kurna poryczałam się[/QUOTE] Ja tez.Od poczatku czytalam watek Wierki.Kasiu :loveu:za determinacje,a dla Wszystkich z tego watku wielki szacun.:modla:
  12. [B]ASTRO[/B] idzie na tresure:multi:moze sie chlopak ogarnie;)
  13. Mam 2 wiadomosci;dobra:multi: i zla:-( SABEK pojechal do domku.Nowy domek byl najpierw na zapoznaniu.Myslal,myslal i wymyslil,ze zabiera dzieciaka.Pan wzial na tydzien urlop,zeby poznac psiaka.Sabek tyle juz przeszedl,ze nalezal mu sie Domek jak psu micha.:lol: Z adopcji wraca Radek.Jola zabiera go we wtorek.Podobno zalatwia sie na lozko.:oops:
  14. [quote name='malvaaa']mam do oddanie kocie mebelko- drapaki, są dość sporych rozmiarów. P. Joli się przyda? dowiozę je, jeśli się przydadzą.[/QUOTE] zadzwon do Joli 664 821 160
  15. [quote name='kejciu']Z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251296-KONIEC-rozliczamy!-Bazarek-OGŁOSZENIOWY-do-09-03-2014[/URL] zakupiłam na spółkę 15 kg karmy dla Neptuna i Dropiego [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images63.fotosik.pl/765/1327636c6d0e7266med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Dziekujemy:iloveyou:
  16. [quote name='kejciu']Z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251296-KONIEC-rozliczamy!-Bazarek-OGŁOSZENIOWY-do-09-03-2014[/URL] zakupiłam na spółkę 15 kg karmy dla Neptuna i Dropiego [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images63.fotosik.pl/765/1327636c6d0e7266med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Dziekujemy:loveu:
  17. 22 lub 23 marca wybieramy się z Dorotą i Mariuszem do przytuliska; są jacyś chętni?[/QUOTE] JA, 22 bardzo chetnie:lol:23 odpada
  18. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images62.fotosik.pl/736/5ba512e9dc91db0cmed.jpg[/IMG][/URL] THE END ;)[/QUOTE] Ale rozpusta ogladne jeszcze raz.
  19. Jestem,jestem i bardzo dziekuje.:loveu:A znalazl juz wiosne?Bo u nas jeszcze ni widu ni slychu.Pocieszajace jest to,ze dzien dluzszy Znajdki pozdrawiaja cudowna Rodzinke.:loveu:
  20. [quote name='dana'][B]Zoja[/B], bardzo Cię proszę o kontakt w sprawie Astro. Pani napisała już do mnie trzy maile, wygląda to na prawdziwe zainteresowanie, jednak chciałabym z Tobą pogadać :lol:. Napisałam Ci swój telefon i maila w PW ;).[/QUOTE] Powiedz tej Pani,zeby dzwonila do Joli.Namolnie;)Jola czasami jest poza zasiegiem.
  21. Dzwonil domek Petry.Bardzo chora na babeszjoze.:placz:Trzymajcie kciuki.
  22. [quote name='bric-a-brac']Nowy DS dzwonił we wtorek, że wszystko ok :) Czyli ok chyba :)[/QUOTE] No i niech zostanie.AMEN:multi:
×
×
  • Create New...