Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. wiesci wszystkiego dobrego dla P.Gieni i Lezki
  2. :):):)cieszę się z takich
  3. W kalendarzu w miesiacu grudniu jest nasz byly podopieczny Babelek:)ze swoja rodzinka.Jak to Pani powiedziala Wielka Ciapa i ostoja spokoju. Spi z Panstwem w lozku:)i nie gania kotow.:)A kociastych jest 5. Po czesci oficjalnej byla nmiej oficjalna.:)ale to juz nasza slodka tajemnica:) SZEFOWO-bardzo Ci dziekuje a na drugi raz to nie rob takich niespodzianek:)bo mozna to przyplacic zawalem. Jolu bardzo Cie KOCHAM.
  4. Szefowa nie poczyta:)bo nie ma czasu na nude:( Ja to bym chciala,zeby sie jednak po nudzila:)
  5. Bardzo fajnie zorganizowana impreza.No i najwazniejsze,ze moglismy sie spotkac. :) Z okazji dnia wolontariatu (5 grudzien)Szefowa przygotowala niesamowita niespodzianke.Ale o tym to moze kazdy niech napisze sam:)
  6. Bardzo fajnie zorganizowana impreza.No i najwazniejsze,ze moglismy sie spotkac. :) Z okazji dnia wolontariatu (5 grudzien)Szefowa przygotowala niesamowita niespodzianke.Ale o tym to moze kazdy niech napisze sam:)
  7. Ewa a pochwal sie co dostalas;)Jak to Szefowa powiedziala "za caloksztalt"
  8. Moze by ktos jakis bazarek poczynil? Ja nie umiem;(a troche fantow by sie znalazlo:)
  9. Czy ta niespodzianka to jakas nowa psica:)?
  10. No i widzisz,czym dalej tym lepiej:)
  11. No i git:) I tego sie trzymajmy.:)
  12. Czytam,czytam i naprawde nie wiem co poradzic:(.Behawiorysta by sie przydal.
  13. I Jessi zostala warszawianka:).Powodzenia dziewczyny.
  14. Przeczytalam.:) Ogromnie sie ciesze:)
×
×
  • Create New...