Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Jak bardzo mnie ciesz dobre kupy Rokusia. Jak nie bedzie zwracal to i cialka nabierze.:))) Dobrego dnia
  2. Trzymam kciuki.:) Nasz fundacyjny Bill tez"wyemigrowal" do Belgii,do polskiej rodziny.:)))))Po dwukrotnym powrocie z adopcji.:(
  3. Karmen, teraz Wena, znalazła już swoje miejsce na ziemi. 1 2 3 4 18 Malgosiu poczytaj:)i sie nie poddawaj:)
  4. No i caly dzien mam fajowy:)
  5. W poniedzialek jedziemy na "dzempreze".Beda fotki:) Puszczam oko do Kasi:)
  6. O zesz ale masz fajne KOTY:) Moja Dorcia ogladala TV,jak sie mowilo Dorcia gdzie sa koniki,to leciala do telewizora.:)
  7. Rokus to ,że się tak wyrażę jest przepiekny. Serduszko moje♡♡♡♡♡♡♡ Mnie to najbardziej cieszy dobra kupa:)
  8. ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
  9. ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
  10. Kasiu ta psina ma tyle chorob,ze by z 5 psow obdzielil:( Jak bedziesz miala chwile to sobie poczytaj watek.
  11. Ewa dziekuje. Poczytalam o udarze u ludzi,(przyczyny)ale to nijak nie odnosi sie do psow.U ludzi udar nie jest zwiazany z wiekiem. Czy w przypadku Rokusia wiek odgrywa jakakolwiek role? Trzymajcie sie Kochani.
  12. Ewciu z czego sie wziely te zmiany neurologiczne:) Serce mi peka jak na niego patrze(
  13. Dobrze że chociaż pije.♡♡♡♡♡♡♡ Co może mieć wpływ na takie samopoczucie Rokusia.?Co się znów odezwalo?
  14. ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡Zostawiam
  15. Trzymam kciuki, bo nie wiem co napisać .
  16. Jezu kochany:((((((((((((((((((((((
  17. Jedzonko napewno lepsze,ze o wypoczynku nie wspomne:))))))))))))))
  18. Dziekuje Kasiu:) Te KOTY sa u moich przyjaciol)))) Czarno-biala Fila ma cos z psa:)Jak zadzwoni domofon,albo dzwonek do drzwi to leci zobaczyc kto przyszedl.:)))))))))))))))))))))) Bialo-czarna to Milka nazywana w domu Mala.I nie jest taka slodka jak czekoladka:)))))))))KOT chuligan,jak Latek u Joli.Nawet po karniszu lazi. Dostalam kiedys zdjecie Milki jak siedzi na szafie,to odpisalam,ze jeszcze jej na karniszu nie bylo:)I nastepne bylo na karniszu.Jak ona tam wlazla to chyba ona sama wie:) SUPER KOTY W SUPER DOMKU. Mam jeszcze troche zdjec,ale nie umiem wstawic,a nie chce Kasi zawracac gitary.
  19. poslalam do kejciu zdjecia Kotów z Ds może wstawi bo wątek zamiera:((
×
×
  • Create New...