Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. mar. Kup sobie smietnik pedalowy:)Nie wyciągnie.Moze.:)))))) Ja miałam smieci porozciągane po całym mieszkaniu:(
  2. Niestety, nie:(((( Będzie miał najlepsza opieke jaka sobie można wymarzyć:) Zabrala go dziewczyna co kiedyś była Szefowa w Stowarzyszeniu Rott. Behawiorystka:)))) i wspolpracuje z Fundacja Hossa.
  3. Wydaje mi się że Madie jest z Jozefoslawia.Warto zapytać.
  4. Będzie pod bardzo dobra opieka:)))))))))
  5. "Stare" Korabiewice pod zarządem M.S. to male miki w porównaniu z tym co to zobaczyłam.
  6. Dziekuje za informacje. Tolu czy Max na ogloszenia? Julka znalazla dom to i Maxio znajdzie:)
  7. Dziewczyny Kto jest/był odpowiedzialny za Maxa. Wczesniej wyczytałam,ze Max nie ma opiekuna:( Co się stało?
  8. MOZE:) Mialam kilkoro ulubiencow w ZNAJDKACH.I Aron jest jednym z nich:))))))
  9. Mam,moge wyslac:) Co się będzie chłopak nudzil:) Poprzednia moja sunia Dorcia tez dawala "popalić"a potem "palila glupa":)))) To jej wtedy mowilam_Oddam Cie do domu dziecka:)))))))Niestety miała te strachy w głębokim powazaniu.
  10. Poprosimy o fotki braciszkow:) Chociaz jedno.
  11. Można zrobić samemu z takiej gumowej wycieraczki z okraglymi dziurami:) Były kiedyś na bazarku.
  12. Ewuniu masz super meza:) Pierwszy raz (chyba)napisalac MĄZ,a nie Jacek:)
  13. Teraz będziesz gadac do dwóch:) Cudny prezent.
  14. Gdyby ktoś nie wiedział co zrobić z 1% to ZNAJDKI chętnie,a nawet bardzo przytula:))) KRS 0000173046 cel szczególny ZNAJDKI.Dziekujemy. Konto jak w zeszłym roku udostepnila fundacja FILEMON,bardzo,bardzo dziękujemy:))))
  15. Jest nadzieja:)ze nie będzie mu smakowalo:))) Racje ma Twój brat,trzeba było przygarnać owczarka:)
  16. Ewciu Zrobiliscie dla Rokusia wszystko co było możliwe.A nawet więcej. SZACUNEK.Trzymajcie się.
  17. O kurde:( Trzymajcie się.
×
×
  • Create New...