Niestety, nie:((((
Będzie miał najlepsza opieke jaka sobie można wymarzyć:)
Zabrala go dziewczyna co kiedyś była Szefowa w Stowarzyszeniu Rott. Behawiorystka:)))) i wspolpracuje z Fundacja Hossa.
Mam,moge wyslac:)
Co się będzie chłopak nudzil:)
Poprzednia moja sunia Dorcia tez dawala "popalić"a potem "palila glupa":))))
To jej wtedy mowilam_Oddam Cie do domu dziecka:)))))))Niestety miała te strachy w głębokim powazaniu.
Gdyby ktoś nie wiedział co zrobić z 1% to ZNAJDKI chętnie,a nawet bardzo przytula:)))
KRS 0000173046
cel szczególny ZNAJDKI.Dziekujemy.
Konto jak w zeszłym roku udostepnila fundacja FILEMON,bardzo,bardzo dziękujemy:))))