Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Nie ja wywołałam temat Fundacji.Ja tylko odpowiedziałam,zeby była jasność.
  2. To jest funfacjaTam sa psy uratowane przez Jole.To gdzie Jola ma trzymac 30 psów.W domu.W domu są psy niepełnosprawne:(I koty.W fundacji nie sa trzymane psy z sukami niekastrowanymi w jednym kojcu.I fundacja nie wydaje niekastrowanych zwierzat Rozejrzyj się wkolo gdzie przebywają psy PDT lub hotalikach i dopiero możemy podyskutować.A tam idzie gruba kasa.I tyle w temacie..
  3. Anula,a czy osoby które "utrzymywały"sunie zgodzą się oplacac weta?bo koszty zapewne nie zmaleja.I oby nie wzrosły. Nie znam przypadku wydania suki niekastrowanej do nie kastrowanego psa,i robienie bazarkow na weta.
  4. Czy Dt zobowiazal się do pokrycia kosztow weta i karmy,bo w razie godziny w znów będzie prośba o pomoc.Faktura Murki zwalila mnie z nóg:( I uprzedzam pytanie nie wezme suni na dt nie dokładalam się na utrzynanie,co nie zmienia faktu ze wątek jest "publiczny"i tez mam prawo się wypowiadać. Wydawnie niekastrowanych suk,wydawanie do budy z zakupem kojca,no ręce opadaja.Dlatego coraz wiecej ludzi odchodzi:( Gdzie się podziała stara dogomania:(?
  5. i tak powstają pseudo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oby nie.
  6. Niewiarygodne, doświadczone dogomaniaczki oddają niewykastrowana sunie do niewykastrowanego psa!!!!!!!!!!!! ignorując propozycje Sowy. No załamać się można:(
  7. Czy w Radysach maja czytnik czipow?
  8. Się baba rozwydrzyła:) Ostatnio jadła rybkę wędzona:)Podzieliłam się:)
  9. Zjadła:) Lepiej jej wchodzą Feliksy w sosiku niż w galarecie.Wybredna się zrobila:)
  10. Adoptowałyśmy z fundacji psa w typie labradora.Po 3 tyg.baba kazała go zabierać bo od psa dostała gruźlicy Tak,ze mnie już nic nie zdziwi.Chyba.
  11. Tak. Teraz czekam na adres od Joli.Jak dzwoniłam to była u weta,w Milanowku z Barym.
  12. Dobrze,dziekuje:) Żeby się zle nie zrozumieć; Pod opieka Znajdek sa 2 mioty maluchow:( Dobra już nie smiece.
  13. CIESZYN potrzebna osoba do wizyty p/a PILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie ma kontaktu z osoba adoptującą nasza Miskę
  14. Przytulisko potrzebuje Vetmedin 10 mg Cardisure 10mg Cardalis 10mg Benacor może komuś zbywa i mógłby się podzielic
  15. W przytulisku potrzebne sa leki Cardisure 10 mg Vetmedin 10mg Cardalis Benacor może ktoś,cos
  16. dodzwoniłam się.Jola odwozila owczusie na DT
  17. W sprawie karmy,prosze zadzwon do Joli. Ustalicie szczegoly. 664 821 160
  18. Czy sterydy nie zrujnują mu wątroby? Można by było hormony tarczycy zrobić.Moja Fetka miała robione co pol roku.
  19. Wyczytalam,ze maluchy sa w dt(awaryjnym).Nie mogłam się dodzwonić do Joli:(
×
×
  • Create New...