Dziekuje,Dziekuje,Dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Joli ,ze wrzucila prosbe na watek Znajdkowy
rozi za rozkręcenie tematu
i wszystkim glosujacym.Bez Was by się nie udało!!!!!!!!!!!!
Psiaki dostana taka karme,jaka jest potrzebna w przytulisku.