Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Ale "obcy'' nie wiedza,ze Matka wykastrowana.Po ciemnu nie widać.Ja tez gdybym jej nie łapala,to by nie wiedziała. Moga probowac na klatke-łapke.
  2. Ta animoda,polecona jest przez Anie_christo.Ania się zna na kotach.:) Dobra jest,bardzo pachnaca i rece nie smierdza:)
  3. No mogła.Sama się zastanawiałam, czemu nie podeszła.Przechodziłam obok.
  4. Matka jest wykastrowana i bardzo watpie,zeby drugi raz dala się zlapac. Nie,nie truja,bo myszy będą:)a przynajmniej ja o tym nie wiem.
  5. Jak pisałam na bazarkowym wątku,byłam u wetki po tabletki na robale.Koło 19 pacjentów nie było,to mogłyśmy sobie pogadać:D W sumie to aż cale 10 minut:(bo piesio przyszedł.Kupiłam tabletkę i dostałam instrukcje obsługi:)))).Magda wie o kotach,bo na początku jej opowiadałam.:)i teraz dopowiedziałam c.d.:)I o tym,ze Cwaniaka nie ma;( i o Snopku,ze w dt. A teraz "nius" przychodza do gabinetu ludzie,którzy dokarmiają koty.(pewnie gdzieś w tej okolicy)I o KOTY prowadza wojny.Bo oni Koty zabierają sobie nawzajem:)I skarżą się jedni na drugich.I Magda mi powiedziała,ze może ktoś UKRADL mi Cwaniaka. Kurde,jakie klany się porobiły,czy cos:) Wracając,poszłam nakarmić Matke.Stoje ,czekam,az zje,ale wyczuwam czyjś wzrok.Jakaś kobieta zza rogu mnie obserwuje. .Pomyślałam sobie, następna ciekawska.Sprzątnęłam po kolacji i "graty'' wrzuciłam do kosza na ulicy.Kobita stoi i patrzy.Jakoś to mnie zastanowiło,po co ona stoi.Przeszłam na druga stronę i czekam co zrobi.Podeszła do kosza, wyjęła te graty" popatrzyla i wyrzuciła.Dziwna mi się wydala. Może to jedna z klanu,co koty KRADNA.
  6. Zamiotlam:)♡ Nie ma za co:-D A co do pączka a nie mówiłam:-D A na przyszłość,polecam się łaskawej pamięci.
  7. śnieg pada,mokro:-D.jak taki obrus rozłożyć:( Poczekam do lata. Aniu,ona chodzi spac do tej kamienicy ,którą Ci pokazywalam.Tam sa wszystkie okienka piwniczne zamknięte,oprócz tego jednego z półka.Pewnie tam cieplej:).
  8. Uczę Kote jeść widelcem:)ściereczki jeszcze nie używam.Leżała sobie na stole.Tak po prostu:-D,ale w przyszłości kto wie?
  9. Jeszcze jest Pluskwiak:)pewnie z piwnicy i Benzyna ze stacji paliw:-D Imiona palce lizać:-D:-D:-D.Pozazdrościć pomysłów.Imie Snopek wymyslila P.Ola.
  10. Jest.Weterynaria.
  11. Jest.Weterynaria.
  12. A dziękuję,dobrze:) Niestety :(nie wybrzydza:-D Posle Ci zdjęcie z czym teraz chodzę na kolacje:-D:-D:-D.
  13. Za fatyge:) A 3 pozostale,sama przytulisz?To rzeczywiście po równo:))))))))))
  14. Jak karma doleci do przytuliska,mam obiecana zdjęcia.:-) P.Prezes bardzo wszystkim dziękuję.Bardzo,najbardziej♡♡♡♡♡♡.
×
×
  • Create New...