Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. W regulaminie wyczytałam,ze można oddac 1 glos:(,ale można z lap.,komórki :) Tak zrobiłam i przeszlo:)Moi znajomi tez:)
  2. Zasponsoruje miesko:)Ile tego mieska trzeba kupic na "raz":) Odbiór:) Musi zechcieć,wyboru nie ma!!!!!!!!Aaaaaaaaaaaaaa jeszcze mam zamrozony bigos ze swiat i rybke po grecku:))))))))) Ostatecznie paprykarz szczeciński:)dostępny w "nocnym"
  3. I tak Jola została skarbnikiem Koty:) Z dobrej i nieprzymuszonej woli:))) DZIEKUJE:)
  4. Podniosę,bo ważne!!!!!!!!!!!!!! Bardzo prosimy uzytkownikow Dogomanii o oddanie glosu na Znajdki.Do wygrania karma,ktorej wciąż w przytulisku brakuje:( Dziękujemy,za każdy oddany glos:)
  5. Jak lecę rano do pracy i Kota wyjdzie,to zostawiam saszetke karmy.Tylko nie mam pewnosci,ze ona zje bo "czas mnie goni"i nie czekam:(
  6. Byłam z kolacja po 19.Jakoś tak ciszej było.Zacicialam.Matka wyszła,to nakładam miche:) Zaczęła jeść.I nagle jak nie j@@@@e. Podskoczyłam do góry,a Matka zwiała do piwnicy:(Odczekalam,zacicialam,ale już nie wyszła:( Micha została. Wracając z "balu"koło 3,00 zajrzałam do Kota.jedzenie zostało nie ruszone:( I tak sobie mysle,ze pewnie tez poszla na "bal".:)
  7. Podejrzwan,ze to ta sama osoba co postawila kotlety z kartoflami:).Taki sam pojemnik.
  8. Zdrowych,rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzy KOT z Konopackiej.
  9. Zapytaj jeszcze o folie bąbelkową:) i rozejrzyj się za panem z kaftanikiem:)a jak cos to powiedz,ze zartowalas:)
  10. Moim zdaniem,karme trzeba podawac według rozpiski i tylko przez okres polecany na ulotce.I poczekać co się będzie dzialo.Nie panikować,:( jak mowi moja wetka:)
  11. Kiedys był niczyj:((((((((((( No prawie mój:) Kciuki potrzebne,zeby DS miau:)
  12. Powyzsze zdjecie to brat Cwaniaka:) SNOPEK:))))))Socjalizuje się w DT.:))))i będzie szykowany do adopcji. Tak bardzo się ciesze:))))))) Posle Joli zdjecie z sierpnia jak latal po podworku;Taka malizna była:(
  13. Przecież tez maja zwierzaki:( W zeszłym roku,byłam na Sylwestrze w Twojej dzielnicy.Tak debile strzelali, że sunia mojej bratowej,mimo zamkniętych okien, zasłoniętych rolet i puszczeniu glosno muzyki trzesla się jak osika. Moja przyjaciółka zamyka się z Sonka w łazience.:( Moje psy się huku nie bały.:)
×
×
  • Create New...