Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. W Warszawie Sylwester bez fajerwerkow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Nareszcie.Dziekujemy P.Prezydencie. Na imprezce na Pl.Bankowy będą lasery. Mam nadzieje, że zabawy w innych dzielnicach tez się obejdą:)
  2. Zapraszamy :) Zrobimy Sytwestra na Kocim podwórku. Będą pyszne puszeczki:-D bez Feliksa:-D
  3. oki zapraszam serdecznie:-)a jak będziesz grzeczna to moze Matla kolacją Cię poczestuje:-D
  4. Dziekuje za porady i zapraszamy z Matka na kolacie:)Jak zwykle kolo 19:)
  5. Szczególnie mój Brutusik był:(Nie lubil dzieci,chociaz w domku były 2 sztuki i nigdy mu krzywdy nie zrobily. "Swoje"to nawet kochal:)i nie można było na nich krzyknąć:)Za to Dora z Twojej hodowli,nawet podwórkowe dzieci kochala:)i grala z nimi w pilke:))))))
  6. Spotkalam się dzisiaj z christo,na kolacji:))))dla Matki. Matka dostala swiateczny prezent.Puszeczki:)Aniu dziękujemy:) Jolantinka wstawi zdjecie.Jak znajdzie chwile:)
  7. Bylam dziś odebrać fanty bazarkowe od Oleny i pogadalysmy trochę:) Ona tez dokarmiala jednego kota.I ten kot nagle zniknal:(I po 3 miesiącach się pokazal:) Jest nadzieja. Straszne to.U niej jakiś debil,wytrul Koty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Chyba z 5,a teraz placz,ze szczury.
  8. Dziekujemy ♡pozdrawiamy♡ a dr.Suwaka poznalam osobiscie jak jezdzilysmy z Franka na rehabilitacje.
  9. Jak dostalam zdjecia od alma to się poplakalam,ze szczęścia.:)
  10. Rozumiem.Czyli nawet jak beda dane wlasciciela to nie zawiadamiaja? A Wy jak byscie miały to nie bylo by problemu żeby sprawdzic i zawiadomić.
  11. Musze stać,bo psy lataja bez smyczy:( Od jakiegoś czasu jak ciciam to Matka miauczy:)))Tylko tak cichutko. Kiedyś podchodziła do michy dopiero jak odeszłam. Cwaniak to się wydzierał.
  12. Można puścić:)) Wizytę p/a przeprowadziła alma 951 za co z całego serca dziekuje.:) Miska to sunia niepełnosprawna,poruszająca się na wózku:( i były obawy jak P.Daria daje sobie rade.A daje swietnie. Na dzień dobry alma była obszczeka przez psy,bo w domu jest jeszcze jeden w typie ratlerka. Zostaly przekupione ciasteczkami wątrobowymi i wszystko było ok. Domek marzenie.Miska zaopiekowana i szczęśliwa Wesoły, radosny pies").Czyli nic się nie zmieniło u Joli tez taka była.,P,Daria nawet pampersa zdjęła,żeby pokazać,ze pupa nie jest odparzona:)) P.Dario serdecznie dziękujemy za adopcje i życzymy wielu szczęśliwych lat, Może jeszcze cos od siebie napisze alma,jak wejdzie na dogo,a do jolantinki uśmiechnę się o wstawienie zdjęć.
  13. Nie chodzilo mi o ''zarząd"Radys,tylko o osoby,ktore tam jezdza i robia zdjęcia.Jakos nie chce mi się wierzyc,ze żaden pies nie byłby zaczipowany.Tyle jest w typie rasy,a jesli zaginał właścicielowi to nie każdy wie gdzie szukac. No chyba,ze jest inny myk.Zarzad ma,ale…..
×
×
  • Create New...