UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Nie wróciła. Kota dziś odmówiła żarcia:(.Podeszła do talerza, powąchała i zwiała.Zostawilam,moze się namyśli albo psy właścielskie będą miały wyżerkę. Ewidentnie nie smakuje:-D jej jedna z tych karm,ktore były zamówione. Drugi raz próbowałam jej dać. Wracamy do Feliksa,bo jeszcze troche zostało. I muszę poszukać z sosikiem,bo z galaretką nie wchodzi:-D
-
Jeszcze obowiązkowy czip.
-
Zjadla,oprocz tabletki:(.Wygrzebalam tabletke z tego co zostało:)I będę probowac .Dam jej mala porcje i zobaczę.Jak zje to co będzie miała nalozone to doloze reszte.Moze się uda. Pytalam wetke czy można przekroić na pół.Nie polecala.Bo ona(tabletka)jest powleczona czyms dobrym,a w srodku jest "be" i możne to wyczuć. Może te Klany co kradna sobie koty,sa na tej ulicy na której bylysmy:)tam kotow jest dużo(podobno). A majkuna czy jakiegoś norweskiego to sama bym ukradla:)Niestety możliwości brak:))))) u mnie takie nie lataja:(