Rozmawialam wczoraj z ochroniarzem(opowiadałam o kotach)I dowiedziałam się,ze.to ogrodzenie dotyczy terenu sasiadujacego.Tam będzie się budowal :(nowy blok.Kocie podwórko poki co dostępne:)W kociej kamienicy będzie remont generalny,jak wyprowadza się starzy lokatorzy.
Zamuruja cala Prage:(