Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. One czekają na TEN dom.:) Doczekają się.
  2. Nie oddawajcie ich na jedynaki:(One są bardzo zżyte ze sobą.
  3. Nie wszystkie lecznice robią to za darmo.Tylko te,które mają podpisaną umowę z Miastem. Wykaz lecznic jest na stronie Urzędu Miasta,na Ochronie Środowiska.Jak Pani kumata to znajdzie:)
  4. Sterylka i czipowanie jest w Warszawie darmowe:),dla psów właścielskich też:)Ruszają w marcu. Jeden warunek,meldunek warszawski.
  5. Poczytałam sobie kilka ostatnich wpisów i włosy stanęły mi na głowie. NIE popieram zachowania Magdy ,NIE popieram PSEUDO i żadne jej tłumaczenia mnie nie przekonują. Amen
  6. Wylazła spod wanny,siedzi na szafce w kuchni:)Musiała skoczyc z lodowki,ale nic nie zwaliła:) Je,korzysta z kuweyt.Wczoraj pokazała się w pokoju,ale zaraz zwiała. Chcieli przyjść znajomi kota zobaczyć,ale im nie pozwoliłam:)Nie będą mi tu kota stresować. Czekam cierpliwie. Guccio Wszystkie rady mile widziane.
  7. Oki.Nie pali się. Powodzenia w łapance.
  8. Cudna,a nie ma tam BUREJ dziewczynki:)Całej:)Takiej w moim typie.
  9. A by mogła zostac Warszawianką:)Tak tylko pytam. O dziewczynke pytałam:)
  10. Ile ta Kicia ma.(w sensie wieku)tak pi razy drzwi:)
  11. Czy koty były puszczone na ''zywioł''?Czy była izolacja z socjalizacją?,bo jezeli była to pewnie za krótko:((
  12. Dziewczyny,Wy tez odwalałyście kawał porządnej roboty. SZACUNEK.
×
×
  • Create New...