Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Rudy jest w bezplatnym domu tymczasowym,ktory zalatwila Dominika. Anna4 jezeli mozesz zaadoptowac wirtualnie i zakupic mu dobra karme prosze o kontakt na pw.
  2. Szczepionki ktora dostalam od Beki sa u mnie.Jola wie jak beda potrzebne da znac. Przepraszam,ze sie dlugo nie odzywalam ale mam troche klopotow,a komputer trafil szlak.
  3. Nie moglam sie powstrzymac i napisze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: 2 psiny zawiozlysmy dzis do nowych domkow sunia od Pauliny znalazla super domek w Warszawie teraz bedzie nazywac sie Lusia.Luska bedzie spala na sofie i puchowej podusi.U Pani psy sa alfa a wlascicielka sie dostosowuje;) Hubal pojechal do Raszyna do domku z ogrodkiem i zostal przemianowany na Hugo.Zaadoptowali go mlodzi ludzie,a z opowiesci wywnioskowac mozna,ze domek bardzo prozwierzecy. Powodzenia pieski.:multi: Dziekujemy dziewczyny za ogloszenia:buzi:
  4. Jolu zapomnialam o maluszku,:mad:przepraszam. Co to za imie "Pimpuś",a jak urośnie? Jemu trza jakieś dostojne nadać:evil_lol:
  5. [quote name='emilia2280']Ucichlo, bo spytalam ile normalnie u Was kosztuje sterylizacja. Jesli w granicach 200zl to oczywiscie, ale sá niestety lecznice za 400 :O dlatego musze znac cené zanim zobowiázé Kastora do pokrycia sterylki "w ciemno".[/QUOTE] Emilio jutro Ci dam odpowiedz jaki jest koszt,tylko jest taki problem,ze nie mamy jej gdzie zabrac. W zaprzyjaznionej lecznicy sa Joli 2 psy Jurand i Rudy i jak Jola zabierze choc jednego to wsadzimy tam Gaie innej mozliwosci nie mamy. Bardzo dziekujemy za pamiec.:modla::modla::modla:
  6. Parosku czy Nero(Bruno)to ten co zostal wyciagniety.....wiesz skad.:-(:modla:i jest u P.Agnieszki? Od tamtej pory go nie widzialam,moze masz zdjecia,to wstaw jakie masz prosze na znajdkach go nie ma
  7. Jolam Lolek nie jest kastrowany.Bedzie wydany po podpisaniu umowy adopcyjnej
  8. Emilio2280 ile mozesz przeznaczyc kasy na sterylke Gai? Bo jakos w tym temacie ucichlo. A pomysl z fundacja Kastor doskonaly,powodzenia.
  9. [quote name='andzia69']jeśli nie chcial psa, a dostał odmowną odpowiedź odnośnie umieszczenia psa w naszym schronie to miał za..ny obowiazek odwieźć sukę tam, skad ją adoptował! jeśli jej nie ma i nie wskaże, gdzie jest to już jest porzucenie!!! a p. szanowna dyrektorka o tym wie? i co zrobiła w tej sprawie???? powinna poinformowac policje, a ta powinna znależć delikwenta....[/QUOTE] No wlasnie,juz nie chcialam sie madrzyc odnosnie wladz schronu,bo ktos napisal o ochronie danych,ale p. dyrektor to chyba je ma i ona powinna dzialac. Chyba ze nie wie?a szukacie suni na wlasna reke?
  10. Okolo 300plnow plus karma i jeszcze trza znalezc blisko wawy zeby zejsc z kosztow transportu. Najlepszy by byl bezplatny tylko gdzie go znalezc?
  11. Te rude sa oki a maluszek bez zmian. Tylko gdzie te domki?
  12. Bricuś ja sie do marketingu nie nadaje. Ja fizyczna jestem;) Lolek jak dobrze pamietam to jeden ze szczeniakow tych otrutych trutka na szczury. Wesoly, wielkosc do kolan i z tego co Ci napisalam,mozna do ogloszen cos sklecic.:lol: Ja tez jestem z czasem na wczoraj,bez weny tworczej:evil_lol: A plakat superowy.
  13. Zycze wam,aby sie znalazla;)i napiszcie o poszukiwaniach
  14. A co jeszcze chcesz wiedziec?To bylo w telegraficznym skrocie:eviltong:
  15. Napiszcie do Zuzka2 ona dziala na swietokrzyskim(nie wiem czy w Kielcach)to moze cos wymysli
  16. [quote name='jolam'][B]paros, [/B]zamówiłam pakiet ogłoszeń dla szczeniaczków - Hubal i Reni oraz dla Rudego (z kliniki). Jak będą gotowe to wkleję linki. Jeśli ktoś może napisać mi na pw więcej o Lolku i przesłac zdjęcia to w sobotę go ogłoszę też. Samba miała robione ogłoszenia około 20 września. Jeśli trzeba to jej też wykupię.[/QUOTE] Opisy psow do ogloszen wyslalam do brica,moze jeszcze ma. Jak nie to napisze Ci pw. Zdjecia wysylala Jola.
  17. Ciezko sie zbiera deklaracje na platny dt,bric sie gimnastykuje zeby uzbierac na Sambe
  18. Rudy nadal w lecznicy,nie ma gdzie go zabrac:-(
  19. [quote name='joanna83']Nie, wolontariusz nie ma żadnych obowiązków. Wszystko zależy od jego dobrej woli, a tu jak widać tej dobrej woli zabrakło i pies został wydany byle jak i byle gdzie. I tak nawiasem mówić, to co z tego, że paluch ma ponad 2000 psów? Jaki to ma związek z wizytami przedadopcyjnymi? Przecież wszystkie 2000 psów nie idzie do domu tego samego dnia. Wizytę można spokojnie przeprowadzić. Powinien to zrobić właśnie wolontariusz, który szuka domu danemu psu.[/QUOTE] Zgadzam sie w zupelnosci,mialam zamiar tak napisac.A umowa adopcyjna byla podpisana?Bo to ze sunia byla wydana po sterylce to chyba pewnosc.
  20. [quote name='dagsam']a wiadomo co z malcem?[/QUOTE] Z maluchem duzo lepiej ale nadal przebywa w lecznicy
  21. Bric prosze wstaw to zdjecie jak przenoszony jest dach od budy:-o Nawet nie bylo mozliwosci go inaczej niesc,a pewnie nikt sie nie obrazi za pokazanie wizerunku. To przeciez nic zlego,ze pomagamy Joli.:multi: I catering tez zajechal:eviltong:
  22. [quote name='Beatrx']a ona nie jest jakoś w typie asta? tak ze zdjęć mi się wydaje, ale mogę się mylić[/QUOTE] Mi tez sie tak wydaje. Nawet jak bedzie latac luzem na ulicy to watpie zeby ktos pomogl.Ludzie boja sie tej rasy.
  23. Te psiny sa o niebo ladniejsze na zywo I jakie fajne.
×
×
  • Create New...