UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros']napisałam na wątku Boryska ale nikt tam nie zaglądał :shake: [B]Borys[/B] jest po wizycie u kardiologa (dr Garncarz) [B]jest bardzo ciężko chory[/B], ma rozstrzeń serca :-( Dostał leki na serce i na odwodnienie (ma płyn w klatce piersiowej i w brzuchu). Stan jest poważny i nie wiadomo ile Borysek jeszcze pożyje :cry: Przy okazji i [B]Gapcia[/B] była u kardiologa i okazało się, że [B]ma wrodzoną wadę serca (dziurę w sercu)[/B]. :-( Pani dr powiedziała, że z taką wadą psy nie mogą żyć i jest zdziwiona jak ona daje sobie radę.[/QUOTE] Ja bylam na watku Borysa,ale naprawde nie wiem co napisac,Strasznie mi przykro.To moja milosc przytuliskowa.Zakochalam sie od pierwszego wejrzenia,taki fajny juz sie robil.Jakby traume zostawil w poprzednim miejscu.Karmilam go z reki,(po kryjomu):eviltong:juz sie nie bal.I co ?????????????????????????? Zaglosowalam na Szydlowiec. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='zoja.']zagłosowane. Nic tylko psy i psy.. a dla nas ciasteczka? ;)[/QUOTE] Ewa upiecze:evil_lol: -
[quote name='unixena']Jak sie czyta takie cudowe wiesci ,to serce podskakuje z radosci .Kochana malutka bedzie miec ludzia :multi: [IMG]http://framboise78.free.fr/Coeurs/coeur773.gif[/IMG][/QUOTE] tylko dla siebie:lol:
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Komisja w skladzie jednoosoowym:lol:(czyli ja) zadecydowala,ze pieniazki,ktore przekaze WiosnaA,beda przekazane na Borysa. A na zlot w sierpniu za calkowita darmoche upiecze ciasteczka.Nie dla nas :shake:dla piesiow:loveu: Bardzo dziekujemy.:modla: -
No wiec tak.Szykujcie Perelke w droge. Teraz bedzie WARSZAWIANKA:multi:pelna geba. A ze to niedaleko mnie to i na wizytke sie wybiore. Cieszycie sie.:multi:bo ja tak.I jednej bidy mniej. Reszte ustali p.Monika z Iwonka.
-
[quote name='Livka'][B]To jest wersja pesymistyczna, której nie zakładamy bo nasza Livia fajnie dogaduje się z innymi psiakami.[/B] Gdyby jednak psiaki nie znalazły wspólnego języka Aron nie musiałby spędzić w trasie całego dnia (360 km x 2) to jednak rekonwalescent trzeba go oszczędzać. Przychylamy się do każdej opcji i ... czekamy na wizytę pa - obojętnie czy zrobi ją Pati C czy ktoś inny :)[/QUOTE] No to jestem spokojna:lol:Pati wiozla juz od nas haszczanke. Teraz milestujcie Jole :eviltong:
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Bric Borys chyba nie mial zakladanego watku.On u Joli jest juz dawno to moze zoja cos wie.On przyjechal w zime 2009r(chyba) Borys w lecznicy,ma klopoty z sercem i krazeniem.:-(:-(Taki fajny sie zrobil,nie chowal sie przed ludzmi,zawolamy przychodzil(troche nieufnie, moze nie tak jak Dziadek,bo ten to zachowuje sie jak szczeniak )ale zawsze to juz cos,dawalam mu zarcie z reki.Moja milosc:loveu:a teraz chory,bardzo:-( Co do prawnika to Ktos podawal na watku,ale nie moge znalezc.To jest chlopak od Labkow,moze ktos wie. -
No prosze takie wiesci:loveu:a Jola mi nic wczoraj nie mowila:-( A kto mialby zrobic wizyte pa.bo ja uczulona jestem?:evil_lol: Z opisu domek oki.,ale jakby to mialo wygladac logistycznie?Jedzie pati w pol drogi tam zapoznaja sie psy i co,jak sie dogadaja to Aron jedzie do ds,a jak nie:-(to wraca.Dobrze zrozumialam?
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='EVA2406']A na kiedy planujecie ten wyjazd? Ze mną nigdy nie wiadomo......ale bardzo bym chciała :) Jeślinie będę mogła pojechać, to chociaż coś Wam upiekę ;)[/QUOTE] Wolimy Ciebie,a ciasto przy okazji.Nic nie planuj na ten dzien i nie....cho...j.:loveu: -
[quote name='bajk21.']Piszcie pisma do Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami Oddzial w Warszawie i do VIVY, czym więcej przyjdzie pism, tym większe prawdopodobieństwo wstrzymania wywozu, podobno Powiatowy wyraża na to zgodę. Jeśli zaś chodzi o C, to już wrocila.[/QUOTE] Tak myslalam,karma jest,wysylka jest to i wrocila
-
Umowilam sie na wizyte pa. w poniedzialek na 18,jak wyjde to dryndne do Myszy. Co do umowy,to ja mam swoj wzor na TOZ ,oczywiscie z danymi Iwonki,ale mysle,ze mozna ja podpisac jak ja przywieziecie.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='EVA2406']A o mnie to już zapomniałyście :([/QUOTE] Eva,przepraszam:oops:a moglabys pojechac? -
[quote name='kejciu']UlaFeta - ja bym sie przejechala może z Tobą?nigdy nie byłam na takiej wizycie - mogłabym zobaczyć jak się przeprowadza i w przyszłości może pomóc :)ale ja mogę najwcześniej [po 18 na Tarcho być :)[/QUOTE] Jak by co to moge Cie ze soba zabrac.:eviltong:Dobry dzieciak jestes:loveu: a na nauke nigdy nie za pozno.:lol:
-
Przyszlam z watku przytuliska znajdki.pl jezeli mi zaufacie to moge zrobic wizyte pa. Nie mieszkam wprawdzie na Tarchomine,ale mam niedaleko.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='zoja.']No tak, 10 osób to może być kłopot.. ale jakby tak..: 1.UlaFeta, 2.bric-a-brac, 3.Ola (Aleksandra P.) 4.Kejciu, 5.Mimiś, 6.Paros, 7.Paula (nicku nie pamiętam), 8.Igam 9.JB 10.ja + goście -to się nagle mógłby zrobić nowy kłopot, z namiotami ;) [SIZE=2][...a JB siedzi tam za szybą i zgrzyta zębami z przerażenia, że się na nią "najazd krzyżacki" szykuje ;) ][/SIZE][/QUOTE] Jeszcze Anna4 kejciu Karola Milena Dominika i moze by jeszcze z fb.przyjechali i bysmy zaprosily tajemniczego Ktosia,bo jemu tez biesiada sie nalezy.:cool2: SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUper by bylo,ale Zoja to marzenie scietej glowy:shake: Tylu fajnych ludzi naraz:lol: Jola nie wie o spisku:eviltong:bo nie ma netu.Pani Prezes by sobie odpoczela,a my bysmy wszystko zrobily. Mnie pasuje kazdy termin, to ustalajcie -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='kejciu']Wyprawa na pół dnia PKS by była - a nawet więcej :D więc muszę carem :D[/QUOTE] Keyciu jak do dobrego PKS-a wsiadziesz to w pol godziny dojedziesz:multi:.Ja kiedys ze 2 godz jechalam,zorientowalam sie ze cos za dlugo jade.Wysiadlam w najblizszej wsi i tel.do Joli.Kurde, nawet nie wiedzialam,gdzie jestem.Ale jakos sie znalazlysmy. Jak juz jechalysmy do przytuliska to znow Jola pomylila drogi.:shake: Zoja gdzie te 10 osob znajdziesz:-(,ale fajnie by bylo.Nawet bez p..a. -
Az sie poplakalam.:-( On to taka *******a,w schronie by zginal.Dziekuje za zdjecia. Warto bylo jechac i oddac Rudaska w takie rece.:loveu: