Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. [quote name='kejciu']Pewnie też bym padła po takich wodnych ekscesach :D hehehehe[/QUOTE] To zapraszam,ta bieznia jest bardzo duza i ta sciezke sie opuszcza,w zaleznosci od wielkosci psa.Zmiescisz sie. A potem padniesz.I zrobimy z Toba jak z Franczeska w kocyk i do samochodu:lol:
  2. Beka duzo tego,ciezarowka potrzebna:multi: Jola do Ciebie zadzwoni
  3. [IMG]http://images10.fotosik.pl/2979/20634611dfca7972med.jpg[/IMG]
  4. Franka na biezni smiga,ze hej!:eviltong:A potem byla tak podnieta,ze w samochodzie usnela. A i jeszcze Franka boi sie suszarki:-(to tylko ja wytarlysmy 2 recznikami,zawinelysmy w rozek jak dziecko i jeszcze kocykiem,zeby nam sie krolewna nie rozchorowala:lol: Bedziemy o nia walczyc do upadlego:eviltong:
  5. Franczeska na biezni.:multi:Smiga,ze hej!:eviltong:
  6. [quote name='DONnka']Nie obiecuję na 100 %, ale spróbuję zrobić zbiórkę leków dla Iwanka. A jaki Kreon: 10000 czy 25000 ? Trzymam kciuki za wyniki USG - oby nic nie wykazało :thumbs:[/QUOTE] Nie spytalam jaki ten kreon,nawet nie wiedzialam,ze sa jakie dawki:oops: [quote name='anett']Kejciu to zapytaj proszę jak Iwan się czuje? czy nowa karma mu służy, przybrał trochę na wadze?[/QUOTE] Wedlug Joli Iwan,niestety na wadzi nie przybral,:shake:pomimo,ze je karme Hilsa i/d.Karma zostala zakupiona przez kejciu z pieniazkow bazarkowych.Kupy sa rozne od biegunkowych po normalne.Nie wiemy czym to jest spowodowane,bo to samo je i bierze te same leki.Dalsza operacja nie moze byc wykonana,az to sie nie unormuje:placz: Jola zapisze Iwana na usg. A poza tym zachowuje sie normalnie,jakby mu nic nie dolegalo:multi:
  7. Bylam z Franciszka na rehabilitacji-wrazenie niesamowitwe:lol:.To cos w czym Franka lezy to pole magnetyczne i pan rehabilitant pobudza nerwy na lapkach pradem.Te pobudzone miejsca na ktore, Franciszka reaguje wyrywaniem lapki to miejsca bolesne czyli( w moim odczuciu)ma czucie.Bieznia wodna dziala cuda.Franka daje rade:loveu: Z biezni wodnej mam zdjecia ale jakosc pozostawia wiele do zyczeniaJola nakracila film .Pewnie podesle do wstawienia Wozek,ktory jest na zdjeciach,dostalysmy od P.Magdy.Magda widzac Franke w lecznicy i slyszac jej historie stanela "na rzesach"i zalatwila wozek.Uslyszala jak Jola umawia sie na kolejna wizyte i przyjechala,az z GORY KALWARII.Bylysmy w szoku. Sa jeszcze LUDZIE.Bardzo dziekujemy:loveu: Jezeli Franka nie bedzie korzystala z wozka,Jola odda wozeczek do lecznicy,zeby innym piesiom sluzyl Nastepna reh dzis a nastepna w srode. Z Franka jest jeszcze problem,bo trzeba oprozniac jej pecherz i nie trzyma kupy:placz: Wysle zdjecia z biezni do kejciu,jest na zwolnieniu i jak bedzie mogla to wstawi.
  8. [quote name='beka']AKcja trwa do 10 grudnia wiec po 10. Ode mnie z Chylic, mogę dowieźć do Wilanowa, na Ursynow,[/QUOTE] To jak sie skonczy, to sie odezwiesz czy my mamy Cie molestowac:lol:bo Joli moze umknac,a z moja pamiecia tez nie jest ostatno najlepiej:diabloti:
  9. [quote name='Kora']UlaFeta, mozesz mi napisac jak wyglada sunia.[/QUOTE] Ja jej nie widzialam. Umowa dziala,ale Klembow nie moze przyjmowac psow:diabloti:
  10. Beka wielkie dzieki:loveu::Rose:a kiedy by trzeba bylo to odebrac?
  11. [quote name='Aleksandra95']o nie :mdleje:[/QUOTE] o tak:lol: paros masz zapchana skrzynke:placz:
  12. Mam informacje od Joli,zeby podawac tylko jeden telefon 664 821 160 :lol:
  13. [quote name='malagos']ależ robi postępy! :)[/QUOTE] Niesamowite:crazyeye:
  14. No prosze,jak nie pogonisz to nie masz:eviltong: Kejciu wielkie dzieki:loveu:
  15. Domek,ktory mial przyjechac dzis do Bila zrezygnowal
  16. Kejciu miala wstawic zdjecia Frani z zeszlego tygodnia,miala i nie wstawila:mad: W srode jade z Szefowa na rehabilitacje Franczeski,po powrocie napisze.
  17. A Bono dalej bez domu:placz:Domku gdzie jestes?:-(
  18. [quote name='gusia256']super, że domek znalazł. Oby więcej znajdkowych pensjonariuszy tak szybko domki znajdywalo.[/QUOTE] oby:lol:i oby ludzie nie byli tak glupi,zeby nam ich przybywalo:diabloti:
  19. [quote name='Astaroth']poznałam w sobotę Franie przy okazji zajęć, bardzo fajna suczka, trzymam kciuki za jej rehabilitację[/QUOTE] Dziekujemy.:loveu:Milo mam,ze zajrzalas:multi:
  20. Jak bede cosik wiedziala to napisze:lol:
  21. Mogli zadzwonic wczesniej,ze pies im sie znudzil,bo z tego co pisze Agnieszka to jakis horror tam przechodzil. Nie moge tego czytac.Szlak mnie trafia.
×
×
  • Create New...