UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Przynosze dobre wiesci:multi:.Otoz HERCIA pojechala do swojego domku.I Jagoda tez.:multi:Za towarzysza bedzie miala kocura Funia.Funio nie byl bardzo zadowolony z nowej kolezanki,ale to juz jego trzecia kolezanka to jest nadzieja,ze sie polubia.Chociaz Funio na nia prychal. Jagoda za to bardzo bezstresowo zwiedzala domek i lazila za panem:lol: A ze zlych,bo i takie sa;BARDZO<BARDZO POTRZEBUJEMY KARMY.:placz: Dobranoc.:sleep2: -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
UlaFeta replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
[quote name='bric-a-brac']Tu u Rudzi, to tłumów nie było ostatnio :diabloti: Ja też się ogromnie cieszę, że ktoś się dla niej znalazł. Trochę się ociągam ze zmianą tytułu... Prosiłam dzisiaj Paulę, żeby może zadzwoniła, spytała co u niej... A może przesadzam i niepotrzebnie wiercę...[/QUOTE] Nie przesadzasz.Wierc.......................do skutku:eviltong: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='bric-a-brac']Cegiełkowy to dobry pomysł, dla mnie to niewiele pracy, bo kasa może iść prosto na znajdkowe konto i nic nie trzeba opisywać. Ale przydałoby się cokolwiek dla ludzi, żeby widzieli, że sytuacja jest ciężka. Może któraś lecznica wystawiłaby jakiś dokument o zaleganiu na jakąś tam kwotę? I żeby było jasne. Mi taki dokument nie jest potrzebny, bo ja i tak wiem i ufam ;) Ale myśląc o bazarku i o tym, żeby jak najwięcej kasy zebrał, takie zdjęcie mogłoby pomóc.[/QUOTE] Andzela paros wstawiala niedawno rachunek z lecznicy z Radzymina.Przekopalam watek,ale nie moge znalezc.:oops: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='malagos']Dziewczyny kochane, trudno mi się do Joli dodzwonić, wiec tu zapytam: jedna ze szkół chce zrobić zbiórkę na przytulisko i pytanie, czego konkretnie potrzeba? Koce, posłanka, karma (jak? Nazwę dobrze by podać).[/QUOTE] Malgosiu POTRZEBUJEMY KARMY:modla::modla::modla: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Aleksandra95']Byłam wczoraj u p. Joli :) Mam wszystkich jakieś fotki, wstawię dzisiaj, jak wyrobię się w miarę z lekcjami ;)[/QUOTE] Wstawiaj Olcia.A Oriona masz? Andzela,Bardzo, bardzo dziekuje. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='paros']Jaka super rodzinka :loveu: i Sonia będzie miała kolegę :lol:[/QUOTE] Kolega ma 15 lat.Obylo sie bez zgrzytow:multi: -
Orion był przywiązany w lesie...– PODEJRZENIE NOWOTWORU..HELP!!
UlaFeta replied to paros's topic in Już w nowym domu
Bylam w sobote w przytulisku i widzialam Oriona.Powoli dochodzi do siebie. Strupy po sznurku jeszcze calkowicie nie zeszly,ale to "maly pikus".Gorzej z jego psychika.Zawolany przychodzi,ale podczas glaskanie jest caly spiety.Miesnie sztywnieja.Lepek opuszczony.:-( Duzo pracy trzeba wlozyc,bardzo duzo, zeby psina doszla do rownowagi psychicznej.Co musial mu zrobic ten "czlowiek"? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='malagos']Oby jak najwięcej takich zdjęć z adopcji! :)[/QUOTE] OBY:lol::lol::lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
W przytulisku sa 3 szczeniaki.Same sunie.Posle zdjecia do Andzeli i poprosze o wstawienie. Mozna je juz oglaszac.Prosimy:modla:Cudne.................... Zostaly nazwane komisyjnie FANTA>COLA >KOFI.(Kofi ma brazowata siersc) I mam pytanie czy Toska i Bolek maja ogloszenia? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='figbast']Zapraszam na zakupy a także do rozpowszechniania, udostępniania i podrzucania bazarku, który machnęłam na znajdki :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247470-Babskie-ciuchy-w-różnych-rozmiarach-na-fundację-ZNAJDKI-do-20-09[/URL][/QUOTE] Bardzo dziekujemy,bo w przytulisku wesolo nie jest.:placz: -
[quote name='ceris']Chodziłam wczoraj ze swoim psem po ulicy. Miałam nadzieję, że pomoże mi znaleźć Mikę. Zna ją i Lunę. W samochodzie jest ciągle nie ruszany przeze mnie pokrowiec ochronny z zapachem suczek. Wczoraj niczego nie udało mi się ustalić :-( Jak mi ogromnie smutno, jak po stracie kogoś najbliższego :-([/QUOTE] Moze trzeba zawiadomic Straz Miejska i poszukac w schronie w Twojej okolicy.Smutne to jechala po nowe zycie:-(
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='wawer']Wpłaciłam 140 zł z mojego bazarku. Tradycyjnie, poproszę o potwierdzenie na jego wątku po otrzymaniu. Będę do was wracać, podczytuję w miarę regularnie, chociaż się nie odzywam. Tak już mam - nie gadać za dużo po próżnicy ;). Za jakiś czas zrobię kolejny bazarek, bo zbliża się Dzień Kundelka. Ale to dopiero w październiku. Tymczasem poodwiedzam i wesprę innych potrzebujących. Handelek, handelek... :)[/QUOTE] dziekujemy:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou: