Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Przynosze dobre wiesci:multi:.Otoz HERCIA pojechala do swojego domku.I Jagoda tez.:multi:Za towarzysza bedzie miala kocura Funia.Funio nie byl bardzo zadowolony z nowej kolezanki,ale to juz jego trzecia kolezanka to jest nadzieja,ze sie polubia.Chociaz Funio na nia prychal. Jagoda za to bardzo bezstresowo zwiedzala domek i lazila za panem:lol: A ze zlych,bo i takie sa;BARDZO<BARDZO POTRZEBUJEMY KARMY.:placz: Dobranoc.:sleep2:
  2. [quote name='bric-a-brac']Tu u Rudzi, to tłumów nie było ostatnio :diabloti: Ja też się ogromnie cieszę, że ktoś się dla niej znalazł. Trochę się ociągam ze zmianą tytułu... Prosiłam dzisiaj Paulę, żeby może zadzwoniła, spytała co u niej... A może przesadzam i niepotrzebnie wiercę...[/QUOTE] Nie przesadzasz.Wierc.......................do skutku:eviltong:
  3. Olenko:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  4. [quote name='bric-a-brac']Cegiełkowy to dobry pomysł, dla mnie to niewiele pracy, bo kasa może iść prosto na znajdkowe konto i nic nie trzeba opisywać. Ale przydałoby się cokolwiek dla ludzi, żeby widzieli, że sytuacja jest ciężka. Może któraś lecznica wystawiłaby jakiś dokument o zaleganiu na jakąś tam kwotę? I żeby było jasne. Mi taki dokument nie jest potrzebny, bo ja i tak wiem i ufam ;) Ale myśląc o bazarku i o tym, żeby jak najwięcej kasy zebrał, takie zdjęcie mogłoby pomóc.[/QUOTE] Andzela paros wstawiala niedawno rachunek z lecznicy z Radzymina.Przekopalam watek,ale nie moge znalezc.:oops:
  5. [quote name='malagos']Dziewczyny kochane, trudno mi się do Joli dodzwonić, wiec tu zapytam: jedna ze szkół chce zrobić zbiórkę na przytulisko i pytanie, czego konkretnie potrzeba? Koce, posłanka, karma (jak? Nazwę dobrze by podać).[/QUOTE] Malgosiu POTRZEBUJEMY KARMY:modla::modla::modla:
  6. Nie bylam w przytulisku od czerwca i ta FRANCA mnie nie poznala.:evil_lol:Szczekala na mnie,ale pozniej juz bylo git.Przekupilam ja :eviltong:
  7. [quote name='Aleksandra95']Byłam wczoraj u p. Joli :) Mam wszystkich jakieś fotki, wstawię dzisiaj, jak wyrobię się w miarę z lekcjami ;)[/QUOTE] Wstawiaj Olcia.A Oriona masz? Andzela,Bardzo, bardzo dziekuje.
  8. [quote name='paros']Jaka super rodzinka :loveu: i Sonia będzie miała kolegę :lol:[/QUOTE] Kolega ma 15 lat.Obylo sie bez zgrzytow:multi:
  9. Wielkie dzieki:sweetCyb:Wyslalam 4 nie doszly?Mam jeszcze nagrany film,ale nie moge wyslac.Pokazuje mi sie komunikat,ze za duzy rozmiar pliku:diabloti:
  10. Bylam w sobote w przytulisku i widzialam Oriona.Powoli dochodzi do siebie. Strupy po sznurku jeszcze calkowicie nie zeszly,ale to "maly pikus".Gorzej z jego psychika.Zawolany przychodzi,ale podczas glaskanie jest caly spiety.Miesnie sztywnieja.Lepek opuszczony.:-( Duzo pracy trzeba wlozyc,bardzo duzo, zeby psina doszla do rownowagi psychicznej.Co musial mu zrobic ten "czlowiek"?
  11. [quote name='malagos']Oby jak najwięcej takich zdjęć z adopcji! :)[/QUOTE] OBY:lol::lol::lol:
  12. W przytulisku sa 3 szczeniaki.Same sunie.Posle zdjecia do Andzeli i poprosze o wstawienie. Mozna je juz oglaszac.Prosimy:modla:Cudne.................... Zostaly nazwane komisyjnie FANTA>COLA >KOFI.(Kofi ma brazowata siersc) I mam pytanie czy Toska i Bolek maja ogloszenia?
  13. [quote name='figbast']Zapraszam na zakupy a także do rozpowszechniania, udostępniania i podrzucania bazarku, który machnęłam na znajdki :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247470-Babskie-ciuchy-w-różnych-rozmiarach-na-fundację-ZNAJDKI-do-20-09[/URL][/QUOTE] Bardzo dziekujemy,bo w przytulisku wesolo nie jest.:placz:
  14. [quote name='auraa']Jak się czuje sunia? Mam nadzieję, że nie gorzej.[/QUOTE] Nie gorzej.:lol:Mam zdjecia.Posle do bric.Poprosze o wstawienie.
  15. [quote name='ceris']Kochana, Mika jest 20 km od miejsca, gdzie wychowywała szczenięta. Wątpliwe, zeby wróciła taki szmat drogi. Ruszyliśmy, kogo tylko można. Szukamy i czekamy. Jeśli odnajdziemy Mikę nie wyślemy już jej nigdzie.[/QUOTE] Tak mi jej szkoda.:placz:
  16. Ale wiesci z rana:multi:Wiedzialam,ze sie uda.Jestescie WIELKIE:iloveyou:
  17. ceris-tak mi wpadlo na mysl,ze moze wrocila do starego miejsca.Tam gdzie ja znalazlas.
  18. No i bardzo dobrze,nie zostawiajcie Lunki.To nie sa odpowiedzialni ludzie.:mad:Nie napisze nic wiecej,bo bym zostala zbanowana. Powodzenia dziewczyny:thumbs:
  19. [quote name='ceris']Chodziłam wczoraj ze swoim psem po ulicy. Miałam nadzieję, że pomoże mi znaleźć Mikę. Zna ją i Lunę. W samochodzie jest ciągle nie ruszany przeze mnie pokrowiec ochronny z zapachem suczek. Wczoraj niczego nie udało mi się ustalić :-( Jak mi ogromnie smutno, jak po stracie kogoś najbliższego :-([/QUOTE] Moze trzeba zawiadomic Straz Miejska i poszukac w schronie w Twojej okolicy.Smutne to jechala po nowe zycie:-(
  20. Napisz prosze w jakich okolicznosciach sunia zwiala:-(
  21. [quote name='wawer']Wpłaciłam 140 zł z mojego bazarku. Tradycyjnie, poproszę o potwierdzenie na jego wątku po otrzymaniu. Będę do was wracać, podczytuję w miarę regularnie, chociaż się nie odzywam. Tak już mam - nie gadać za dużo po próżnicy ;). Za jakiś czas zrobię kolejny bazarek, bo zbliża się Dzień Kundelka. Ale to dopiero w październiku. Tymczasem poodwiedzam i wesprę innych potrzebujących. Handelek, handelek... :)[/QUOTE] dziekujemy:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:
  22. [quote name='Nutusia']Ale cudnie!!!!! Masz dobrą rękę do tych wizyt, Kasiu ;)[/QUOTE] Jaka dobra reke:crazyeye:domki jej cudne sie trafiaja:multi: Zartowalam:loveu:
×
×
  • Create New...