Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. [quote name='zoja.']Dlaczego biedny?... Biedny by był jakby musiał mieszkać w tym domu ;) Lek na zator. Już załatwiona sprawa. [B]Klara [/B]wyprowadziła się ode mnie do DS, na Służewiec :) [B]Ashoka [/B]ma dom :) [B]Szakal [/B]ma dom :) [B]Romek[/B]... rozwalił klatkę kenelówkę... ;) [B]Dropi [/B]i [B]Taj[/B].. gdzie sa ich domy? Już tak długo czekają, a tu ni widu ni słychu..[/QUOTE] Gdzie pojechal "MOJ" Szakal?:multi:
  2. [quote name='zoja.']co niedoczyta to zmyśli ;) sie mowi co nie doczyta to do wyglada:mad:albo co nie doslyszy to zmysli:mad:no........... Mialam wczoraj ciezki dzien:-(Ganialam za slepym, starym i chyba gluchym psie po jezdni.Samochody sie zatrzymywaly a on bida lecial przed siebie.Moze sie komus zgubil,bo glodny nie byl i mial obroze. Kobita,ktora go zabrala nie mogla go przetrzymac u siebie i psina pewnie wyladowal na Paluchu.:placz:Mam nadzieje,ze wlasciciele beda go szukac. Zoja [I][COLOR=#000000][/COLOR][/I]napisz co z Klara:lol:
  3. doczytalam:oops:zoja tez sie cieszy:multi:
  4. [quote name='bric-a-brac']I drugi bazarek, gdzie mamy fanty, które pozostały z innych bazarków (większość przeceniona): [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251061[/URL] Zoja, Ula, już jest co podnosić, cieszycie się? :cool3:[/QUOTE] Ja tak,a zoja to nie wiem:shake: caly zeszly tydzien pracowalam po 12 h to nawet nie mialam sily odpalic :user: Andzela Ty to jestes:cool2:
  5. [quote name='katarzyna09']Czekamy na bazarek ;)[/QUOTE] bo juz nie ma co "podnosic'':lol:a Samba niech juz idzie do domku:lol:
  6. [quote name='dana']Mój debiutancki ;) bazarek się zakończył ;). Dzisiaj dotarła ostatnia wpłata, zatem mogę już wreszcie dokonać rozliczenia :lol:. Widzę jednak, że sytuacja uległa zmianie, bowiem labek Astro jest już w domku. Ciekawa jestem, jak pewnie wszyscy, wieści o Astro. Pieniążki z mojego bazarku były po konsultacjach ze skarbonką labkową w połowie obiecane dla Astro. Z bazarku uzbierało się więc dla Astro 95 złotych :multi:. Ze względu na to, że labek ma już dom, może przeznaczę je dla psiaków z przytuliska pani Joli, w którym Astro przebywał ? Poproszę o dane do przelewu :lol:.[/QUOTE] dane do przelewu i 1 poscie,dziekujemy:loveu:
  7. i Bąbelek....: [IMG]http://images55.fotosik.pl/244/4a68f6fc64d15e0e.jpg[/IMG][/QUOTE] CUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUDO:loveu:
  8. [quote name='paula82']Dziadek i Babcia (Aksa i Bono), Funt i Dolar, Zick i Zein.... mam wrażenie, że kogoś jeszcze pominęłam :oops: ps. takie wspomnienie miłości... normalnie walentynką zalatuje ;)[/QUOTE] No kurde,nie myslalam:cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:
  9. Romka zabralysmy wieczorem z lecznicy do Joli.Bardzo plakal ,ze Julka nie jedzie. Julcia zostanie zabrana jutro.Czuje sie bardzo dobrze,ale musi wybrac do konca antybiotyk.Ktos bardzo trafnie nadal im imiona.One sie bardzo :loveu: One sa bardzo do ludzi, bardzo spragnione milosc.Wesole,radosne bez cienia agresji.Dobrze by bylo,gdyby poszly razem do adopcji. I przypomnialo mi sie,ze juz mialysmy w fundacji taki przypadek:multi: Zagadka,kto wie?:eviltong:
  10. Ale Aksa jest piekna:multi:
  11. Dziekuje dziewczyny:multi:znow sie poryczalam.
  12. [quote name='kejciu']Dowiedziałam się że: : Neptun może iść do adopcji, ale trzeba pisać, że jest bardzo energiczny i musi dostawać RC Low Fat oraz Kreon: wysłalam sms do UlaFeta bo nie wiem czy tu zagląda :) czekamy na tekścior do ogłoszeń i wysyłamy je w świat :) może Neptunkowi się uda :) trzymajcie kciuki!!![/QUOTE] tekst do ogloszen napisze zoja-jak znajdzie chwile:lol:
  13. [quote name='ulvhedinn']Moje psy za to po prostu świetnie wiedzą od kogo można żebrać ;) mnie nie molestują, bo i po co, ale jak jest ktoś znajomy "miękki" no to potem ma przechlapane- trudno sam się prosił (bestyjki na szczęście są odporne żołądkowo na ludzkie żarcie)....[/QUOTE] Moja suka tez wie od kogo zebrac.:lol:Moja mama ja nauczyla,bo biedna,bo chuda,bo ze schronu.I efekt jest taki,ze teraz nie moze spokojnie zjesc.:evil_lol:u mnie nie zebrze,bo wie,ze nic nie dostanie :lol:nawet nie podchodzi do stolu jak jem
  14. [quote name='jolam']Dzisiaj moja kochana koleżanka wysłała obiecany worek karmy dla Znajdek. Włożyła też ciasteczka. I mam napisać, że są do kawki dla p. Joli :-) nie są psie ;-)[/QUOTE] Pewnie Jola sie z psami podzieli:lol:
  15. [quote name='Aleksandra95']Przepraszam, miałam na myśli Bolka oczywiście :) Bolek zamieszkał w Radzyminie, a Tosia u tych ludzi, o których pisałam, że się do mnie odezwali i zamieszkała na Bemowie. ;)[/QUOTE] Dziekuje Olu:loveu:
  16. Nie pamietam Zgryzka:shake:No coz, po poltora roku im demolke zrobil? ZOJA mozesz zdjecie BONO wstawic na jego watek.
  17. podniose moze ktos sie zakocha
  18. Ten pies jest cudny.A co to za hodowla?To jacys "hodofcy'' od 7 bolesci,bo w normalnej to jest niedopuszczalne.A pozniej w "typie rasy"pelno w schronach.:-(
  19. Ktos,kto ma fb,poprosze o przeklejanie zdjec psiakow z nowych domow.Tam sa, a u nas na watku nie ma.:oops::-(
  20. [quote name='Aleksandra95']Tosia i Lolek mają dom ;)[/QUOTE] Wiesz cos wiecej:crazyeye:prosze
  21. Kasiu na fb. sa zdjecia Aksy i Bona jak bys mogla tu je przekleic:Rose:oni to nie zagladaja:placz:
  22. [quote name='bea100']Pierwsza jaskółka :multi: Dzisiaj dostałam info z mojej strony, że Ewa od Iskry Poszły w Las w ramach adopcji wirtualnej dała stałe zlecenie 40zł dla Azji o oczach ogarzych (no i pyta też o 1%....?)[/QUOTE] [quote name='Madie']Sama chętnie oddam jeden % na przytulisko:) Swoja drogą, czy karma już doszła?[/QUOTE] Wlasnie sie dowiedzialam,ze wzor ulotki do 1% wstawi paros w pierwszy post watku.
  23. [quote name='zoja.']Zareklamuj się jakoś.. sprzątasz, pierzesz, gotujesz? ;) Ruda jesteś - to już zaleta, bo np.rude koty mają branie, ale może coś więcej? ;) Dobre:cool2:Moze zdjecie wstawic,to komus w oko wpadne i sie zakocha.:megagrin:
  24. [quote name='bric-a-brac']A kto na grzejniku? [URL]http://i1149.photobucket.com/albums/o591/dorowa1/Mobile Uploads/20131223_160902.jpg?t=1391190296[/URL][/QUOTE] Latek albo Gucio:lol:kiepskie zdjecie,A swoja droga jak dostrzeglas tego kota :lol:ja tak na psa patrzylam.
  25. Z KOTEM nic nie wyszlo.:-(Moja kolezanka,ktora adoptowala File,chciala przygarnac EVE.Po konsultacji z DT Eva w domku musi byc sama.Jest kotem dominujacym.Pomysla nad innym.:multi: Ciekawe kto mnie zaadoptuje,bo ja tez prawie bez domku.:evil_lol:
×
×
  • Create New...