Ojej ale się narobiło. Jednym słowem po 15 września będzie wiadomo czy to wada wrodzona, czy jest to zmiana pourazowa. Mam nadzieję, że to nie ta wada wrodzona..... Bidule musiało to boleć. A sunia dostała jakiś lek na zatrzymanie cieczki, bo chyba coś takiego jest, czy musisz przeczekać ten okres ???? Pogłaszcz maliznę od Cioteczki.