Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. poprawiłam, następne zrobię lepiej
  2. Na bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/204370-Koniec-rozliczone.........-MEGA-FILMOWY-na-MEGA-D%C5%81UG.?p=16519759#post16519759[/url] [B]Itske[/B] nie zapłaciła za film, nie odpisuje na wysyłane PW, ani wpisy w profilu, mimo obecności na dogo. Bazar rozliczyłam, film przekazałam na kolejny. Sprawa został wyjaśniona z Itske (odezwała się) .
  3. jak byłam nastolatką mój wujek miał identycznego psiaka :) nazywał się Szimik, zaprowadzał wujka do fabryki i wychodził po niego :)
  4. Czy jakiś zmotoryzowany wujek albo cioteczka jeżdżący do schronu, mieliby po drodze ul. Hauke-Bosaka (XIII LO)??? W bibliotece szkolnej są do odebrania całe stosy gazet (czytałam, że potrzebne w schronie chyba dla kotów). A tam jest cały rocznik, albo i więcej GW. Sprawa jest dość pilna, bo 20kwietnia musza tam zrobić porządek i chcą wyrzucić.... juz się znalazła ciocia :)
  5. Czy jakiś zmotoryzowany wujek albo cioteczka jeżdżący do schronu, mieliby po drodze ul. Hauke-Bosaka (XIII LO)??? W bibliotece szkolnej są do odebrania całe stosy gazet (czytałam, że potrzebne w schronie chyba dla kotów). A tam jest cały rocznik, albo i więcej GW. Sprawa jest dość pilna, bo do końca kwietnia, a właściwie do 20-go musza tam zrobić porządek i chcą wyrzucić.a szkoda bo w schronie potrzebują gazet...
  6. Malutasie jak się czujesz?
  7. [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1558621331[/url]
  8. ok, zrobię im dziś wspólne allegro (bo ani rusz nie mogę ich rozróżnić)
  9. [quote name='kizimizi']ja gdzies powinnam miec gotowe teksty jak ich wczesniej oglaszalam. Allegro by sie wyroznione przydalo jak najbardziej, takie zwykle to niewiele pomaga. .[/QUOTE] no nie wiem... jak szukałam psa to na wyróżnione w ogóle nie patrzyłam, bo wychodziłam z założenia, ze jak kogoś stać na opłatę wyróżnienia to nie jest w wielkiej potrzebie ... ale może ja jakaś dziwna jestem/
  10. [COLOR="#2e8b57"]POLA-jamniczka Pola, Poluchna - to cud jamniczy Grzeczna, cichutka, pełna słodyczy. Lubi kolegów, ma koleżanki Lubi zabawy, kocha mizanki. [/COLOR]
  11. [quote name='Poker']Bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/205899-D%C5%82ugopisy-karteczki-%C5%BCel-antybakt.-na-bidy-z-Braci-Mniejszych-u-p.-lrenki.-16.04.g.22?p=16679620#post16679620[/url][/QUOTE] byłam i dl Albinka już coś zakupiłam
  12. ja też już w piżamce :) spokojnej nocy Albinku!!!
  13. już zaznaczam sobie na FB
  14. [quote name='kora78']ten maly szczeniak czarno bialy? takiemu wizyte robilam[/QUOTE] tak Togusiowi :) pani pisuje do mnie i posyła fotki :) [quote name='kora78']a tekst napiszesz?[/QUOTE] z tym gorzej... zwykle biorę już przygotowane... w pisaniu nigdy nie byłam dobra
  15. z tym gorzej... zwykle biorę już przygotowane... w pisaniu nigdy nie byłam dobra
  16. muszę przyznać, że wiele jest na dogo psów z jakiś powodów mi bliskich, ale Albin łapie mnie najbardziej za serce....
  17. [quote name='kora78'] allegro zwykle chyba niewiele efektu przyniesie :( ale sprobowac zawsze warto, walczyc warto. [/QUOTE] swoją psinię znalazłam własnie na allegro(z konińskiego schroniska), i ostatnio tez mam udaną adopcję przez allegro (do Wałbrzycha :) )
  18. [quote name='ihabe']wspaniały wierszyk:-) Cudny:-)[/QUOTE] zaraz wpadnę w samouwielbienie ;)
  19. [quote name='terierfanka']no, szał był jak zwykle :) nawet Masza poszalała :) cioteczki bros i abilab są niezawodne do fotek :) [B]Nikaragua[/B] - to było akurat w Trestnie, ale możemy się kiedyś wszystkie do Wschodniego wybrać razem - to od Ciebie też niedaleko[/QUOTE] niedziela we wschodnim :) możemy się umówić , jak najbardziej (ale chyba już po Świętach)
  20. ale świetne zdjęcia!!! szkoda, że byłam w innym parku :(
  21. [quote name='marmosia']Buziaki zatem dla cioteczki i podziękowania za najcudniejszy film na świecie :)[/QUOTE] zapraszam po kolejne :) i może sukienkę dla córci??? (choć nie wiem jakie duże te córcie są )
  22. [quote name='Basia1244']Nikaragua! Masz talent :) :)[/QUOTE] nowo odkryty ;)
  23. jak to nikt nie pamięta????? ja tu regularnie zagkądam
×
×
  • Create New...