Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. [quote name='_ogonek_'] Aaaa, wy chyba nie wiecie, boshe ja też zacofana. Dzisiaj jedzie do nowego domku :)[/QUOTE]świetnie !!!!!!
  2. [quote name='marmosia']Ja już, cioteczka, po :evil_lol: Zapominam do 30 sierpnia co to dziennik,arkusze, świadectwa i rada :multi: [/QUOTE] ja zaczynam wakacje dopiero koło 7-8lipca, i zaraz po 20-stym sierpnia melduję się na radę i poprawki ;) czyli 6-7 tygodni laby :)
  3. [quote name='marmosia']W dniu dzisiejszym rozpoczynamy z ferajną wakacje :multi: Wszystkim ciotkom życzymy duuużo słońca :lol:[/QUOTE] dziękujemy :) ja też niedługo wakacjuję :) jeszcze tylko rada i rekrutacja :)
  4. [quote name='togaa']Wiem..wiem...;) Bedziesz miała okazję wyprzytulać malucha jadąc w żywiecczyznę....:lol:[/QUOTE] jeśli jeszcze będzie u was, to na pewno!!! choć obawiam się, ze z moją Niką nie przypadną sobie do gustu - zbyt podobni są :) moja zadziorna bardzo do psów.
  5. [quote name='togaa']Jak biegnie to na czterech.. Łapusia tylko troche krzywa . Wyglada na to że wszystko dobrze sie dla Niego skończyło... [U][B] Albinek[/B] skradł moje serce[/U]. Ma w sobie chłopak coś co wzrusza i budzi sympatię juz w pierwszch minutach. [/QUOTE]nie tylko Twoje ;)
  6. [quote name='PACZEK']SUPER:jumpie::jumpie::jumpie:!!! Ale mari uprzeć lojalnie domek że te stresy już nie dla nas!!![B]Adresówka obowiązkowo[/B]!Niestety przez dwa miesiące nie mogą psiny pozostawiać niezabezpieczonej jeśli wychodzą.Fiolka musi się związać z nimi emocjonalnie.[/QUOTE] zdecydowanie !
  7. dołożyłam kawę do bazarku, może będą jakieś wpływy....
  8. [quote name='Basia1244'] bo ja całego schronu sama nie wyadoptuję :)[/QUOTE]nie??? Basiu dasz radę :)
  9. myślę , że PA warto zrobić. a jeśli dom okaże się godny zaufania, to wysłać psiaka nad morze :)
  10. a łapeczka już lepiej? staje na nią?
  11. [quote name='fochu']śliczna sunieczka[/QUOTE] pełno ślicznych. fajnych psów... ale dlaczego są w schronie? i nowe przybywają :(
  12. to jest cudne: [IMG]http://images41.fotosik.pl/915/36737319a4a1e9e6.jpg[/IMG]
  13. To był Miko, smutny Miko Wziął się z rzeki czyli znikąd. Smutnooki, zagubiony I przez życie poraniony. I pojechał do hotelu Gdzie kolegów znalazł wielu, Doczekał tam swego końca Człowiek był mu jak blask słońca
  14. [COLOR="green"]Są pudle i szpice jest ras wybór wielki ale najpiękniejsze są małe kundelki[/COLOR]
  15. odnowiłam allegro (pogrubioną czcionka wpisałam dane kontaktowe) [url]http://allegro.pl/dwa-szczeniaki-przygarniete-daj-im-dom-i1680084449.html[/url]
  16. ja tez wzięłam psa bez zgody męża, (może nie należy eis tym chwalić, ale tak było)
  17. na prawdę przykre to jest :( lubisz dowalać ludziom? bo to nie jest śmieszne
  18. [quote name='zizizizi']Dzisiaj znaleźliśmy rodowodowego czekoladowego psa w centrum Wrocławia. Pies ma tatuaż, jest zadbany. Czeka na swojego właściciela pod nr 604811479[/QUOTE][quote name='zizizizi']Wczoraj wieczorem nie można było nic zrobić bo ZK jest przez cały tydzień zamknięty. Tatuaż jest czytelny, problem jest z dotarciem do dokumentów hodowlanych. Jeśli ktoś z czytających to osób ma możliwość wkleić to na inne fora ( labkowe), to bardzo o to proszę, oczywiście łacznie z moim nr telefonu. Psa nie zawieźliśmy do schroniska ( mam z tym miejscem mieszane uczucia). Czeka na swojego Pana u nas w domu.[/QUOTE] przeklejam wątek
  19. szczęśliwa, że ma taką opiekunkę :) xmartix daj proszę znać gdy dotrą pieniądze z bazarku :)
×
×
  • Create New...