Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. [QUOTE=togaa;17133136 Albinek praktycznie bez długów...[U]Żeby jeszcze miał takie szczęście w miłośc[/U]i.[/QUOTE] oby znalazł domek kochający.... a trwającego bazarku dostanie co najmniej 35zł :) a jak będzie mało to zakochana ciotka doda ze swoich
  2. Gusiu , Gusiaku, do domku mały psiaku!
  3. zaglądam do psinki (i zapraszam na moje 4 bazarki na 4 różne cele)
  4. śliczny kiciuś (i przy okazji zapraszam na moje 4 różne bazarki z podpisu na 4 rożne cele )
  5. zaglądam do was :) (i zapraszam na moje 4 różne bazarki na 4 rożne cele )
  6. oby się znalazł dom (przy okazji zapraszam na moje 4 różne bazarki na 4 rożne cele )
  7. zaglądam do Fiolki (i zapraszam na moje 4 różne bazarki na 4 rożne cele )
  8. zaglądam do panienki (i zapraszam na moje 4 różne bazarki na 4 rożne cele )
  9. zaglądam do Malwinki (i zapraszam na moje 4 różne bazarki na 4 rożne cele )
  10. Bambusiu jesteś już bezpieczny!
  11. zapraszam po ubranka dla dzieci 6-15 lat :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/210034[/url] na mega- dług BUDRYSEK
  12. [quote name='monika083']zapraszam...na watek ''dlugowy'' wyliczylam ,ze dlug wynosi 6650,77 !!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210000-Splacamy-mega-dlug-za-pszczynski******...BUDRYSEK-sama-nie-da-rady...pomozmy?p=17120764#post17120764[/URL][/QUOTE] zapraszam po ubranka dla dzieci 6-15 lat i po książki szkolne :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/210034[/url] na długi BUDRYSEK
  13. [quote name='agnieszkal2']Już podpisałam każdą sunię:) Mam nadzieję,że teraz rozróżnisz je bez trudu:eviltong:[/QUOTE] dziękuję :) może poproś moda, żeby przepisał wątek na Ciebie? możesz wtedy zmienić tytuł :)
  14. [quote name='Poker']niech zgadnę ,że ołówek to "siostrzyczka' Niki ? [/QUOTE]raczej młodsza pani ;) A dziś Nika zaparła się wszystkimi łapkami i nie chciała wyjść z bramy, gdy zobaczyła (wywąchała), że leje. Siłą wyciągnęłam ją na kilkusekundowy spacer ;) A to było już po 9 (tak sobie pospaliśmy wszyscy)
  15. Agnieszko 130stron nie przeczytam ... możesz podpisać zdjęcia, żebym wiedziała, która sunia jest która? ... proszę...
  16. poszedł przelew z bazarku: do Albinka 75zł :) (reszta dla Elwirki miała być, ale rozliczcie jak potrzebujecie) i oczywiście proszę o potwierdzenie na wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/208604-KONIEC[/url]
  17. [quote name='monika083']zapraszam...na watek ''dlugowy'' wyliczylam ,ze dlug wynosi 6650,77 !!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210000-Splacamy-mega-dlug-za-pszczynski******...BUDRYSEK-sama-nie-da-rady...pomozmy?p=17120764#post17120764[/URL][/QUOTE] już byłam, wpisałam tam kilka moich dobrych rad ;)
×
×
  • Create New...