Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. Wizyta we wtorek koło 18. Wcześniej zadzwonię do Marty dopytać o Vanilkę . Jak powiedziałam, że przyjdę ze swoim psem to pani była bardzo czujna : "czy pies nie jest agresywny, bo wiadomo że są dzieci w domu i że któreś może piłeczkę rzucić , no wiadomo, ze nie w psa itd" Moja Nika niby nieagresywna do ludzi, ale na rzucających piłeczką sama się rzuca z zębami. Czy wiadomo o reakcjach Vanilki na nadruchliwość typową dla dzieci? hałas? niespodziewane ruchy, gesty nagłe itp?
  2. Zostałam wywołana do odpowiedzi to piszę: nie jestem zmotoryzowa a ode mnie na Opolską nie ma dobrego dojazdu. Ale.... Jeśli wizyta miałaby być w najbliższych dniach tzn 1-2-3 maja to jest mój mąż i mógłby mnie ewentualnue wieczoremlub rankiem podwieźć z psem. Później wyjeżdża na dłużej. Jakby co proszę o telefon lub SMS bo nie zaglądam codziennie na dogo
  3. Mój syn nauczył Nikę, że z nim musi 2 minutowy wystarczyć, 15 minut to długo ;)
  4. Wspaniale. Zarówno Pani , jak jej przyjaciele już bardzo czekają na Rudego barona (tak mówi o Homerku)
  5. a próbowałaś najechać myszka na nr strony na która chcesz wejść, kliknąć prawym przyciskiem i wybrać: otwórz w nowej karcie?
  6. To już druga udana wizyta PA i mam nadzieję udana adopcja w marcu w tej części mojego osiedla W sąsiednim bloku zamieszkał Bruno
×
×
  • Create New...