Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. Zapraszam na mini bazarek książkowy dla nicniemającego Henia https://www.dogomania.com/forum/topic/349518-kilka-książek-dla-henia-do-niedzieli/
  2. no własnie nie wiem jak zrobić żeby działał :(
  3. mini bazarek https://www.dogomania.com/forum/topic/349518
  4. Patrycja, będziesz robić bazarek? Mam kilkanaście fantów, które mogłabym dołączyć. Już doczytałam, że jest bazarek. Lecę tam
  5. Niezawodna Poker zaprasza po ciuszki dla szczeniaków z parwo https://www.dogomania.com/forum/topic/349446
  6. Nika - podróżnik idealny, zarówno w samochodzie jak i w pociągu i jeszcze kilka fotek z zimowej plaży
  7. coś jest z tymi bałwanami ;) Moja Nika też obszczekuje z daleka, a jak podchodzimy bliżej, to odwraca głowę, ze niby jej to nie interesuje
  8. Poker zaprasza na kolejny bazarek https://www.dogomania.com/forum/topic/349306-przydasie-praktyczne-i-ładne-do-0502g22/
  9. Dopiero za tydzień w sobotę będziemy jechać
  10. Dziekuje tak dawałam, od Wigilii, czyli cały tydzień
  11. Przed nami (Nika i ja) wyzwanie: podróż pociągiem Gdynia-Wrocław
  12. bzdura o działaniu melatoniny. Nika nakręcona na maksa, cały wieczór ( od 19 do 1 w nocy) latała w kółko i szczekała, nie pomagały żadne znane mi sposoby. Za to dzisiaj nareszcie śnieg. Nika uwielbia białe spacery. Poszłyśmy na górę , nie było nikogo więc mogłam ją bezpiecznie puścić luzem. Była przeszczęśliwa kopiąc śnieg i ślizgając się na lodzie.
  13. Od wczoraj u nas strzelają, Nika lata i szczęka. Zaczęłam podawać jej melatoninę, bo czytałam, że jest skuteczna na sylwestrowe psie lęki. Zobaczymy.
  14. Wszystkiego najlepszego na Święta życzę przyjaciołom i podopiecznym SBM
  15. Nika ma już 10 lat, z czego 9 u nas :)
  16. Też powinno wpłynąć kilka złotych od Sylwia95, której wysłałam leki po teściu
  17. Kliknij prośbę dołączenia do grupy. Ja też tam wystawiłam fanty
  18. Koce, kołdra i stare ręczniki - komu potrzebne? (schronisko nie przyjmuje)
  19. Wiedział do kogo przytuptać
  20. Insulina 2 opakowanie pełne przechowywane w lodówce - oddam
  21. Oddam leki: (nie są przeterminowane oczywiście) 1. Tyle ile widać 3. Insulina dwa opakowania pełne
  22. Oddam leki: (nie są przeterminowane oczywiście) 1. Tyle ile widać 2. Dwa opakowania dla Sylwia95
  23. Basiu, Basieńko wszystkiego co najlepsze. Dużo sił, zdrowia i mało bezdomniaków w okolicy.
×
×
  • Create New...