Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. Prosimy o zdjęcia :)
  2. no własnie ja tego zrozumieć nie mogę, że ludzi myślą, że jak pies ma kaganiec to napewno jest bardzo agresywny. :shake:
  3. To pilnuj, żeby czasem nie było przykrej niespodzianki. moje raczyły zaakceptować rybki w akwarium, jak miałam ryjówke przez jeden dzień małą, to pchały się do niej jak nie wiem :shake:
  4. U mnie pies najgorzej się zachowuje po spacerze z mamą, bo ona mu na wszysto pozwala :D
  5. a do tego dorzucilabym jeszcze spróbowac się nie stresować ;)
  6. [URL]http://img714.imageshack.us/img714/8361/obraz026g.jpg[/URL] Jakie wielkie oczko :loveu: A koty ci nie chcę zjeść chomiczków? ;) Moje to by już pożarły bo łowne sa bardzo ;)
  7. [URL]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/IMG_7041.jpg[/URL] "Lasti, król wszechświata" Piękne ujęcie :)
  8. [quote name='Talucha']Uwielbiam ONki z czarnymi maskami ;)[/QUOTE] JA też ! ;)
  9. Ja mam taką obrożę półzaciskową dla Cesara, czasami widać na zdjęciach, i jak się zaprze a ja nie zauważę, to tez potrafi sobie zerwac ją z łba :shake: Na szczęście, juz praktycnie nam się to nie przytrafia bo Cesar chodzi przy nodze :)
  10. Karro

    Duffel

    [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-xCalDF-jiI4/Tmj62dU6uEI/AAAAAAAAG2s/H7o0bNTF1jQ/DSC02462.JPG[/URL] Mam taką samą smycz :D [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-o-XvG17l7Ck/Tmj6z5smzvI/AAAAAAAAG2c/pCt_BG9nQlw/DSC02457.JPG[/URL] jaki misiu :loveu:
  11. [quote name='Naklejka']Masz tybcie? Nie wiem w który dzień były :D[/QUOTE] Niestety tybcie miały być dzisiaj :( A mogłam jechec tylko w sobotę ;)
  12. [URL]http://img24.imageshack.us/img24/1821/dsc09483f.jpg[/URL] piękny jest! Mam nadzieję, że będzie ich więcej! :)
  13. Czekam na nowe zdjęcia księcia Tora ;)
  14. [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/9977/70971315.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/6427/70837930.jpg[/IMG] I z pokazów: [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/4684/14600166.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1419/90290537.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4624/95767663.jpg[/IMG]
  15. [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-ddZT0eGP-xs/Tn3z1bSZJPI/AAAAAAAAGBg/sJVZ8N7cZ_M/s640/IMG_7404.jpg[/URL] Świetne poprostu! Gratuluję zdjęcia :) [URL]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_7902.jpg[/URL] bez komentarza haha :D [URL]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_7527.jpg[/URL] Niunia :loveu:
  16. Wystawa super! Zdjęcia będe dodawać w najblizszym czasie przez kilka dni ze względu na ich sporą ilośc i brak czasu. Skupiłam się głównie na Psach pasterskich i chartach, bo akurat takie były ringi. Oraz miałam okazję obejrzeć pokaz psów policyjnych, cywilnych i pokaz posłuszeństwa. Porozmawaiałam z kilkoma hodowcami owczarków podhalańskich. Bardzo było miło. No i kupiłam wkońcu tabliczkę ostrzegawczą z wizerunkiem podhalana na drzwi! :) No to zaczynamy od Owczarków niemieckich: [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/6790/12348715.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/3421/96432695.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/903/73459783.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/5523/24379622.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/2348/78511121.jpg[/IMG] Zaraz dodam jeszcze kilka zdjęć onków.
  17. [URL]http://i1115.photobucket.com/albums/k551/dianusia921/DSC05560.jpg[/URL] Czyżby ktoś dawał cisteczka? :D No i fajnie wam poszło na egzaminie :)
  18. Karro

    FRODO wita :)

    Tęsknimy za Wami!
  19. [quote name='Paula03']Tęsknimy! :)[/QUOTE] No własnie :)
  20. Prosimy jakieś zdjęcia Rubinki ;)
  21. [quote name='dOgLoV']A Qwendi zaczyna właśnie podszerstkiem porastać :lol:[/QUOTE] U mnie Cesar własnie tez zaczął nabier podszerstak. Idzie zima jednym słowem ;) [URL]http://img37.imageshack.us/img37/7738/dsc09715t.jpg[/URL] misiaki :loveu:
  22. Oj tak nieraz jest taki kochany że tylko go całowac, a nie raz to chce się go poprostu udusić olewa mnie totalnie, nie słucha się wogóle. I przechodziliśmy kilka okresów buntu :D
  23. [quote name='feliksik']Beniu trzymam kciuki za drugą opeacjęr[/QUOTE] Ja też ! :)
  24. No u mojego tez hormoniska dają o sobie znać ;)
  25. [quote name='dOgLoV']Kiedy bedą jakieś nowe fotki ?? :lol:[/QUOTE] dokładnie ;) ?
×
×
  • Create New...