[quote name='przeszlus']ja przejrzałem wątek od ostatniego mojego postu...
Fajnie że Lena jest u ciebie :)
No i fajne że nigdzie nie pojechałaś, co tam Włochy, Podkarpacie lepsze, żeby jeszcze tylko miało nieco inny stosunek do psów, to byłoby idealnie :)[/QUOTE]
no własnie co tam włochy :D