Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/3277/68794433.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5786/75686461.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/2619/55303415.jpg[/IMG] [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/4027/69022635.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/110/50139784.jpg[/IMG]
  2. No i zaczynamy Podhalanki :loveu: Zwycięzca rasy: [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/9413/35890933.jpg[/IMG] I reszta : [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/3976/70246566.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/8433/51284898.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/476/46017937.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/6534/25774899.jpg[/IMG]
  3. Ale fajnie, ja tez bym poszła na taki festyn :)
  4. No własnie mi szkoła też treochę przeszkadza ;) Czekam na fotki :)
  5. Jak słodko :loveu::loveu::loveu:!
  6. mają one może wątki na dogomani? Gloria jest przepiękna. :loveu:
  7. No i weż tu zdecyduj z jednej strony chcesz, z drugiej nie :D
  8. [quote name='Bolsbokser']Mam końcówkę remontu, więc niedługo będę mogła umówić się na fotki Strike'a.[/QUOTE] Wspaniale!! :)
  9. Tak podhalany to piękna rasa. Kiedy wrzucisz nowe zdjęcia tej pieknoty? ;)
  10. No ja też nie dałabym mu 13 :) Tak z 6 max.
  11. Fatek słodki jest :loveu: i jak ci pozuje fajnie :)
  12. Ta właścicielka rotki mnie rozbroiła :D No niestety u mnie też tacy są :( Ale to nawet nie warto z takimi ludźmi nie raz wchodzić w dyskusję.
  13. [quote name='dianusia921']widziałam na wystawach dużo i ogólnie u mnie w mieście trochę ich już jest, na samym szkoleniu chyba z 5 czy 6 już było, o ile dobrze kojarzę... ale nie ma co zaprzeczać, rasa jest piękna i wyjątkowa, dla mnie wilczaki sprawiają wrażenie dzikich i tajemniczych... [url]http://img577.imageshack.us/img577/2283/12312691.jpg[/url] ten mi się bardzo podoba, a przyznam, że za ponami nie przepadam czekam na resztę fotek :)[/QUOTE] U mnie wilczaków w okolicy wogóle nie ma, a na wystwie było ich bardzo dużo. Zdjęcia będą jutro :)
  14. No własnie to jest straszne, a bo to taki ładny piesek i taki modny teraz kupimy go :shake: To jest przerażające! Dzisiaj Cesar wyszalał sie z amstaffką wkońcu ;) Zdjęcia z podhalanów z wystawy będa jutro :)
  15. [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-Q5SPTZ0tjK8/Tn3hn4rS_2I/AAAAAAAAF7E/166nAD1kE_A/s640/IMG_6840.jpg[/URL] jak ons słodko w tym sweterku wygląda :loveu:
  16. Młody ma takie przenikliwe spojrzenie. To jest "czysty" haszczak? czy zmieszany z jakąs inną rasą? Bo jakoś tak inaczej troszkę na zdjęciach wychodzi od innych haszkaków. :)
  17. Jaka pięknośc mała :loveu: Ale by miał towarzyszkę przecudną :loveu:
  18. Dzisiaj kolejna część z wystawy. Wilczarze irlandzkie (piękne giganty) : [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/9938/96408259.jpg[/IMG] I PONy: [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/7951/93011521.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/2283/12312691.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/3071/24618304.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/8900/52580993.jpg[/IMG] Następne zdjęcia to już będą podhalanków :loveu:
  19. Karro

    FRODO wita :)

    ale cwaniak, pozarł rodowód... Oczywiście w dalszym ciągu czekam na nowe zdjęcia ;) No nie ładnie gra strategiczna a dogomania w kąt? :D ;)
  20. Uszy takie długie niczym szalik :D ;)
  21. Co tam u Was?
  22. Łatek słodki jest :) I tak dobrze że możesz cokolwiek z Łatkiem robić, że nie siedzi ciągle uwiązany ;)
  23. widze że masz ten sam problem co ja. Cesar tez już zna całą okolicę.
  24. kurcze, nie wiedziałam ze będziecie we Wrocławiu, to bym was pooglądała, a byłam w sumie na ringach u pasterskich głównie. :)
  25. na tym 2 filmiku to Sherry zagląda "pańcia, weź mi też coś daj" :D
×
×
  • Create New...