[quote name='dianusia921']widziałam na wystawach dużo i ogólnie u mnie w mieście trochę ich już jest, na samym szkoleniu chyba z 5 czy 6 już było, o ile dobrze kojarzę...
ale nie ma co zaprzeczać, rasa jest piękna i wyjątkowa, dla mnie wilczaki sprawiają wrażenie dzikich i tajemniczych...
[url]http://img577.imageshack.us/img577/2283/12312691.jpg[/url] ten mi się bardzo podoba, a przyznam, że za ponami nie przepadam
czekam na resztę fotek :)[/QUOTE]
U mnie wilczaków w okolicy wogóle nie ma, a na wystwie było ich bardzo dużo.
Zdjęcia będą jutro :)