Jump to content
Dogomania

Karro

Members
  • Posts

    4291
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Karro

  1. [quote name='biscuit']Tylko tak porządnie :D[/QUOTE] Okej :D:D:D
  2. I jak tam u Was?
  3. Łooo matko ale fotek :) Jaki z Nera byk się zrobił! Kawał chłopa! :loveu:
  4. [B]Biscuit[/B] nie gniewamy się ;) Wymiziam :) [quote name='Falkaa']Heej :) Co tam u Was? Wyczochraj niedzwiedzia ode mnie :loveu: swoja droga, faktycznie robi sie coraz bardziej podobny do tatusia.. a Tatus.. No coz. Pokazny kawal psa jak widzialam na poczatku :evil_lol: I zdjecie ze spaceru poprosze :loveu:[/QUOTE] U Cesara wszystko gra, spacerujemy sobie. Ja dzisiaj na rozgrywkach w ręczną stłukłam sobie serdecznego palca w prawej ręce, czyli prawą mam juz totalnie pouszkadzaną... Mam zniszczone chyba ścięgna, czy coś tam, już nieodwracalnie prawdopodobnie, stłuczony kciuk - prawie zaleczony + dzisiejsza zdobycz stłuczony palec serdeczny :roll: A zdjęcia, może uda mi się zrobić, chyba że będzie pogoda taka jak teraz, to ponagrywam jakieś filmiki:p
  5. [quote name='betty_labrador']tak, dokładnie tak :D prawdaz? :D :loveu:[/QUOTE] Ale numer :D:D Jeszcze nie spotkaliśmy tak dokładnego imiennika :D Spotykaliśmy CeZara Ale nie CeSara. Ale fajnie :multi: Patrzyłam kiedyś na bazie owczarków podhalańskich rodowodowych na całym świecie, to są dwa Cesary :)
  6. A próbowaliście jakiejś porady u dobrego specjalisty do pracy z Oscarkiem? Czy takie coś nie wchodzi w gre?
  7. Ale nas tu dawno nie bylo ... Super zdjęcie :loveu: [URL]http://i1083.photobucket.com/albums/j400/kataszynoviec/Spacer%2016%2002%202012/DSC_2176.jpg[/URL]
  8. Ale te uszyska są cudne :loveu: Wcale nie jest taki mały :)
  9. Ale to małe słodkie :loveu: Szkoda, że ma czas tylko do soboty :(
  10. Trochę to jeszcze nie w tym i chyba nie w przyszłym roku... Ale póki jest służbowy nie jest źle bo rano i tak w szkole jestem :)
  11. Co tam u Was słychać? Też u was na dworze tak mokro, brzydko? :)
  12. Strasznie? To mało powiedziane :evil_lol:
  13. Mi wogóle dopiero dzisiaj dogo zaskoczyło. Pisało że jakies tam prace w serwisie czy coś takiego... Prosiłam rodziców o lapka, ale jeszcze muszę trooochę poczekać ;)
  14. I jak wyniki Nerona?
  15. Hop pięknoto :)
  16. Szele wypas! Superowe! :loveu:
  17. O Tosia surykatka :D Fajne zdjęcia :)
  18. To ostatnie zdjęcie najlepsze! :) Cudny Bruno :loveu:
  19. Fajnie się Maxiu nakręcił na freesbie :)
  20. Ale ładnie jej w tych obróżkach :loveu:
  21. Ja nie moge te oczy... :loveu: [URL]http://img841.imageshack.us/img841/4518/mollyluty2012104.jpg[/URL]
  22. Nie działa mi filmik :)
×
×
  • Create New...