[B]Biscuit[/B] nie gniewamy się ;) Wymiziam :)
[quote name='Falkaa']Heej :) Co tam u Was? Wyczochraj niedzwiedzia ode mnie :loveu: swoja droga, faktycznie robi sie coraz bardziej podobny do tatusia.. a Tatus.. No coz. Pokazny kawal psa jak widzialam na poczatku :evil_lol:
I zdjecie ze spaceru poprosze :loveu:[/QUOTE]
U Cesara wszystko gra, spacerujemy sobie. Ja dzisiaj na rozgrywkach w ręczną stłukłam sobie serdecznego palca w prawej ręce, czyli prawą mam juz totalnie pouszkadzaną...
Mam zniszczone chyba ścięgna, czy coś tam, już nieodwracalnie prawdopodobnie, stłuczony kciuk - prawie zaleczony + dzisiejsza zdobycz stłuczony palec serdeczny :roll:
A zdjęcia, może uda mi się zrobić, chyba że będzie pogoda taka jak teraz, to ponagrywam jakieś filmiki:p