-
Posts
4357 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasumi
-
[quote name='marsi66']Jak najbardziej pod kontrolą, sunia jest na forum adopcyjnym , a ja tylko zrobiłam jej więcej ogłoszeń.[/QUOTE] uff, super :) mam sentyment do irlandów :) a tak przeszukując ogłoszenia i zgłaszając nadużycia trafiłam na nią.... jest piękna :) jeśli ktoś ma ochotę przyłączyć się do nas i ma konto na fb, to zapraszam :) [url]http://www.facebook.com/events/200601610032218/[/url]
-
[quote name='marsi66']to ogłoszenie jest zrobione przeze mnie ;)[/QUOTE] czyli mam rozumieć, że wszystko pod kontrolą? :)
-
[quote name='Ty$ka']Bądź co bądź mi osobiście jest bardzo pusto w środku - szczerze? Mała mi bardzo zapadła w serce. Niedawno była ogłaszana, odzew był niemal natychmiastowy. No, ale cóż... życie bywa okrutne. Przynajmniej wiemy, że dokonała żywota w bezpiecznym, przytulnym miejscu. A jak Baja? Nie masz o niej informacji?[/QUOTE] no właśnie też mi zapadła gdzieś głęboko.... jakoś nie umiałam napisać, że już za TM...., ale przynajmniej ostatnie chwile miała lepsze...... potwierdziła się babeszjoza, ona ogółem była znaleziona w jakichś krzakach/lesie....., że też o tej porze roku kleszcze są aktywne! masakra... niestety nic nie wiem o Bai :( ale z nią ogółem było lepiej...
-
[url]http://tablica.pl/oferta/suczka-seter-do-oddania-IDwuy3.html[/url]
-
[quote name='Ty$ka']Niestety... wczoraj Śnieżka nas opuściła. Była bardzo dzielna, ale zbyt słaba. :( Żegnaj, maleńka [*] Przynajmniej w ostatnich dniach swojego życia zaznałaś odrobinę dobroci człowieka.[/QUOTE] wiem.... dostałam pół godziny temu telefon.... szkoda mi małej, ale tak jak piszesz - godnie odeszła, przy ludziach, którzy się nią troskliwie opiekowali.... bardzo dziękujemy za szansę jaką dostała Śnieżka... :)
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/IMG_0853.jpg[/IMG] wczoraj odnaleźli się właściciele :) -
[quote name='kaja69']To ja tak miałam z Żabcią:) też wahania,rozważania a tymczasem macica wypełniona juz była śluzem... Bedzie dobrze :) A przy okazji wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku dla Ciebie kasumi ,żebyś dziewczyno same sukcesy odnosiła na wszystkich frontach:) i dla Bubci żeby ten wymarzony domek sie znalazł i zdrówko dopisywało :) Dzięki Ania za życzenia :) oby te życzenia się spełniły :) Kochani! Szczęśliwego Nowego Roku i żeby 2012 był o wiele lepszy od tego Życzy Bubcia z opiekunami p.s. Buba chyba dostanie zawału niedługo :// jakieś małolaty za oknem rzucają tymi głośnymi petardami :/ a ta aż podskakuje z tego huku.... dostała ćwiartkę luminalu tak jak zawsze o 19 i damy jej jeszcze ćwiartkę ok. 23..... może ją przyćmi....
-
[quote name='Ty$ka']Mam tylko info o Śnieżce:[/QUOTE] w sumie to nawet dobra wiadomość...., oby było lepiej :) ważne, że coś się poprawia :) małymi kroczkami dojdziemy do normalności :) Baja dzisiaj pojechała do Warszawy do kliniki (zabrała ją Martyna z Krakowa - bardzo dziękujemy! :) ), mam nadzieję, że mała również wyzdrowieje.... Szczęśliwego Nowego Roku życzę! :)
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='tula']dzięki Kasumi:) mam nadzieję że własciciel się znajdzie, piesek podobno ładnie szedł przy nodze, więc pewnie był wyprowadzany na spacery na smyczy.[/QUOTE] taki całkiem fajny wydawał się zza krat :) jak nie zapomnę, to dojrzę do niego dzisiaj :) -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img85.imageshack.us/img85/5548/dsc01626b.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9672/dsc01594gs.jpg[/IMG] Dukat i Lucy dzisiaj wyjechali do domu :) RAZEM :) -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='tula']Parę dni temu (chyba w środę) znajomi mojej siostry znaleźli w parku na Plantach psiaka o umaszczeniu husky, biegał wystraszony, ale udało im się go złapać, miał na sobie [B]czerwoną obrożę[/B]. Psiak jest w schronisku, oceniono go na ok. 1,5 roku, podobno źle sobie tam radzi. Ci znajomi mieli w okolicy rozwiesić ogłoszenia. Znakiem charakterystycznym psa jest [B]dwukolorowe lewe oko[/B]. Szukałam w necie ogłoszeń, ale nic nie znalazłam, może ktoś go jednak szuka..Wklejam zdjęcia, może ktoś zobaczy ogłoszenie o jego zaginięciu. [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/IMG_0850.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/IMG_0853.jpg[/IMG][/QUOTE] a widziałam go..... miałam mu jutro, a raczej już dzisiaj :p zrobić zdjęcia.... wrzucę na fb :) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
kasumi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Frytka to zapewne mix. sznaucera, ma ok. 1,5 roku..... została kilkakrotnie wywalana do lasu przez swoich właścicieli, a ona wracała..... w końcu trafiła do schroniska.... ma piękne oczyska :) [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/5576/dsc01125ud.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/4884/dsc01114a.jpg[/IMG] [url]http://imageshack.us/g/215/dsc01124ga.jpg/[/url] -
jakoś rok temu trafiła do schroniska w RADOMIU sunia mocno zmiksowana shar pei (jest dosyć niska jak na tę rasę), po tym jak jej "wspaniałomyślna" właścicielka zostawiła ją zamkniętą w mieszkaniu, a sama wyjechała! Podobno była przeraźliwie chuda - obecnie spasiona ;) Ma 4 lata, wykazuje cechy dominujące, ale jak mieszka ze starym samcem mix. owcz. niem. (jeszcze większa baaaryła) to jakoś się dogrywają :) [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/310/dsc03223w.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/6489/dsc03207k.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/8905/dsc03212y.jpg[/IMG] [url]http://imageshack.us/g/192/dsc03207k.jpg/[/url]
-
Wczoraj wieczorem (o ile dobrze pamiętam) sunia pojechała do kliniki pod Warszawą. W schronisku niestety zdążyła poczuć się gorzej - 40 stopni gorączki, jest podejrzenie babeszjozy. Jak tylko dowiem się coś więcej to dam znać.... mam nadzieję, że mała da radę... co do Bai, to również się pochorowała, lecą jej gluty z nosa... ale chyba jutro przyjeżdżają po nią ludzie z Krakowa/Katowic? (mam nadzieję, że nic nie pomieszałam...., bo rozmawiałam tak na szybko....)
-
mam nadzieję, że pójdzie gładko i bez żadnych problemów.... jakoś tak przestraszyłam się tym ropo..., ale na szczęście już nie będzie się o co martwić jak pójdzie pod nóż :D kiedyś, gdzieś usłyszałam, że młodsi nie będziemy...., że nie ma na co czekać i jakoś tak się zreflektowałam :)
-
bardzo dziękuję za odwiedziny :) w styczniu będę ją umawiać na steryle, dzwoniłam przedwczoraj, ale jeszcze nie mieli grafiku....
-
[quote name='inga.mm']Paluch ma 800 miejsc i ponad 2500 psów, nie mówiąc o kotach. Psi Anioł, po aferze w Celestynowie, powinien powiększyć sie ze trzy razy. Kiszka potworna[/QUOTE] 2500 psów :o o boże.... żeby tylko drugie Wojtyszki się nie zrobiły..... jestem ciekawa jak pracownicy wyrabiają przy TAKIEJ ilości psów? :o Radom za pewne się nie zgodzi...., nie mamy już gdzie umieszczać psów z interwencji.... jest garstka osób, które ogłaszają psy, robią im zdjęcia.... itd. ja ledwo co zipię.... wróciłam do domu przed 18 (a w schronie byłam jakoś przed 10) i mam masę zdjęć do obrobienia już nie mówiąc o pisaniu tekstu do ogłoszeń i samym ogłaszaniu.... a dodatkowo jestem trochę chora, katar leci mi z nosa, gardło mnie boli...... chyba w końcu się wykończę -.- i pomimo najszczerszych chęci znowu położę się po pierwszej.... szkoda gadać... ale takie zdjęcia dodają sił :) [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/9159/s5007792.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1125/s5007835.jpg[/IMG]
-
[quote name='inga.mm']Oooo, właśnie na Ciebie chciałam zapolować. Jutro będę znała szczegóły co mają, co potrzebują. Na pewno potrzebują schronu, bo cała ta okolica nie ma nic. Dziś niewiele ustaliłam z gminą, bo byłam w biegu. Umówiłam się na telefon po 12.[/QUOTE] jeśli zwożenie psów, to Radom pomimo, że jest dobrym schroniskiem po prostu nie ma miejsc..... zamiast 300 mamy prawie 700 psów.... a zapewne chodzi o zwożenie psów.... może w Warszawie coś znajdziecie? Paluch? Psi Anioł?
-
[quote name='inga.mm']wybaczcie, ale muszę prosić o pomoc: Dziś zadzwonili do mnie z gminy Maciejowice z prośbą o wskazanie najlepszego, w miarę bliskiego schroniska, z którym mogliby podpisać ustawową umowę. Maciejowice leżą na wysokości Kozienic po prawej stronie Wisły, przy szosie na Puławy. Dziewczyny, chłopaki proszę o podpowiedzi, bo to bardzo ważne. To jest okolica letniskowa i w okresie letnim oraz wczesnojesiennym tam cuda dzieją się. Maciejkę przywiozłam z Maciejowic, ile martwych psów przywiązanych do drzew można znaleźć idąc na grzyby, to wiedzą najlepiej miejscowi. Ja już nie chodzę na grzyby. Błąkają się dziesiątki psów, dziczeją, zagryzają się, giną pod kołami samochodów lub z głodu. Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] ale umowę na zwożenie psów?
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monika.D']Trevora miałam okazję poznać osobiście i potwierdzam, że straszny z Niego pieszczoch. Ogólnie świetny psiak![/QUOTE] on jest cuuudowny! :) miałam porównanie jego jak przyjechał do schronu (koniec maja/początek czerwca) - cudo, nie pies :p wręcz ideał, potem jak pobył kilka miesięcy na boksach bytowych i we wrześniu chciałam go wziąć na niedzielę na 4 łapach to z niego była DZICZ! nie dał sobie założyć smyczy! a u Anity - pakował mi się na kolana! :) to jest normalnie człowiek pod postacią psa :p jego nowa Pani opowiadała mi, że siada z nimi przed TV i przechyla głowę, jakby próbował zrozumieć co oni tam gadają :D albo jak coś do niego mówi, to on patrzy się prosto w oczy.... :) Pani jest nim zafascynowana :) -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
zobaczcie kto to jest na fotach? :p Golf vel. Trevor, którego wysłałyśmy z Anitą do Gdyni :) [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/9159/s5007792.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6962/s5007833.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1125/s5007835.jpg[/IMG] tutaj to chyba u swojego nowego pana na kolankach :) dziecko z Trevora, że na kolana wskakuje :p [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/3326/s5007744.jpg[/IMG] [url]http://imageshack.us/g/641/s5007744.jpg/[/url] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='selegne']Mam na imię Robin i mam ok roku. Mówią, że jestem mixem owczarka i ogara więc jestem dość dużym psem. Ładnie chodzę na smyczy. Mówią o mnie tutaj w samych pozytywach, że miły, wesoły...po prostu fajny! Do schroniska w Radomiu trafiłem na początku grudnia i jestem już gotowy na podróż do nowego domu. Bardzo tęsknię i bardzo czekam, aż ktoś mnie znowu przytuli. Robin dobrze dogaduje się z innymi psami. Nie wiadomo jak reaguje na koty. Robin został w schronisku wykastrowany. Może mieszkać na zewnątrz ale bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem więc nie nadaje się wyłącznie jako pies stróżujący. Pies nie zostanie wydany na łańcuch. Będzie świetnym towarzyszem dla rodziny, która nie tylko potrzebuje psa pilnującego ale przede wszystkim kompana do długich spacerów i wspólnych zabaw. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/198/ogarekzradomia.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/5643/ogarekzradomia.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/ogarmixradom1.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/9821/ogarmixradom1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/46/ogarmixradom2.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/8797/ogarmixradom2.jpg[/IMG][/URL] Takie ogłoszenie zmontowały dla niego ogary. Na kogo można dać telefon?[/QUOTE] jeśli nie ma nikogo chętnego, to nie tracąc czasu dawaj kontakt na p.Kasią - 507 - 237 - 447 Czy Robin to jego imię z karty? -
Fundacja "Psiegrane Marzenia" - pomóżmy psim seniorom :)
kasumi replied to siekowa's topic in Fundacje i stowarzyszenia
dodaję fotkę Bili, która znalazła domek :) [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg864/scaled.php?server=864&filename=dsc09263.jpg&res=medium[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/2209/20111224137.jpg[/IMG]- 633 replies
-
- adopcje satrszych psów
- amstaff
-
(and 4 more)
Tagged with:
-
[quote name='Nutusia']A będą pasowały do śniegowców? ;) Ja oesemesowałam wszystkie domki "moich" psiaków. Dostałam odpowiedzi, telefony, maile, zdjęcia... Beczałam jak małe dziecko, takie wszystko szczęśliwe, kochane, chwalone, jedyne, wyjątkowe. Kocham tę robotę!;)[/QUOTE] ja to samo :) powysyłałam sms'y i podzwoniłam :) w ten sposób wczoraj chodziłam caaalutki wieczór uśmiechnięta :) a jak dzisiaj dostałam foty, to normalnie bajka! :) zaraz powrzucam :) wysłałam razem z anita_happy psa do Gdyni, czyli przez prawie całą Polskę, ale opłacało się :)