Jump to content
Dogomania

kasumi

Members
  • Posts

    4357
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by kasumi

  1. a ja zapraszam ciotki na bazarek z pendrive'ami :) http://www.dogomania.pl/threads/218904-Pendrive-NOWE!-8-i-16GB-!!!-Do-16.12.11r.-21.00
  2. podnoszę Babinę :) mam jej nowe fotki :) [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/8831/dsc02587z.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/251/dsc02603ym.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/1354/dsc02586m.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/5007/dsc02593p.jpg[/IMG] ALBUM: [url]http://imageshack.us/g/27/dsc02579x.jpg/[/url]
  3. [quote name='Lili8522']Kurcze, źle to napisałam :) Nie chodzi o pierwszą cieczkę, moja sunia jest teraz przed swoją trzecia cieczką tak pi razy oko będzie ją miała za miesiąc plus minus. I się zastanawiam czy lepiej ją ciachać teraz czy przeczekać tą cieczką i ciachać po?[/QUOTE] trzeba zachować ostęp na pewno po cieczce (miesiąc/dwa) i przed cieczką chyba też...., pewnie też w tych samych granicach czasowych....
  4. tzn. ja uważam, że lepiej po cieczce :) a jeżeli suczka już po pierwszej cieczce i zbliża się druga, to lepiej przed tą drugą :)
  5. [quote name='Lili8522']Cioteczki podpowiecie mi coś? Kiedy lepiej sterylizować suczkę przed cieczką czy po? Czy to nie ma znaczenia?[/QUOTE] a miała już pierwszą cieczkę? moim zdaniem lepiej przed cieczką...., tylko to chyba nie może być zaraz przed cieczką, tylko chyba miesiąc/dwa...... ale dokładnie nie wiem....
  6. ale w sumie to co się wyda, to drugie tyle przybędzie :// istna walka z wiatrakami..... ech
  7. a ja się pochwalę, że u mnie adopcje idą :) całe szczęście :)
  8. [quote name='Ironiaaa']Kasumi pelna skrzyneczka ;) Chcialam tylko przekazac, ze ciesze sie ze bedziemy wspolpracowac i ze strona powstanie na 100% w przeciagu najblizszego tygodnia bo mam juz ponad 10 schronisk![/QUOTE] odepchałam ;) właśnie przyszły mi na maila wiadomości, że dobijałaś się do mnie ;) no to bardzo się cieszę :) nie wątpię, że schroniska/wolontariusze chcą współpracować, bo to dodatkowa forma promocja psiaka :)
  9. Ta piękna sunia zaprezentowana na zdjęciach nazywa się Abi. Ma 5 miesięcy, a jej życie nigdy nie przypominało sielanki.... Została porzucona jak jakaś rzecz.... niechciana.... niekochana.... aż w końcu trafiła do schroniska dla bezdomnych zwierząt, nie radziła sobie... z dnia na dzień marniała w oczach. Nie mogliśmy pozwolić, aby całkowicie zgasła.... została zabrana do domu tymczasowego, gdzie odzyskuje radość życia. Tam czeka na na kogoś kto ją pokocha na zawsze! Może to będziesz właśnie TY? Jeśli chcesz się dowiedzieć o niej czegoś więcej to zadzwoń/napisz do nas. Kinga - 511-732-514 [email][email protected][/email] Warunkiem przekazania PSA jest spełnienie warunków adopcji: a. pozytywna ocena podczas wizyty przedadopcyjnej; b. podpisanie umowy adopcyjnej; c. podpisanie oświadczenia, w którym zobowiązuje się osobę adoptującą do wysterylizowania szczeniaka, gdy osiągnie odpowiedni wiek. [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/2461/abii.jpg[/IMG] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/2839/abi1.jpg[/IMG] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/7561/beowa.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/5808/beowa1.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/6479/dsc01898t.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/966/dsc01919v.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/2972/dsc01923m.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/6951/dsc02239a.jpg[/IMG] ALBUM: [url]http://imageshack.us/g/194/abii.jpg/[/url] teraz już przytyła i podrosła :) w razie czego mogę zrobić jej nowe zdjęcia :)
  10. [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/6282/dsc01780o.jpg[/IMG] Fiona w nowym domu! :) Pędzel też :) [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3257/dsc01082vo.jpg[/IMG]
  11. kilka dni temu przelałam 155zł na Kostka [url]http://www.dogomania.pl/threads/218294-Bi%C5%BCuteria-Kostus-zbiera-na-hotel-z-behawioryst%C4%85-do-15.10.11-g.22.00[/url] zostało mi jeszcze tylko 50zł od Rolanda_De, winter miała się z nim skontaktować i zapytać czy zwrócić pieniądze, czy na inny cel
  12. doszła mi już ostatnia wpłata za bazarek kurtkowy :) (50zł) aktualne rozliczenie na 3 stronie :) dzisiaj zamówiłam 30kg. Brita + gratis 7,5kg. = 37,5kg za 151,05zł :) cena bardzo ok, a karma powolutku się kończy..... obecnie jesteśmy na minusie... postaram się zrobić jeszcze 2 bazarki, może coś się wzbogacimy :) jeśli ktoś chciałby się dołożyć Bubkowi na święta, to będziemy wdzięczne :)
  13. [quote name='xmartix']i jak tam? dzwon i ktos z ogloszen?[/QUOTE] do mnie nikt :// teraz jest słaba pogoda do jakichkolwiek zdjęć :( poza tym nie było mnie tydzień temu w schronie, więc nie wiem jak u niej (już nie mówiąc o innych psach, którymi się zajmuję :/)
  14. [quote name='anita_happy']Greciocha...kto by pomyslał, ze ty taka kochliwa w ludziach jestes?[/QUOTE] oj ona to takie cudeńko! :) jest przepiękna... :) i z tego co widzę, to robi postępy :) ja, jako obca dla niej osoba (widziała mnie pierwszy raz, któregoś weeknedu przyjechałyśmy z Anitą do hotelu) powolutki podeszłam do niej, a ona NIE UCIEKAŁA! :) nawet dała się delikatnie pogłaskać :) sądzę, że nie długo nie będzie już bała się, aż tak dotyku człowieka :) a co najważniejsze ROBI POSTĘPY! :) nawet donka ma gdzieś zdjęcie, jak ją głaszczę :) (jakby co, to zezwalam na ujawnienie mnie ;) )
  15. [quote name='kasumi']Wiek: 7 lat Płeć: samica Wielkość: mała Województwo: mazowieckie Szuka domu: stały Stan zdrowia: zdrowa Kastracja: chyba tak Stosunek do zwierząt: ok Stosunek do dzieci: nie wiadomo Dla kogo: dla każdego Gdzie przebywa: Schronisko w RADOMIU Kontakt: Magda 606 916 915 Link: brak Uwagi: Malutka, śliczna i bardzo ufna sunia, która trafiła do schroniska po pogryzieniu przez psy. Taki los spotyka niechciane, wyrzucane przez ludzi zwierzęta. Ten silniejszy pies jakoś sobie poradzi, ale co ma zrobić mały, drobniutki piesek?? A zwłaszcza suczka, która nie dość, że musi zdobyć jedzenie i schronienie dla siebie, to jakże często również dla swoich szczeniąt wydawanych cyklicznie na świat i powiększających grono tułających sie bezdomniaków? Ale o tym człowiek porzucający zwierzę nie myśli, bo on już kłopotu nie ma Elza malutka sunia, troszkę starsza, bo około 7letnia. Mimo wszystko jest bardzo przyjazną ufną kruszynką, która potrzebuje domu. Domu pełnego miłości, czułości i bezpieczeństwa. Z pewnością odwdzięczy się wiernością i zapatrzeniem w swojego człowieka, który dał jej tak wiele – wiele, bo miejsce przy sobie. Niuńka w nowy domu! :)
  16. ja jestem, jestem na wątku :) ale ostatnio bywam co 2 tyg. w schronie.... i jakoś tak zawsze brakuje czasu :// a że siedzi na bytowych, to jeszcze trudniej wyciągnąć ją z boksu :/ jakby co, to te namiary są na mnie (te co podał wiking :) )
  17. [SIZE="5"]ROZLICZENIE: wpłaty: :loveu: 50zł - Monika K. (molosy) 209,5zł - bazarek /dogo/ 122.05zł - bazarek /dogo/ 60zł - bazarek /dogo/ 50zł - Monika K. 50zł - zusa_k 13,5zł - bazarek /dogo/ 105zł - bazarek /dogo/ 100zł - bazarek /dogo/ 200zl - Sylwia z allegro 100zł - Juona 160zł - bazarek /dogo/ (brakuje jeszcze 20zł) 96zł - nika&lola /molosy/ 200zł - bazarek /molosy/ 10zł - moni12 38.77zł (10euro) - Monika R. /fb/ 40zł - Magda Cz. /fb/ 50zł - Marta S. /fb/ 100zł - aga4 50zł - spadek po TOYI 50zł - Roofi /molosy/ [SIZE="4"]RAZEM: 1854.82zł wydatki: :( 50zł - karma Brit/5kg 209zł - karma Hills i/d/ 12kg 5zł - karma Brit/500g 10zł - zastrzyki 18zł - full wypas allegro 18zł - odnowione full wypas allegro 10zł - smyczka kupiona u taks 65zł - obroża Bayer 24,5zl - kaganiec 2,8zł - adresówka 7,7zł - czopki 83zł - antybiotyki, badania itp. na babejszjozę 45zł - antybiotyk na babejszjozę 31zł - j.w. 18zł - wznowione allegro 6zł - pakiet ogłoszeń 150zł - Brit Care 12kg 40zł - karma ACANA 2,5 kg 42zł - zastrzyki 30zł - zastrzyki 32zł - zastrzyki 50zł - ACANA 2,5 kg 16zł - allegro 84zł - zastrzyk + maść na zapaleniu ucha 259zł - 2x12kg Brita 6zł - luminal 35zł - wizyta u weta, podanie zastrzyków na padaczkę 25zł - Relsed (5 szt.) 15zł - pakiet ogłoszeń 18zł - 3 opakowania luminalu 50zł - morfologia i biochemia 20zł - leki moczopędne 110zł - 30kg. karmy 30zł - powtórzone badania mocznika i kreatyniny 3,75zł - opłata za przesłanie 2 op. luminalu 18zł - 3 op. luminalu 52zł - wizyta u wet. 151.05zł - 37,5kg. Brita [SIZE="4"]RAZEM: 1829,8zł [SIZE="5"]SALDO +25,02zł aha, kupiłam Bubie 3 op. luminalu :) jutro postaram się poskanować wszystkie zaległe papierzyska :) ale trzeba będzie nie długo karmę zamówić..... zostały mi tylko 2 wiaderka..... muszę poszperać po promocjach....., ale też wet. miał mi dać znać, czy w hurtowni nie mają jakichś naderwanych opakowań, czy przy kończącej się dacie..... muszę się upomnieć ;) ja ogólnie robię bazarek już chyba z 2 tygodnie.... i nie mogę skończyć :// więc jakby ktoś chciał sypnąć choć 10zł to byłoby super :)
  18. odwołuję alarm..... UF.... nie pisałam wcześniej, bo nie chciałam robić zamieszania.... ale Bubek cały piętek nic nie jadł (nawet na kiełbasę się nie skusił!) i była osowiała, w sobotę troszeczkę coś ruszyła i trochę więcej życia...., w niedzielę też skubnęła kilka kulek z rana, po południu pojechałyśmy w gości, a Bubek został sam w domu i jak wróciliśmy to zwymiotowała (to co wcześniej zjadła).... więc dzwonimy do weta i nam mówi, że być może jest to ropo.... trzeba zrobić badania krwi i wszystko powinno się wyjaśnić...... dzisiaj śniadania nie ruszyła, na obiad dałyśmy jej tylko 1/2 torebki ryżu z jogurtem /czyli tak jak zawsze/ i zjadła...., ale i tak pojechaliśmy do weta.... aha, jakieś 2/3 tyg. temu zobaczyłam na posadzce w domu takie drobniutkie, ale gęsto usiane kropelki krwi (?)..... nie wiadomo, czy to cieczka, czy co??? bo jakiś czas to od niej okropnie cuchnęło.... wytrzymać się nie dało.... masakra... i tak: mocznik+kreatynina w normie żaden śluz/ropa (bądź cokolwiek innego) nie wydobywa, ani nie znajduje się w pochwie brzuch nie jest jakoś mocno ściśnięty itd. i ogółem nic nie wskazuje na to nieszczęsne ropo... :) więc podejrzewamy jakąś infekcję pokarmową... dostała antybiotyk.... i dodatkowo 2 "na wynos"... zastrzyki umiem robić :) ostatnio uczyłam się na tymczasie (baaardzo wiercącym się szczylku) mojej znajomej i w sumie żyje do dziś :p za wizytę należy się 52zł.... uważam, że cena ok.... jak na badanie krwi + 3 antybiotyki :) jutro pójdę zapłacić :) i tak w sumie za jakiś miesiąc, może trochę dłużej wytniemy ją.... trochę najadliśmy się strachu, że to jednak ropo.... wcześniej nie planowaliśmy sterylki, bo było za i przeciw..... , że padaczka, trzustka itd......, ale lepsze to, niż czekać jeszcze nie wiadomo ile, a potem będzie i starsza, nie wiadomo jaki będzie stan zdrowia..... ważne, że nerki są ok :)
  19. jest podejrzenie u Buby ropomacicza.... jedziemy robić morfologię.....
  20. [quote name='necianeta89']spoko luz majonez, nie jedziemy już :) myśle, że wiosna byłaby idealna, nie za zimno, nie za ciepło :)[/QUOTE] tylko lepiej, żeby był to jakiś długi weekend, albo coś takiego.... ja jak na razie piszę się tylko teoretycznie, nie wiem jak z praktyką :/
  21. [quote name='plina']To nic, możemy spać na podwórku :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] myślę, że psy udostępnią nam kawałek podwórka :D
  22. no tak, jedna z Wrocka, a druga Malborka...... trudno będzie dogodzić jakieś miejsce... ja jestem w sumie prawie z centralnej Polski...., więc jestem w lepszej sytuacji :)
  23. [quote name='necianeta89']a ja jeszcze tak z innej bajki, może na wiosne-lato zrobimy sobie zjazd baloniarek?:D[/QUOTE] ja jestem za :D tylko trzeba będzie się zjechać do jakiegoś miasta, gdzie albo jest najwięcej osób, albo tak, żeby każda miała stosunkowo blisko do miasta :)
  24. Monday, dzięki za ogłoszenia :) tylko jakbyś mogła dopisać w ogłoszeniu, że znaleźli je ludzie i zabrali je do siebie awaryjnie...., ale lada moment wrócą do schronu
×
×
  • Create New...